Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochod do ślubu Smarty co sadzicie

Polecane posty

Gość gość
Zartujesz prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz widze panne mloda w sukni za kierownica tego auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żartuje na poważnie zastanawiamy się z narzeczonym nad tymi dwoma autkami. Nie chcemy jakiś starych amerykanskich samochodow i warszawskiej syreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie to podoba :-) Każdy z małżonków podjechałby ze swoim świadkiem... fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz wesele w remizie, to nawet by pasowalo. Ja bym tam nie robila ze swojego slubu i wesela cyrku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej ( i nie tylko ) kulturze ślub i wesele to zawsze pewien rodzaj cyrku, pokazu Nie bądźmy tacy poważni , nie bierzmy wszystkiego tak na serio Te samochodziki dodadzą trochę jaj i będzie wesoło, a o to chyba chodzi w tym dniu Nie bierzcie limuzyny, by usatysfakcjonować ciotki i kuzynów! Ma byc tak jak Wy chcecie i to co Wam sie podoba Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro na codzień jeżdzę laguną to nie będę na ślub wynajmować limuzyny dla mnie to jest właśnie tandetne i na pokaz Więc na poważnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem przystrojone dwa smarty niż biała długa limuzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby limuzyna albo tandetnie przystrojony smart to byly jedyne opcje na slubny trabsport haha A moze jakis elegancki samochod bez tanich dekoracji i rzes przy swiatlach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******te! Mnie się podoba :) Widziałam kiedyś już zdjęcie takich samochodów, fajnie wyglądało jak podjechały pod kościół z dwóch różnych stron i zaparkowały "dając sobie buziaka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwciia
Mi się średnio podobają... Ja jechałam do ślubu wypożyczonym w Panku Mercedesem CLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie juz z ta nachalna reklama Panka. A pomysł ze smartami na pewno oryginalny :) widok panny mlodej wysiadajacej zza kierownicy w wielkiej kiecy bezcenny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie podova. fajny pomysl. lepsze to niz limuzyna dluzsza niz cala wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o Panka to firma jest żałosna. ostatnio znajomemu zepsuło się auto na trasie i podstawili mu w ramach assistance (ubezpieczyciel miał z PAnkiem umowę) fiata bravo. w dużej aglomeracji miejskiej dostarczenie samochodu zajęło im ok 3h, na dodatek okazało się że auto nie ma ważnego przeglądu ani ubezpieczenia (skończyły się jakieś 2 tygodnie wcześniej)!!! więc może ta szacowna firma zamiast inwestować w copywriterów piszących za 10 groszy od linijki bzdury na kafe zajmie się faktyczną kontrolą jakości swoich usług... jak chcecie mieć cyrki z samochodem w dniu własnego ślubu to polecam firmę panek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście sam pomysł podoba się. Natomiast wywaliłabym te wszystkie ozdóbki z tych smartów. Rzęsy ewentualnie mogłyby być, do tego jakieś delikatne kwiatki. Ale to Wasz ślub, autorko, więc skoro się Wam podoba, to bierzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym zobaczyła takie to automatyczsnie na twarzy pojawia się uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p******ę jaka wiocha :o jeszcze gorsza niż biała przystrojona kwiatami limuzyna. Naprawdę nie znacie umiaru? Nie macie w rodzinie nikogo z przyzwoitym samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zmieścisz sie wogole w sukni do takiego malego samochodu ? Troche beznadziejnie sie tak gnieśc ale jak uważasz, ja bym nie pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wykorzystam Twój pomysł. Smarty do ślubu są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł,ale dla mnie autko zdecydowanie za małe, my myslimy o takim samochodzie http://www.asik.com.pl/oferta,land-rover-range-rover-sport,8.html zalezy nam na dużym i eleganckim aucie, kolorystyka odpowiada. Jak sadzicie, dobra propozycja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siedziałaś kiedykolwiek w środku takiego autka? Wierz mi ...pasażer ma w nim więcej mjejsca niż w niejedndym aucie dużooo wyższej klasy :) Pomijam już auta zabytkowe, w których niejdokrotnie siedzisz wręcz na desce pokrytej kocem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zapominają o tym, że ślub to uroczystość, na której wygląda się elegancko, a Smart samochodem jest fajnym, ale na pewno nie eleganckim. Owszem, jeśli oboje są maniakami jakiś pojazdów (np. motocykli), to niech motocykliści, czy smartowcy robią im za obstawę, ale sami młodzi, niech lepiej jadą limuzyną, czy - jak ktoś lubi - dorożką. Właśnie - dorożka z obstawą kolegów na koniach, jak ktoś jeździ konnio, a nie na koniu samemu. Ślub musi mieć klasę, trochę nadmuchanego luksusu, a nie tylko zwykłe proste efekciarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuuper pomysł. Zgapiam :) Smarty do ślubu tego jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się ten pomysł nie podoba!ale to tylko moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bomba!! Smarty robią efekt, ludzie się oglądają, robią zdjęcia...zazdroszczą! Sami korzystaliśmy z wyjątkowej Part Aut, dlatego gorąco je polecamy! www.smart-line.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu weselne hieny wciskają swoją reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHA TO MA BYĆ AUTO NA ŚLUB????ŻENADA CHYBA DLA 14 LATEK!!!!! są strony z super autami choćby samochody-weselne .pl,czy wesele z klasą i tam jest wybór na prawdę wielu rewelacyjnych samochodów,nie róbcie farsy ze swego ślubu,równie dobrze możecie jechać taczką, jak takim autem,efekt "cichego rechotu" podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych wiocha dla innych szał. Dla mnie np. wiochą są limuzyny...a ludzie nimi jeżdżą do ślubu. Mi się smarty podobają. Na moim ślubie największe wrażenie ludzi i uwagę przykuły właśnie te autka. Na Facebooku były powrzucane praktycznie u wszystkich.... Na weselach liczą się również atrakcje. A samochody same w sobie stanowiły taką atrakcje!! Dla tych co jeszcze się zastanawiają mówię - rezerwujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×