Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość English Polish Girl

Ślub w Anglii !!!

Polecane posty

Gość English Polish Girl

Witam, Czy jest tutaj jakaś miła Dziewczyna, któr wzięła ślub w Anglii, z Brytyjczykiem ? jesli tak, to proszę napiszcie jak przebiega ceremonia, no i czym się różni od polskiej :) Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Polish Girl
Czy ktoś ma jakieś informacje ?Proszę o każdą waskazówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
English Polish Girl, zajrzyj na moj topic \"przygotowania w toku, bo slub w tym roku\", dzis marcy troche tam pisala na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
english polish girl a co bys dokladnie chciala wiedziec? ja bylam na 2 angielskich tradycyjnych slubach i weselach natomiast byly to malzenstwa brytyjskie ja wychodze za maz za brytyjczyka ale tutaj w polsce jesli bede mogla pomoc to odpisze ale prosze pisz na maila albo na topiku przygotowania w toku.... bo tylko tam zagladam wiec moge ten temat niestety przegapic a wesele w polsce jest o wiele tansze wiec zastanow sie dobrez czy cie finanse puszcza na wesele w angli - nie zebym sie chciala wtracac ale po co 5 razy wiecej placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Polish Girl
Dziękuję, że odpisałaś... Zdaję sobie sprawę z tego, iż w Polsce wyszłoby taniej, ale mój Narzeczony jest Protestantem i nie praktykuje, a wręcz odrzuca katolickie ceremonie, także nie pozostało nam nic innego, jak pobrać się tam... Jestem ciekawa, jak wygląda taka ceremonia zaślubin, ile trwa, jak brzmi przysięga.... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo autorako topiku -- jestes jeszcze? w razie pytan pisz na maila marcy@angielski.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×