Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poprostu ja 25

ślub 26 sierpień 2006. kto jeszcze?

Polecane posty

u mnie z tymi przygotowaniami jest tak że cały czas mi się wydaje że mam jeszcze kuuupę czasu. Mój narzeczony wprost przeciwnie cały czas by coś załatwiał:) ale to chyba dobrze bo znajac mnie to zaczęłabym myśleć o wszystkim tydzień przed;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zarezerwowana sale, zespol, kamerzyste, fotografa. Wybralam tez sukienke z wypozyczalni. Dzis ide zapisac sie do fryzjera i kosmetyczki. Jestesmy w trakcie nauk przedmalzenskich, na szczescie poradnie rodzinna mamy juz z glowy. Acha, no i mamy wybranych swiadkow i termin w kosciele tez zaklepany. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie. sala już zarezerwowana(tak swoja drogą to ile cię kosztowało od osoby?) ja zapłace 140 zł (brr) mamy obraczki, garnitur i buty dla pana młodego(mój zapobiegliwy miś kupił 2 mc temu:) ). mamy dj\'a, nauki mamy za soba tylko jeszcze do poradni i dzień skupienia dla.... . A właśnie kiedy chcecie spisywać protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placimy 110 od osoby. Idziemy do ksiedza w maju i wtedy pewnie bedziemy spisywac protokol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisywalas sie juz do fryzjera? Bo nie wiem, czy nie jest jeszcze za wczesnie? A makijaz, bedziesz sie malowala sama, czy u wizazystki?Wybralas juz suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o fryzjera to wydaje mi sie że jeszcze za wcześnie, niewiem z jakiego miasta jesteś może u ciebie mogą być problemy. U mnie salonów jak kościołów do wyboru do koloru;). Co do malowania to chyba się oddam w ręce przyjaciółki ona coprawda dopiero sie uczy wizażu ale całkiem ładnie jej wychodzi:) a jak mi się nie spodoba to sama się malnę (też nieźle mi wychodzi:) ). No tak z suknią to mam problem. Chyba też wypożyczę jak znajde w wypożyczalni coś ładnego. Szkoda mi kasy na nową suknię którą założę tylko raz. Zobaczę. Chciałabym coś prostego ale z klasą, eleganckiego, bez przesady. CoS w czym będę sie dobrze czuła:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WI82 wyglada na to ze tylko my ślubujemy 26,08. Jakie chcesz mieć uczesanie? ja zastanawiam się czy nie zostawić rozpuszczonych włosów, ładnie wyprostowanych i jakoś delikatnie upiętych tak żeby nie leciały na twarz. jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę koka. Kok wyglada bardziej elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może:) jeszcze zobaczę może fryzjerka mi coś doradzi, zresztą dużo zależy od sukienki, fryzura musi pasować. Z rozpuszczonymi włosami jest to ryzyko że po paru godzinach mogę wygladać jak czupiradło, poplączą się albo oklapną. No zobaczę. A ty jaką masz suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska80
hej hej ja tez z moim groszkiem slubujemy sobie 26.08.2006 cóż za piekan data co nie ?? juz sie nie mozemy doczekac!!!!Zalatwione mamy juz wszystko prawie tzn.sale,kamerzyste,zdjecia,samochod bylismu tez wstepnie u Ksiedza ,nauki robimy w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Wi82(jesteś?) i miśka80 --- fajnie że jest nas więcej może dzisiaj też ktoś się przyłączy. Od razu uprzedzam że o 14.00 kończę pracę a z domku już nie klikam bo muszę pisać pracę licencjacką. Wi82-----> nie jestem z bardzo dużego miasta raczej powiedziałabym że ze średniego, ale rozbudowującego się w zastraszającym tempie. Sliczna ta twoja suknia:) Dziewczyny a gdzie będziecie mieszkać po ślubie? Zrodzicami czy macie już mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez nie mam czasu pisac. Szukam pracy i pisze prace mgr. Ja bede mieszkac z tesciami, tylko na razie, bo wyjezdzaja za granice. Potem kupujemy nowe, wlasne M. Juz sie nie moge doczekac! Moze jutro sie odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska80
oki dziewczyny to spotkajmy sie jutro i powymieniamy poglady hehhe na temat slubu chodzi i o przygotowania np o 21 to papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 ha,a ja znowu z rana:) chyba się w ten sposób nigdy nie dogadamy, w każdym razie ja nie dam rady dzisiaj o 21-ej. W domu u siebie nie mam neta tylko u mojego miśka (u mnie w bloku nie ma sieci i musiałabym korzystać z neostrady a ta z kolei jest dość droga) Zwykle korzystam z internetu jak jetem u miśka(od piątku do niedzieli)czasami w tygodniu, no i jak jestem w pracy:) ale jak tylko kupimy własne M (też już się nie mogę doczekać) to będę maiła dostęp cały czas:). Po ślubie zamierzamy zamieszkać u mnie ale tylko na 2,3 miesiące i jak znajdziemy jakieś ładne, nie drogie, mieszkanko to kupujemy:) też już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przygotowań ślubnych dzisiaj zobaczyłam(zaspanymi oczętami, więc mogło mi się wydawać) jadąc do pracy, reklamę na jednym z salonów mody ślubnej w moim mieście----obniżka do 40% całkiem sporo. Wybiorę się tam dzisiaj i zobaczę może mają coś ładnego. Wi---> a z czego piszesz pracę, jaki temat? co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×