Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość ellllaaaaa

Proszę o informacje jakie sale w siedlcach są najlepsze na wesele, a ktorych warto unikac, czy ktoś zna salę HUBERTUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllaaaaaaaa
nikt tu nie jest z siedlec???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukowianka
ja jestem z Łukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllaaaaaaaaaa
a znasz moze jakies doswiadczenia jesli chodzi o sale w siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam..
byłam tam na sylwestrze i atmowsfera nie za ciekawa, jedznie takie sobie. Wszystko jest podzielone na 2 pietra, na dole staly stoly na gorze czes stoly reszte bylo przeznaczone na parkiet, trzeba bylo tatac ciagle po tych schodach jak sie chcialo pojsc potanczyc. Nie wiem jak tam jest na weselu, ale samo to ze sala jest na 2 pietrach juz ja skresla według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam..
a jaka sala cie interesuje? Na ile osob? Chcesz wesele robic od osoby czy wolisz wynajac sale i kucharke oddzielnie? Ile mniejwiecej mozesz przeznaczyc na wesele? MOze cos doradze, bo wlasnie jestem na etapie przygotowywania wesela na nastepny rok, a jestem wlasnie z Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert i aga
witamy...nas interesuje sala na 200-250 osob i oczywiscie nie od osoby...bo drozej wychodzi....jakbyscie mogli to podajcie namiaryu na fajne sale , dobre kucharki ...zespoly lub dj no i oczywiscie dekoratorki i kamerzystow ...ogolem to wszystko co amcie by nas interesowalo....jestesmy na etapie wybierania...oczywisnie okolice siedlec bo z tad jestesmy....pozdrawiamy wszyskich i czekamy na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert i aga powiem wam że ciezko znależc fajna sale na tyle osob i taka gdzie mozna zrobic samemu wesele. Jest fajna sala w Rakowcu na jakies 200osob. Koszt 1060zł plus opłaty (jakies 200-300zl). My bedziemy tam robili wesele, wiec jak interesuje was cos wiecej to moge napisac. Dośc spora sala jest w Baiłkach koło siedlec, tylko nie wiem na ile ona jest osob. Tam koszt był chyba 2300zl, ale mi sie osobiscie nie za bardzo tam podobalo. Jakaś sala podobno fajna jest gdzies w okolicach Skórca (nie byłam tam,ale kilka osob mi polecalo). Cos tez jest chyba w Strzale, czy gdzies obok (tez juz tam nie jezdzilam, bo nam sie spodobala ta sala w Rakowcu). Ja szukałam dośc blisko siedlec, ale jak wam odleglosc nei robi roznicy, to mysle ze dalej cos napewno znajdziecie:) do kucharek gdzies miałam numery, moge poszukac i podac na maila. Zespołów jest mnustwo w siedlcach, musicie poogladac plyty i zobaczyc co wam odpowiada, bo kazdy lubi cos innego. dekoratorke tez moge dac namiary na tą co u nas bedzie a do kamerzystów mam gdzies numery zapisane, moge poszukac. A tak wogole to kiedy chcecie brac slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek84
Witam!!! Czy ktoś ma może namiar na zespół AXEL i VEDERS (woj. mazowieckie)? Prosiłabym o nr kontaktowy na meela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulcccia
Witam! Czy możecie coś napisać o salach w Siedlcach lub bliskich okolicach? Które są godne polecenia? czy ktoś wie coś np o Zaieździe Podkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca_sali -
hej! jezeli ktos ma namiar na ta sale w rakowcu to bylabym wdzieczna za namiary na nia albo jakas inna dosc duza na ok 200 osob i niedaleko siedlec :-) to bylabym bardzo ale to bardzo wdzieczna za namiary :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajazd Podkowa
W Podkowie byłam na weselu w październiku i naprawdę nie polecam tej sali na takie imprezy. Jest do bani. Obsługa, jedzenie....zresztą również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLCIA-1702
POLECAM GORĄCO ZESPÓŁ PROGRAV SUPER GRAJA BAWIŁAM SIE KILKAKROTNIE NA WESELU JAK GRALI I WIELU OSOBOM SIE ROWNIEZ PODOBALO, JESLI CHODZI O SALE TO W WISNIEWIE JEST SALA NA PONAD 300 OSOB, SAMA TAM ROBIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLCIA-1702
NAMIAR DO ZESPOŁU PROGRAV 608 470 409, WYGRALI TEZ W TAMTYM ROKU TARGI SIEDLECKIE WIEC TEZ TO O CZYMS SWIADCZY :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balownica
Hubertusa też nie polecam! Wczoraj byłam tam na balu walentynkowym. Bal - wielkie słowo, nijak majace się do rzeczywistości. Zapamiętałam okropny huk i łomot zamiast muzyki, uniemozliwiający jakakolwiek rozmowę. Podobno ci DJ-e obsługujuą również wesela. Współczuję weselnikom :( Jedzenia skromniutko. Tego ostatniego pod dostatkiem jest np w Arche. Ostatni Sylwester w Arche wspominam bardzo miło. Ilości jedzenia faktycznie nie do przejedzenia, muzyka w porządku, obsługa też. Właściwie rzadnych poważnych zarzutów. Za bezkonkurencyjnego uważam jednak Chodowiaka. Klasa, smak i styl, a jedzonko i ładne i przepyszne. Tam muzyka w tańcu pomaga a nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi09
Prosze o wszelkie informacje o sali weselnej w Zajezdzie Tip Top(Iganie).Interesuje mnie jak wyglada tam organizacja przyjecia?Jaka jest sala, atmosfera, obsluga? Czy serwowane tam jedzonko jest smaczne?Prosze o opinie.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
