Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub 1 maja

Polecane posty

Gość gość

Jak sądzicie czy to dobra data na ślub z jednej strony może tak zawsze tego dnia w rocznicę ślubu się będzie miało wolne itd a nie ze w dniu rocznicy ślubu trzeba będzie iść do pracy itd po drugie więcej gości przyjedzie na ślub itd po trzecie 3 dni wolnego wiec wesele może trwać i trwać zresztą zależy od tego w jakim dniu przypadnie 1 mają jak np w środę to aż 5 dni balangi itd Co Wy myślicie o tej dacie na ślub 1 maja miał może ktoś z Was ślub w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
data dobra jak każda inna. Sama pokazałaś plusy, minusów w sumie nie dostrzegam. Tyle, że ktoś ewentualnie może mieć już zarezerwowany wyjazd na majówke i sie wtedy nie zjawi, jak odpowiednio wcześniej nie zaprosicie/nie uprzedzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data dobra jak każda inna jeżeli ludzi łączy Miłość 😘 Znajomi w tym roku 1 maja świętują 50-tą rocznicę ślubu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kilka lat temu na ślubie kuzyna mężowskiego. Data jak każda inna, może łatwiejsza do zapamiętania przez innych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm coraz bardziej zaczynam się przekonywać do ślubu 1.05 hmmm tylko teraz nie wiem na którą ślub 15.00 czy 16.00 sale mamy 70 metrow od kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim daniem zla - to dlugi weekend, wiekszosc osob wyjezdza, a slub psuje im plany. kilka lat temu bylam na weselu upelnie obcych osob (dalecy znajomi mojej koleanki). Wlasnie mieli je 1 maja, mialo byc ponad 200 osob, a na kilka tygodni przed goscie zaczeli rezygnowac (jakies glupie wymowki, ale chodzilo o wyjazdy) - mimo, ze wczesniej powierdzili przybycie. wiec mloda para prosila swoich najomych zeby zabierali jak najwieksza ilosc swoich znajomych zeby nie zmarnowac miejscowek (impreza dni, wszytsko olacone). bylo to bardzo smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm sama nie wiem kiedyś chciałam w lipcu wesele ale teraz się zastanawiam czy jednak nie zrobić 1 maja zawsze ten dzień jednak jest wolny itd tylko żeby pogoda dopisała z reszta jakoś ujdzie co do gości poinformuje się je jak najszybciej żeby Sb wolne zaplanowali na nasz ślub z nawet jeśli ktoś ma coś zaplanowane na majówkę to wątpię w to żeby już rok czy nawet półtora roku wcześniej wiedział ze akurat tego i tego dnia jedzie gdzieś tam itd ten kto naprawdę będzie chciał być na naszym ślubie zrobi wszystko żeby na nim być a ten kto nie będzie chciał to zrobi wszystko żeby się tylko wykręcić od przyjścia na nasz ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto miał lub będzie miał ślub jeszcze 1 mają ładną mieliście pogodę jak wrażenia goście zadowoleni z wesela w majówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna data ale rzeczywiście goście mogą odmówić za powodu "majówki" także trzeba być przygotowanym na taką ewentualność!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem PM powinna wybrać taką datę jak im pasuję.Kto ma być to będzie :) Gdybym dostała zaproszenie do bardzo bliskiej rodziny - poszłabym.W innym wypadku nie , ponieważ majówka to jedyny moment gdzie ja i maż mamy w tym czasie urlopy i wtedy wolę pojechać na wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam majówka jest co roku wiec jeszcze nie raz pojadą sobie goście na majówkę na wczasy a ślub danej osoby tylko raz w życiu wiec jakl bym poszła nawet gdyby ślub ten miał być w majówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak ale może być że goście mają porobione jakieś rezerwacje "gdzieś"i ciężko będzie zmienić plany! chyba że o swoich planach powiadomicie dużo wcześniej!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomość ze poinformujemy najszybciej jak się da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAJ TO MIESIĄC ZAKOCHANYCH ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie się puknijcie! Ludzie mają plany na majówkę i z tego powodu Młodzi muszą zmienić datę ślubu? Idąc tym tokiem rozumowania, nigdy nie będzie idealnej daty na ślub, bo każdy z gości może mieć akurat w tym czasie jakieś plany: czerwiec, lipiec, sierpień-czas wyjazdów wakacyjnych, więc odpada; styczeń-okres karnawału; luty i marzec-wielki post; kwiecień-Wielkanoc; wrzesień-wyprawka do szkoły, więc nie ma kasy na prezent; listopad-wyjazd na wszystkich świetych a potem na święto niepodległości, Grudzień- czas szykowania się na Boże Narodzenie i Sylwester. Nic nie pasuje! Ale prawda jest taka że to są tylko wymówki gości, którzy nie mają ochoty pojawić się na weselu. Mój brat brał ślub w najgorętszym dla mnie okresie sesji podczas studiów. W piątek przed ślubem i w poniedziałek po ślubie miałam egzaminy, mogłam się wykręcić, ale jednak jechałam