Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość gość

kochane jak tam u was z przygotowaniami macie już cos?Ja ślubuję w czerwcu 2016 mamy sale,kamerzyste,fotografa i orkiestrę,latem rozejrze się za sukienka mi a jak to u was wygląda kiedy co zacząć przygotowania,ostatnio oglądałam obrączki,niewiem na jakie kolory butów się zdecydować i bukiet myślałam o delikatnym różu buty i kwiaty kremowe z rozem, kwiatek we włosach także.opowiadajcie kobietki co i jak w jakiej kolejności planujecie i czy macie trochę stresika. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub we wrześniu 2016 i nie mam nic :) jestem na etapie wybierania sali, a na resztę przyjdzie czas, staram się nie nakręcać niepotrzebnie i podejść do tematu z dystansem, w końcu to tylko ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to tylko ślub ale każdy coś planuje, my jak zamawialismy sale to na czerwca już było kiepsko więc teraz narazie luz ale od jesieni trzeba się rozejrzeć za suknia dodatkami, teraz jestem na etapie zareczyn:-) wybieram sobie pierścionek jaki mi się podoba i pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow to najpierw wybór sali a potem zaręczyny? Chyba jakieś wymuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wymuszone żadne po prostu tak wyszło że najpierw sobie salę zaklepalismy, bo z terminami ciężko a gdzie to jest napisane ze pierwsze muszą być zaręczyny czepiacie się szczegółów i tyle co niektórzy najpierw w ciążę zachodzą potem planują ślub a zaręczyny na końcu a w środku na ślubie chrzest i nikt nikogo się nie czepia a tu zaraz ze coś na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześnie zaczynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam salę, ale bez szczegółów dot. menu, tylko zaklepany termin w danym miejscu. Dj z wodzirejem oraz fotografa i kamerzystę. Uff :) W ciągu ostatnich dwóch tygodni to wszystko załatwiliśmy. Teraz przez najbliższe miesiące będę sobie oglądać oferty sukni, butów, dodatków dla siebie i narzeczonego oraz tych wszystkich pierdół typu zaproszenia i inne bibeloty, do stycznia-marca przyszłego roku chciałabym to wszystko mieć wybrane i zaklepane, żeby nie było wyścigu po jakotaką suknię na 3 mies. przed ślubem. Jestem taką osobą, że wszystko muszę mieć zaplanowane i zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim miesiącu planujesz slub?a myslalas sobie nad kolorem butów i dodatkow?ja zaproszenia będę robiła samą wesele mam na 60 osób wszystko już zaklepane sala fotograf orkiestra kamerzysta reszta potem.a kiedy wybierasz się obejrzeć sukienki?bo ja Mam ślub w czerwcu za rok i planuje tak pod koniec lata się rozejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lipcu :) Pewnie, że myślałam nad kolorami butów i dodatków, bukietu. Pewnie będzie to pudrowy róż/lawendowy, albo połączenie takich pastelowych kolorów i bieli. Co do sukni to mam kilka typów odnośnie fasonów, które mi się podobają, ale czy będą do mnie pasować? Może się okazać, że niekoniecznie. Dlatego tak jak Ty, planuję pod koniec lata rozejrzeć się w salonach i poprzymierzać różne fasony, sprawdzić, które odcienie bieli mi pasują. W ogóle będę w tym roku bacznie obserować mój ślubny miesiąc lipiec, jaka jest pogoda, jaką mam karnację tak w połowie lata ;) Mam zamiar też pochodzić w kilka upalnych weekendów w pełnym makijażu, takim typowo ślubnym, żeby zobaczyć jak się sprawdzą dane kosmetyki - czy nie będę się świecić jak psu *** po 2 h. Może jestem trochę obłąkana, ale jak już pisałam, ja muszę mieć wszystko zaplanowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób będziesz robić swoje zaproszenia? Pewnie trzeba mieć jakąś lepszą drukarkę do tego, a nie taką zwykłą starą jak moja... Zaintrygowałaś mnie, powiedz, jak się do tego zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brat ma taką lepszą drukarkę i mi uzyczy :-) kupię sobie beżowy piękny papier taki wyduszany, tekst już próbny mam ,zaproszenia będą skromne a zarazem gustowne :-) ja też lubię mieć wszystko zaplanowane fajnie ze się odezwalalas bo dużo ludzi zlosliwych i zazdrosnych. ja też planuje delikatny pudrowy róż lub róż delikatna z biela, buty też w różu, sukienka klasyczna lub delikatna princessa coś z tego typu zobaczymy czy będzie mi pasowała jak myślisz pewnie makijaż też będzie w podobnych barwach bukietu. włosy będę miała napewno wszystkie spięte do tyłu.paznokcie Francuz oczywiście będą.troszkę już się denerwuje bo jeszcze nie mam upatrzonego salonu kosmetycznego ani fryzjerskiego a ty?w sobotę idziemy sobie wybrać obrączki bo teściowa da nam złota dużo i zrobi my takie które wpadną nam w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość245