A może ma ktoś jakieś informacje na temat sali "Ranczo" w strzale koło Siedlec? jakie jedzonko, jaka obsługa? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Ja mogę udzielić kilka informacji na temat innych sal: 1. "U Anny"- przyzwoity wystrój, jedzenie dobre i przede wszyskim podająciepłe, cena jeszcze nie jest zbyt wysoka, ale myslę, że to się wkrótce zmieni, bo salę w ostatnim czasie rozbidowali (do 180 osób) 2. "Omega"- ładny wystrój, nastrojowe oświetlenie, jedzenie bardzo dobre, dzięki temu, że do każdego stolika jest jeden kelner, podawane jest szybko i cieplutkie. Cena jest troszkę wygórowana. Bardzo poważnym minusem jest nieuprzejmy właściciel-dorobkiewicz. 3. "Nowa sala weselna" w Łukowie- byłam tam w czerwcu tego roku..podobało mi się wszystko..i cena niewysoka. 4. Sala w Rakowcu-...byłam na weselu w lipcu...brak klimatyzacji- koszmar..mimo, że były pootwierane wszystkie okna i drzwi każdy był spocony jak szczur. Jeśli coś jeszcze mi się przypomni to napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Jeszcze jedna uwaga dotycząca sali "u Anny"- tort wliczony w cene przyjęcia weselnego jest okropny, wizualna katastrofa. Wyglądał jak nieskończony, widać było gołe placki, boki nie były pozmarowane masą, galaretka spływała na paterę. I do tego wszystkiego przykleił sie do tacy i młodzi nie mogli odkroić pierwszego kawałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Puk puk...jest tam ktoś? potrzebuję pomocy...Czy nik tnie byl na sali weselnej Ranczo w Strzale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich ! Jeśli chodzi o sale weselną - Ranczo - nie byłam tam i nie znam niestety nikogo kto tam był.Słyszałam tylko,że sala jest bardzo ładna. Znajomi szukali sali na wyprawiwnie chrzcin i byli tam, ale chyba jakoś sporo od nich chcieli właściciele. A ja mam pytanie czy ktoś może wie czy słyszał o w miare przyzwoitej, klimatyzowanej sali w siedlcach bądź okolicach Siedlec, do wynajęcia na ok 100-120 osób. Biorę ślub a lipcu 2010 i szukam sali, którą tylko można by wynając bo wesele sami organizujemy z narzeczonym.Zastanawiałam się nad salą w Rakowcu, ale skoro tam nie ma klimy...chyba odpada bo lipiec to bardzo gorący miesiąc-nie chce zyby mi goście jak muchy popadali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenecja my jak zamawialismy sale w rakowcu to pan powiedzial ze przez zime maja zakladac klimatyzacje i od nastepnego sezonu juz bedzie na sali. Wiec my juz mamy miec sale z klimatyzacja. Pewnie w nastepnym miesiacu pojedziemy dokladnie wsyztsko jeszcze raz zobaczyc to bede wiedziala na sto procent czy jest zrobiona. O twj sali ranczo tez nie mam zadnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forever a moge wiedzieć kiedy Twój ślub,kiedy zamówiliście sale i ile bedziecie płacić za jej wynajem?Zaczełam się tak interesować tym wszytkim bo jakoś tak wiele osób mi mówi, że najwyższy czas się tym zająć, chociaż ja zamierzałam tak na rok przed - czyli w lipcu wszystko załatwiać.A jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenecija slub mamy w kwietniu a sali zaczelismy szukac w sierpniu, na poczatku wrzesnia zarezerwowalismy. Wiem ze na maj i czerwiec byla rezerwowaa juz (chyba po jednej sobocie bylo wolne jeszcze). Bedzie nas kosztowala 1100zl plus oplaty za wode i prad (pan mowil ze przewaznie te oplaty wychodza koło 300zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forever mam prosbe czy mogłabyś mi poda kontak do kogoś, kto wynajmuje sale w Rakowcu?Chce tam pojecha i obejrze tą sale,a nie chce tak w ciemno, bo zapewne w tygodniu ta sala jest zamknieta i nikogo tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forever mam prosbe czy mogłabyś mi poda kontak do kogoś, kto wynajmuje sale w Rakowcu?Chce tam pojecha i obejrze tą sale,a nie chce tak w ciemno, bo zapewne w tygodniu ta sala jest zamknieta i nikogo tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenecija!!! odezwijsie do mnie na meila to ci dam namiary. a odnosnie sali w Rakowcuto ja ja oglądalam w tygodniu:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pare pytan
do forever lub isiaczek, mozecie cos wiecej napisac o tej sali w Rakowcu? Isiaczek ostatnio ja ogladałąs? I jak wyglada, jakie spostrzezenia? Ja jestem w trakcie szukania sali i ta nas interesuje ale z narzeczonym bedziemy mogli sie tam wybrac dopiero w nastepnym miesiacu. Bylam tam pare ladnych lat temu na weselu ale nie pamietam dokladnie sali bo nie zwracalam uwagi na szczegoly. Na ile osob jest sala? Jak z ta klimatyzacja i jak lazienki? W miare dobry stan? Napisz cos wiecej. Szukam sali na jakies 200 osob. Tamta by byla dobra, czy za ciasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_81
Szukam opinii o sali weselnej Reymontowka w Chlewiskach. Wiem, ze dworek jest maly, ale moje wesele bedzie na ok. 80 os, wiec sie wszyscy powinni zmiescic. Co myslicie o jedzeniu, obsludze, itp? I przy okazji, macie moze namiary na dobrego dja z Siedlec lub okolic? Zeby gral taka muzyke, jaka sobie wybierzemy, a nie TYLKO oklepane "lata 80 i 90" albo disco polo? Bede wdzieczna za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×