na drugi koniec Polski na wesele, bo dla rodziny robi się takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2maja,s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że jedynym problemem (ale do obejścia) ze ślubami w takie dni jak 1 maja, 3 maja czy np. Boże Ciało jest to, że praktycznie wszystko jest zamknięte. W związku z tym może być trudniej znaleźć fryzjera albo będzie to większy wydatek (niektórzy sobie liczą dodatkowo za "wizyty domowe"), wiązankę , butonierki i inne kwiaty pewnie trzeba będzie odebrać dzień wcześniej i trzymać w lodówce, żeby nie zwiędły bo kwiaciarnie też są zazwyczaj pozamykane, jak coś będzie na gwałt potrzebne i okaże się że nie ma tego w domu to też będzie problem. To są niby drobiazgi, ale jak się je poskłada w całość to mogą się okazać problematyczne. My też chcieliśmy ślub 1 maja, ale kuzyn który miał ślub w Boże Ciało nam odradzał, bo właśnie mówił że jego żona miała problem z fryzjerem, cukiernia kazała im samodzielnie organizować dowóz ciast i tortu na salę bo oni w Boże Ciało nie pracują itp. I to często byli o pewnych zmianach informowani na ostatnią chwilę np. na tydzień przed ślubem a nie podczas podpisywania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce pójść to pójdzie ale trzeba też zrozumieć takich co nie mogą bo mają już plany mają prawo mieć już na ten długi weekend coś zaplanowane także trzeba też zrozumieć innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ty zaczynasz planować weekend majowy? W grudniu? O ślubie bliskiej osoby wie się zazwyczaj dużo wcześniej, a nie miesiąc przed, więc przestańcie mówić o wieeeelkich planach majówkowych, bo jesteście śmieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam ślub 9 lat temu,20 maja.Mieliśmy słoneczną pogodę,tylko troche wiatr wiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się ta data jakoś nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub się planuje od roku do nawet 3 lat wcześniej wiec goście zostaną poinformowani o tym ze młodzi biorą ślub 1 mają więc wątpię w to żeby ktoś z gości powiedział rok czy dwa lata wcześniej ze nie my nie przyjedziemy bo akurat jedziemy tam i tam na majówkę ludzie porostu robią problem z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wyżej dobrze napisał że tak naprawdę każdy miesiąc jest zły bo są inne ważniejsze wydatki niż czyjeś wesele i to prawda,a z majówką może być też tak że ktoś woli "te"pieniążki wydać na weekend z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z majówką może być też tak że ktoś woli "te"pieniążki wydać na weekend z rodzina x x Wtedy bym się zastanowiła ile warta jest znajomość z takimi ludźmi. Na ślub zaprasza się najbliższych sercu, ale jeżeli ktoś woli najważniejszy dzień w moim życiu, który już nigdy się nie powtórzy, wyjechać na majówkę, to taką osobę wykreśliłabym z listy znajomych. I nie piszcie że jestem egoistką i świat nie kręci się w około mnie i mojego ślubu a inni mają prawo nie przyjść bo mają ważniejsze sprawy na głowie. Owszem mają, ale jeśli odrzucają zaproszenie z tak błahego powodu jak wyjazd majowy, który można powtarzać co roku, to znaczy, że nie są przyjaciółmi, bo przyjaciel nie oleje tylko chce będzie blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie z tobą nie zgodze mam znajome gdzie ich dzieci i one z dziecmi mijają się bo ludzie są tak zapracowani dlugi weekend też jest dla rodziny dlatego tutaj w tej kwesti ja bym była elastyczna bo każdy ma prawo wyboru .Dla mnie weeken majowy można porównać z świętami bożonarodzeniowymi gdzie też są ślubu i nie każdy ma ochote w tak wyjątkowy dzień uczestniczyyć w weselu nawet bliskiej osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tan kto będzie chciał to przyjedzie a jeśli nie przyjedzie to będzie tylko o nim świadczyło jaki ma szacunek do pary młodej zresztą rąk jak powiedziałam wcześniej majówka jest co roku a ślub pary młodej tylko raz w ZZZZYYYYCCCCIIIIUUUUU !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ktoś nie pojawi się na czyimś weselu bo wybierze majówkę nie oznacza że go nie szanuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ze go nie szanuje bo majówka jest dla tego kogoś ważniejsza a przecież jest co roku majówka a ślub państwa młodych niestety tylko raz w ZZZZYYYYCCCCIIIIUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wielu ta data kojarzy się ze świętami państwowymi np dla mnie w moim mieście przez ten czas 1-3 pamiętam zawsze są msze św,składa się kwiaty pod pomnikiem ,jest to czas uroczysty ,podniosły,państwowy! dlatego jakoś żle mi się kojarzy 1 maja jako data ślubu ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się postarają to mogą mieć ślub dziesięć razy w ZZZZZYYYYCCCCIIIUUUUUUUUUUUUUU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×