O to miło z jej strony! Obrączki to jednak spory wydatek, a wiadomo, że człowiek chciałby żeby były porządne i ładne, bo będziemy je nosić całe życie. Też bym chciała, żeby rodzice jedni albo drudzy sypnęli złotem, ale nie wiem, czy na to wpadną, a samej głupio by mi było sugerować... Też bym chciała suknię klasyczną, w literkę A, albo delikatną princess, ale podejrzewam, że ta druga opcja może nie być dla mnie, bo mam tylko 160cm wzrostu. Ale zobaczymy :) Fryzjerką i kosmetyczką jeszcze nie zaprzątam sobie głowy, powiem więcej, ślub i wesele odbędą się nie w moim mieście, więc narazie kombinuję w którym hotelu się zatrzymać, żeby było blisko kościoła i sali weselnej, a dopiero potem wybiorę w miare bliskie salony fryz-kosm. Mam do ciebie wielką prośbę, żebyś pokazała swoje dzieło jak już będziesz mieć jakieś zaproszenie wydrukowane, bo jestem bardzo ciekawa. A jak rozwiążesz problem zagięcia takiego zaproszenia? Bo taki papier grubszy może się nie dać tak łatwo i równo zgiąć, wiesz? Ale super by było zrobić całkiem swoje zaproszenia, kupić jakieś dekoracje typu perełki czy kryształki, nadrukować aplikację jaką się chce... Ja na pewno sama chciałabym zrobić ozdobne pudełko na koperty, jak znajdę jakieś ciekawe, to wkleję linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno będziemy w kontakcie :-) dziękuję za odpisanie równa i fajna z ciebie babka.ja też nie będę brała ślubu u siebie tylko w mieście Pana młodego i już się boję tych pytań księdza w mojej parafii dlaczego tam a nie tutaj heh.papier będzie średniej grubości pracuje w firmie gdzie mamy swoją drukarnie i tam chlopacy mi pomoga to równo maszynowo ładnie zagiac. ponieważ biorę ślub w innym mieście niż mieszkam to też muszę na miejscu znaleść fryzjera i kosmetyczkę. będę i tesciow te kilka dni już przed uroczystoscia więc nie będę specjalnie ok 40 km się wracała bo nie ma na to czasu, my wesele sobie sami robimy na końcu pewnie rodzice dołożą pierwsza ratę za sale mama mi dała a teraz na resztę sama teście za orkiestrę płacą i wódkę kupują mają jednego syna to wiadomo, ogólnie wiedzieliśmy od roku ze ma być wesele to sobie oszczędzalam też myślę nad pudełkiem do telegramow lub fajnie ubranym koszykiem których mam pełno.zastanawiam się też nad biżuterią złota lub srebrna hmm sama niewiem niby pierdolki ale muszę mieć wszystko przemyslane. noc po ślubie spedzamy w takim super zajeździe gdzie Bedziemy mieli wesele.gratis nocleg ze sniadaniem ze stolem szwedzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super hotelik. a to ty gościu co pisalysmy o zaproszeniach jak będę robila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość245
To nie byłam ja :) Dodałam sobie cyferki do nicka, żebyśmy się jakoś różniły. Ale widzę, że mamy wiele wspólnego, ja też w mieście narzeczonego będę brała ślub i wesele, ale w swojej parafii nie mam zamiaru się tłumaczyć :P Tak jest poprostu praktyczniej czasami. Też mam dylemat czy złota czy srebrna biżu haha :D Wolę złoto i noszę je na codzień, ale do sukien ślubnych z reguły pasuje srebro. Chyba że kolor sukni ecru... No takie rozkminki mam 1,5 roku przed ślubem ;) Szkoda, że więcej dziewczyn z 2016 się nie odzywa, byłoby raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha to fajnie, no racja już Cię rozpoznaje :-) no tak szkoda ze więcej nas nie ma ale dobre i to ze my jesteśmy :-) no racja Mamy dużo upodobań wspólnych :-) a z jakiego jesteś miasta jak można wiedzieć? ja z Gniezna.w tygodniu wybieramy się z teściową i narzeczonym rozejrzeć się za obraczkami tak co jest bo będziemy mieli robione wiem że jeszcze sporo czasu ale lubię już mieć coś fajnego załatwione.a na te nauki typowo przed ślubem to będziesz chodziła u narzeczonego w parafii tak? my napewno tak ale to dopiero pewnie dwa miesiące przed ślubem.ogólnie wczoraj myślałam sobie o bieliźnie do ślubu ale tylko tak bo wiadomo sukienki nie mam wybranej. ciekawe jak będę wyglądała w delikatnej princess mam 175 cm wzrostu ale jestem średniej budowy więc nie wiem. kochana