Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombel102

SERCE PŁONACE - FAJERWERKI na ślub

Polecane posty

Gość bombel102

Poszukuję PŁONĄCEGO SERCA, wygląda to tak, że są 2 serca a w koło palą się fajerwerki, które tworzą kształt gwiazdy, w połowie tego widowiska fajerwerki umieszczone na kole zaczynają się kręcić. Gadżet ten wiesza się na bramie i metalowej konstrukcji. Szukam namiaru gdzie można takie cudo nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombel102
Proszę Was o pomoc Ślub niebawem a ja muszę to mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze dziwilo mnnie dlaczego ludzie ze swojego slubu-wesela chcą zrobić festyn :O niewystarczy Ci i tak atrakcji co do twojego pytania to niestety neiwiem bo nigdy nawet przez mysl mi nie przeszlo szukac czegos takiego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
Ta, a to co ma większość, czyli tandetne ozdóbki na samochodzie i wystrój sali w stylu baloniki + bibułowe serca w ogóle festyniarski nie jest... :P bombel, pomysl niezły, chociaż inny niż większość oklepanych scenografii ;) aż poszukam, bo z ciekawości chętnie bym zobaczyła jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi mi o to ze nie którzy robią ze slubu taki cyrk \"czyli tandetne ozdóbki na samochodzie i wystrój sali w stylu baloniki + bibułowe serca w ogóle festyniarski nie jest\" to jest fetyniarskie ale takie serce to taka chęc pokazania się dla mnie to smieszne ze ludzie ze swojego wesela chcą robic cyrk:O ale kazdy robi jak uwaza, ja moge jedynie zyczyc szczescia i zeby wszystko sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
A upstrzenie samochodu czym tylko się da to nie jest chęć przypadkiem również chęć pokazania się...? :P Tak jej się podoba, stać ją to niech dziewczyna sobie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nei umiesz czytac ze zrozumieniem przeciez napisałam ze dla mnei wszystkie te dekoracje samochodów baloniki, strzelające balonym, fajerwerki, fontanny czekolady, pieczony prosiak itd wszystkei te atrakcje są okropne nienawidze tego takiego udziwniania, na swoje wesele zgodzilam się jedynie na wiejski stól (90%ludzi z miasta którzy bardzo byli za tym, jak sami powiedzieli ze 100lat nie jedli swojskiej kielbasy, szynki, pasztetu smal;czyku ze skwarkami(wszystko przygotuje tesciowa i moja babcia) więc skoro goscie właśnie tego chca to dla mnie zaden problem no i caly czas rozmawiam i namawiam zeby niebyło kapeli pod blokiem:O dla mnei wiesniactwo totalne ale wszyscy są przeciw mnie, mama, tesciowa, mąż, tesc, babcia, ciocie, ba nawet kolezanki mówią ze to tak jakbym sie wstydzila i wszedzie tak jest więc zebym na sile nei zmieniala tradycji zostaly mi 4 miesiące na przekonanie ich:O jedynym udziwnieniem jeszcze jest skrzypek ale na tym mi zalezalo wszelkie inne \"atrakcje\" nei są przewidziane i napisalam juz ale kazdy robi jak chce dlatego sie nei wtrącam i zycze szczescia a takze powodzenia zeby wszystkie\"atrakcje\" wypalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
Ooo, skoro nie chcesz kapeli pod blokiem to likwiduję swój zaczepny ton - szacun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombel102
Słuchajcie mam małe Wesele ma być skromnie i wogóle, ale nie chcę żeby wyglądało to też jak STYPA, więc dlatego tak pomyślałam, że skoro będzie malutkie wesele to przydałoby się, chociaż jakieś małe widowisko. Wpadłam na taki pomysł, ale skoro wy macie lepszy to proszę piszcie. Wiejski stół odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombel102
Do astree prawie o to chodzi, tylko tamto się tak fanie kręciło i te płomyczki palące się były połączone w gwiazdę i na koniec się kręciło to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombel102
princessaa Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. A pytam ludzi na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkata
ale wiocha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemoz to uwazasz ze nie jestem na poziomie?niewiem skad taka ocena:-/ przeciez to tandeta. jak na wsi w kieleckim na jarmarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagraf
hahahaha jaka zenada. masz takie poczucie dobrego smaku ze zal mi juz ciebie :-) ale to twoje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna zadała konkretne pytanie, a wy się jak zwykle kłócicie, a każda mądrzejsza od radia:-P skoro wszystkie są takie ą ę, kobiety z klasą, nowoczesne i anty-wieśniackie, to powiedzcie mi skąd zawsze takie tłumy na tych wszystkich wiejskich festynach, w remizach i na jarmarkach:-D Kocham kafeterię i nasze kołtuniaste społeczeństwo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem skad tlumy na takich imprezach . ja tego tlumu nie robie:-)no chyba ze jak bylam mala i liczylam ze znajdziesie tam tam wata cukrowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombel102
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA SZCZERE ODPOWIEDZI. BARDZO MI POMOGŁYŚCIE JESTEM WDZIĘCZNA OBY TAK DALEJ :) NIE FATYGUJCIE SIĘ JUŻ NAD UDZIELANIEM DALSZYCH RAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka z miasta
Moze na allegro, na allegro wszystko mozna dostac :P Nie wiem, po co komentarze, czy to gustowne, czy nie. Ona wam nie mówi, ze macie sobie nie robic iditycznych pierwszych tańców, nie mówi wam, że macie zrezygnowac ze swoich białych bałwanów, nie wysmiewa waszych limuzyn, bryczek, tortów, wsiowych kapel, koków a la kiszona kapusta, wiec wy nie musicie obraźliwie komentować jej wizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikkk
a skad wiesz ze nie wysmiewa? zmiania nick i moze jedzie po coniektorych :-/ my tylko z dobrego serca. zeby zenady sobie na weselu nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123waza
princessaa: od kieleckiego to ty się odczep!!!! a do autorki, to mi się to podoba. moja siostra cioteczna miała coś takiego i jakoś goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombel102
zolwikkk jak by każdy miał mysleć i robić tak jak ty to sobie myślisz to super. Nie mam co robić tylko zmieniać nick i obrażać innych tak jak to ty robisz jesteś super. Fantastyczne myślenie gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..poszukaj właśnie w firmach takich z ozdobami,popytaj w sklepach zajmujących się dekoracjami,może nawet jakieś firmy robiące petardy :D generalnie Internet to globalny śmietnik,ale zawsze znajdziesz w nim coś co Cię dręczy.także chyba najlepiej jest poszperać na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ty princessa
to glupia jestes, widzac cie na innych topikach to bardziej powinnas miec nick swiniessa niz princessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa jestes wiesniara jakich malo. osobiscie sam sie rozgladam po internecie za weselnym pokazem. szukam i szukam a tu taka wies z princessa na czele.DO OBORY i nie siedz tyle przed komputerm bo zal sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobiee
ja mialam cos podobnego sliczne to jest i robi wrazenie,moi goscie byli zachwceni po tym by pokaz sztucznych ogni nawet zdjecie z tym sercem mamy,przepikenie.Ja jestem z lubuskiego ,wiec nie wiem czy bede mogla pomoc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×