Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soldanella

ślub w kościele

Polecane posty

Gość soldanella

W którym momencie załatwiania ślubu w kościele należy ustalić cenę/zapłacić księdzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płaciliśmy przy ostatniej wizycie u księdza - jak składaliśmy ostatnie papiery, zaświadczenia o zapowiedziach, kartki ze spowiedzi i takie tam. Ale chyba można po prostu iśc do kancelarii i zapłacić, czemu nie. Tylko pamiętaj o dowodzie wpłaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldanella
dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACIAAAA
A KIEDY PRZED ŚLUBEM TRZEBA IŚĆ DO KSIĘDZA BO SAMA JUZ NIE WIEM. JEDNI MÓWIĄ PÓŁ ROKU INNI 3 MIESIĄCE..A ŚLUB W CZERWCU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdest
czy za akt chrztu, bierzmowania też trzeba zapłacić w kancelarii parafialnej? (ślub będzie w innym kościele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdest
My byliśmy u księdza pół roku przed ślubem, żeby zarezerwować termin (6.V.2006 :)) Resztę załatwimy na 3 miesiące przed ślubem, bo tyle ważne jest zaświadczenie z USC o braku przeciwskazań do zawarcia związku małżeńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rdest - niestety, za te dokumenty też się płaci w parafiach. Ale nieduże kwoty, też coś ok. 10 - 15 zł za dokument. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdest
trzeba sie dopytywać ile sie należy czy odrazu mówią ile chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie. Jak ja byłam u siebie, to ksiądz machnął ręką i dałam mu 10 zł (znał mnie, wiec nie robił ceregieli, ale głupio by mi był wziać za darmo). Narzeczonemu od razu zaśpiewali 15 zł za odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×