jak masz czas to pisz i tak zawsze coś nowego o sobie się dowiemy jest miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Ja ślubuję w 2017r. Śląsk. Mamy już salę i fotografa :P Poszukujemy zespół/dj no i całej reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol.. ty nie potrzebujesz rady :P chcesz się zwyczajnie pochwalić jakąś c***jową ymprezą, na którą namówiłaś swojego typa, bo fajnie mieć mENRZa. MOJA POLSZA <3 sad bat tru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w maju 2016 :) Właśnie zaczynam się przygotowywać, bo wiele rzeczy trzeba organizować z dużym wyprzedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Hej Dziewczyny usmiech :) Ja również planuję ślub na 2016, a konkretnie na 27.08.2016. Mamy już wpłaconą zaliczkę za zespół, kamerzystę który jest zarówno fotografem zarezerwowany, sala też wstępnie upatrzona. Jeszcze tylko dekoratorka i w tym roku spokój. Za sukienką i resztą będziemy rozglądać się od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina a myslalas sobie już o dodatkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuje w delikatnym różu buty bukiet i kwiatka we włosach obrączki już mamy z diamencikami i żółte złoto z białym teraz myślę o biżuterii złota lub srebrna do sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Bukiet ślubny chce mieć z biało niebieskich róż ponieważ, kolor niebieski będzie kolorem przewodnim w moich dekoracjach. Bardzo podobają mi się bukiety "spływające" i taki chce mieć. Buty klasyczne białe, tak samo jak obrączki z żółtego złota do tego srebrna biżuteria. Dziewczyny a co z sukienkami? Planujecie szyć czy też kupować nowe z salonu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuje z salonu wypożyczyć lub Szyc na miarę ale typowo na wypożyczenie. a ty w jakim miesiącu slubujesz? a za sukienka kiedy planujesz się rozejrzeć? j TA też obrączki ze złota żółtego z delikatnym akcentem białego z diamencikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość245
Hej! Wracam do tematu po kilkudniowej przerwie :) I co, wpadły wam w oko jakieś ładne modele obrączek? Nauki przedmałżeńskie można chyba robić w każdej parafii, dlatego my zapiszemy się na nie tu gdzie mieszkamy, czyli w Lublinie. Wiemy, że u nas odbywają się w październiku i w lutym, także będziemy celować w październik :) U mnie jeśli chodzi o suknię, to nie wykluczam żadnej z opcji, ale nie wiem jeszcze czy będę kupować nową z salonu, szyć według jakiegoś swojego projektu/zdjęcia, czy też odkupować używaną z drugiej ręki. W wakacje chciałabym poprzymierzać różne modele i sprawdzić, w czym wyglądam dobrze. Koleżanka, której powiedziałam dziś, że planujemy ślub zapytała o kwestię tańca, czy się pobujamy w przytulańcu na pierwszy taniec, czy coś ambitniejszego pokażemy. A jak to jest u was dziewczyny hm? Planujecie jakieś lekcje z instruktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc kochana powiem Ci tak obrączki byliśmy dzisiaj zamówić są piękne takie serduszko wychodzi z dwóch mój przyszły mąż ma połowę tego serduszka gładkie a ja mam 5 diamencikow jest śliczna dwie obrączki maja 22 gramy złota, moja ma szerokość 7 cm a jego 8.co do tańca to typowo to co potrafimy pokrecimy się poprzytulamy i tyle nie mamy czasu na nauki bo dużo pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jest to połączenie złota z białym złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Ślubujemy w Sierpniu. Co do sukienki to myślałam żeby coś pooglądać w salonie tak na przełomie lata i jesieni, aby się dokładnie pomierzyć bo chyba będę szyć swoją . Co do obrączek to narazie oglądamy z narzeczonym modele dostępne w internecie. My też poprzytulamy się przy pierwszym tańcu tym bardziej że chcemy mieć wolną piosenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację Karolina taki swój przytulaniec najlepszy i nie pomylisz niczego bo tanczysz tak jak chcesz i to co ci przychodzi do głowy.a mi powiedz buty jakie byś chciała mieć? ją raczej z odkrytym palcem obcas ok 8cm boki wolne piętą zakryta, myślałam też nad bolerkiem ale to typowo do kościoła coś narzucić na ramiona.ogólnie nie mogę się już doczekać wszystkiego a to dopiero za rok ale czas szybko leci więc będzie dobrze.a masz już jakiś pomysł na włosy? ja napewno wszystkie zepne sobie i kwiatka wepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×