Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PannaMłoda2018

Ślub i Wesele 2018

Polecane posty

Gość PannaMłoda2018

Witam przyszłe panny młode :) Czy któraś z Was ma zaplanowany ślub i wesele na 2018 ? Ja niestety w tym domu weselnym , którym chcę mieć wesele pierwsze wolne terminy były na 2018r. tak samo z orkiestrą , którą sobie wymarzyłam :) Na razie mam właśnie salę i orkiestrę zarezerwowaną. A Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem
Pewnie dziewczyny się pojawia gdzieś po nowym roku :) ja jestem pm 2017 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2016
ja będę miała w najbliższe wakacje wesele w Hotelu Sitarska w Biłgoraju i nie mogę się doczekać. A jeśli chodzi o Hotel to właściciele bardzo pomocni i np. ciasta i orkiestrę oni nam pomogli ogarniać - w ferworze przygotować to mega duże ułatwienie. Btw co do tortów to oni sami robią zobaczcie jakie cuda mają www.sitarska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysiekT
Jeśli potrzebujecie zespołu na wesele zapraszam do przesłuchania zespołu www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Night Light z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1808
My narazie mamy datę 18.08.18. Po świętach będziemy szukać kamerzysty, fotografa i dekoratorki. Wiem co będzie już moim motywem przewodnim kolor biało - niebieski ponieważ jestem zakochana w niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w 2018 roku i oczywiście nadzieję że do tego czasu się nic nie zmieni i będę miała nadal z kim ten ślub brać ;-). Ogólnie jestem przeszczęśliwa bo wesele będzie w tym miejscu które już sobie dawno upatrzyłam czyli w u mnie w Lublinie w Pałacu Akropol (będziemy mieć m.in. podświetlane sufity tak że będą wyglądały jak gwiaździste niebo). No i cieszę się bo z tej okazji przyjeżdża do mnie wreszcie siostra z zagranicy a nie widziałyśmy się 5 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Panie Młode zapraszam do współpracy z naszym zespołem MOHITO :) www.mohito.pulawy.pl www.facebook.com/mohitoband.your.band/ POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu0001
Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 / 2018 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł" Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu kontakt@switek.eu Atrakcyjne ceny! #panmłody #fotograf #fotografkatowice #fotografślubny #wedding #ślub #wesele #katowice #śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach oprawy muzycznej serdecznie polecam zespół SaxAndSix. Jest to wysokiej klasy profesjonalny cover band, składający się z wykształconych muzyków z dużym doświadczeniem. Zespół posiada własne nagłośnienie i oświetlenie, gwarantuje szeroki repertuar, wykonawstwo muzyczne na najwyższym poziomie oraz, naturalnie, niezapomnianą zabawę. Zapraszam do odwiedzenia strony zespołu: http://saxandsix.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sobie jaja robicie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola91
Ja mam na razie fotografa tylko :P Pan Andrzej Korsak (http://fotografgliwice24.pl/). Ale to dlatego że bardzo nam na nim zależało bo robi piękne ślubne zdjęcia i sesje poślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala i fotograf :) Salę zamówiliśmy wcześniej bo bardzo nam zależało nam pałacyku w Poznaniu, to samo z fotografem, chcieliśmy żeby pan Artur Gruszczyński robiła nam zdjęcia http://arturgruszczynski.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luulu
My już mamy salę (Dwór Choiny- http://www.dworchoiny.pl) zamówioną. Szukamy fajnego zespołu z okolic Lublina. Nie zależy nam na disco polo bo mamy rockowe towarzystwo. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Koniecznie wejdźcie na http://www.gdziewesele.pl/! Tam znajdziecie absolutnie wszystko co potrzebne jest do organizacji ślubu i wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 czerwca 2018 i juz poprostu wariuje nie mogę się doczekac:( mamy narazie sale i orkiestrę załatwiona i juz bym chciała coś więcej a na wszystko za wczesnie:( odliczam dni i szlak mnie trafia jak koleżanka z pracy ma o rok wcześniej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monszu
My mamy termin na 30.04.2018r to jest w poniedziałek ale przed dlugim weekendem majowym więc fajnie. Mamy wesele u TŻ w stronach więc 600km od miejsca w ktòrym mieszkamy obecnie (mieszkamy w okolicach szczecina a wesele będzie w okolicach wadowic) mamy zarezerwowaną juz salę 156zl od osoby (w cenie napoje zimne i gorące bez ograniczeń, wystròj sali i żywe kwiaty, tort weselny) zaliczka za salę 2000, zespòł 6500 6 osobowy grają od wyprowadzenia młodego z domu poprzez błogosławieństwo w domu oprawę muzyczną w kościele i do 5 rano zaliczka na zespòł 500zl, kamerzysta po znajomości 1900zl od przygotowań do 2 w nocy + bedzie nam robił sesję zdjęciową w plenerze w inny dzien po weselu gdyż jest też fotografem, zaliczka 300zl. Mam już kupione etykiety na alkochol ktòry bédziemy rozdawać na bramach, dwa kartony wòdki( bo stwierdziliśmy że co miesiąc bédziemy po jednym kartonie kupować), rzeczy do zrobiemia zaproszeń, winietek i zawieszek na alkochol gdyż będę robiła je sama. W kwietniu będziemy tam jechać to podejdziemy tam do księdza się dowiedzieć kiedy termin klepać i w kwietniu jestem tam do krawcowej umuwiona na wstępne przymiarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przedtem proponuję pouczyć się polskiej ortografii. Czytanie książek pomaga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zarezerwowane na 21 lipiec 2018. Chcieliśmy we wrześniu, ale nie było już wolnych terminów tam gdzie chcieliśmy ;/ Boję się, że będzie straszny upał, a na dodatek lipiec jest miesiącem deszczowym . ale cóż...nie chcieliśmy czekać do 2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero początki przygotowań, a już ze stresu ściska mnie w żołądku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka876
My zastanawiamy się nad Dworem Choiny. Byliśmy tam na andrzejkach i jedzenie nam bardzo smakowało. Mają jeszcze terminy i chcemy zgrać z zespołem i fotografem. Macie może jakieś opinie na temat tego miejsca? Jak z organizacją przyjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1808
Kochane jak tam wasze przygotowania? na jakim etapie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ustaliliśmy datę na 29.09.2018 ! Pomocy! Od czego zacząć? Mamy upatrzone 3 sale, wysłałam już zapytanie. W razie czego będziemy zmieniać termin, ale to 10 rocznica naszego poznania i było by pięknie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny szukam właśnie lokalu na wesele w Krakowie, co sądzicie o restauracji Trzej Kucharze? ale szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś poleci dobry energiczny zespół weselny? Na termin 14.07.2018 w Trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×