Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adzia82

Slub w niemczech

Polecane posty

Gość Adzia82

Jakie formalnosci sa mi potrzebny, gdy chce wyjsc za maz za polaka z niemieckim obywatelstwem? Slub w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia z westerplatte
A gdzie w Niemczech ? Bo jak gdzieśna północy , to zdecydowanie mniej formalności jest , jak się weźmie ślub w Danii. Dania siewyspecjalizowała w szybkich ślubach , zwłaszcza lubianych przez cudzoziemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzia82
Na poludniu niemiec, wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia z westerplatte
A to nie wiem :X Bo ja też mam niedługo wychodzić za mąż , teżmieszkamy na południu Niemiec , ale jeden kolega - prawnik nam powiedział , że jak sięza to bierze w Niemczech , to miesiącami się czeka na różne pozwolenia , rozpatrzenia i inne duperele , bo już jak cudzoziemiec , to trzeba go przelustrowaćz góry na dół. I poradził nam załatwićto w Danii - wysyła siękilka papierków , bardzo łatwych do zdobycia , oni odpowiadająbardzo szybko , prosi się o jakiśtermin , oni mówią , czy może być , czy nie może , jak sie jużznajdzie pasujący termin , to się przyjeżdża w poniedziałek , zostaje do czwartku i w czwartek jest ślub. Oczywiście jak myslisz o jakimśweselu , to sprawa już jest trudniejsza , ale że my wesela nie chcemy , to wygodniej nam zrobićten ślub w Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×