Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okularnica tekla

ślub-w okularach czy bez?

Polecane posty

Gość okularnica tekla

20-go sierpnia mam termin ślubu.Ślub cywilny,potem przyjęcie w restauracji.Suknia skromna,w kształcie "A",odcinana pod biustem,plisowana,trochę w stylu greckim.Na co dzień noszę okulary,mam wadę wzroku -2.Czy zdjąć je do ślubu?Jak postąpiłyście wy,kobietki w okularach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadna
Ja bym zdjęła, tym bardziej do zdjęć. Życzę szczęścia w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Ja mialam okulary potem tego zalowalm teraz chodze w nich tylko po domciu jak ogladam tv tez mam -2 probowalas szkiel kontaktych? sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica tekla
Niestety szkieł nie mogę nosić bo jestem na nie uczulona... :( Czyli radzicie zdjąć okulary?Moja wada wzroku jest chyba spora (-2) więc będę kiepsko widzieć ale chyba akt ślubu zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulitka007
hej gratulacje z okazji ślubu :) jak dla mnie to powinnaś zdjąć okularki. Nie ładnie to wygląda... możesz sobie na tą okazje kupić soczewki jednorazowe (są tańsze) np. w rossmanie albo w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakeshka
Jeżeli się sobie nie podobasz to może zmień oprawki? Teraz jest taki wybór, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bo z kontaktami lepiej w takim dniu nie ryzykować, skoro masz uczulenie:/ Wada -2 nie jest może jakaś straszna, ale ja bym się nie czuła komfortowo bez okularów/szkieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
jsli nie mozesz nosic szkiel mozesz kupic sobie okulary ktore praktycznie s niewidoczne same szkla zraczkami albo kupic jakies super odobne weselne:) ja nienawidze noic okularow chociaz wekszoscv ludzi mowi mi ze w nich lepij wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam soczewki z wielu powodow: - ze zdjeciami nie bedzie problemu - wiecej mozliwosci przy makijazu - przy zyczeniach bedziesz sie calowac ze wszystkimi okulary czasem przeszkadzaja - duzo wiekszy komfort noszenia wiem bo sama nosilam okulary, od lat juz soczewki tylko naucz sie je zakladac, zdejmowac i przekonaj sie czy w ogole toleruja soczewki Twoje oczy conajmniej miesiac przed slubem zeby niespodzianek nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixpix3
madz idiotko autorka pisze ze jest uczulona na soczewki...potrafisz czytac ze zrozumieniem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz trąbo
Nie potrafisz czytac,że autorka ma uczulenie na soczewki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfhhdf
Ja bym na pewno zdjela,sama nosze ale jakos nigdy mi sie nie podobaly panny mlode w okularach.Wg mnie to psuje caly efekt i nigdy jeszcze nie widzialam panny mlodej w oklularach ktora by mi sie podobala,po prostu wg mnie okulary nie pasuja do bialej sukni,pieknej fryzury itp.No zdecydowanie nie:)i na zdjeciach to tez potem koszmar wychodzi. Nie bedziesz czula sie niekomfortowo jesli zaczniesz przyzwyczajac oczy do patrzenia bez okularow juz np z 3 dni przed slubem-po prostu przez te dni zakladaj je tylko gdy musisz(np cos przeczytac) to wzrok sie przyzwyczai,nie bedziesz mruzyla oczu i widziec bardzo zle tez nie bedziesz bo -2 to nie tragedia a jak przyzwyczaich oczy do patrzenia bez szkiel to nie bedzie tak odczuwalna dla ciebie roznica-w szklach lub bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Mam ten sam problem. Tylko mam dodatkowo pytanie. Czy zwykly optyk np w supervision może ustalic mi jaka mam moc szkiel w okularach, zebym na tej podstawie mogla kupic soczewki? Bo nie stac mnie zeby prywtanie isc do okulisty, a panstwowo kaza mi czekac 3mce.. a 3mce to mi do slubu zostalo wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica tekla
różoowa -> umiesz czytać? Piszę, że mam uczulenie na soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj ze prywatny
okulista jest az tak drogi :P jak kupisz lepsze jakosciowo soczewki a nie najtansze np marki rossman albo bezmarkowe to nie beda cie uczulac :P na koniec kup sobie jednorazowki i zaloz pare razy zeby sie przyzwyczaic, bo jesli planujesz je zalozyc pierwszy raz w dniu slubu to gratuluje glupoty :P ja bylam mialam na slubie okulary i wygladalam moim zdaniem zle. niestety to bylo dawno temu i soczewki byly malo popularne i kosztowaly fortune. mialam wieksza wade wiec nie bylo wyjscia tylko poszlam do slubu w okularach. ale na sesje zjeciowa zdjelam. nawet najdelikatniejsze okulary nie wygladaja dobrze do sukni slubnej tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okularnica tekla - na ślub i do zdjęc zdejmij okularki, na wesele jesli bedziesz czuła się źle - je załóż. a jaki masz kolor i rodzaj oprawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez szkiełkowa 123456
w salonach takich jak vision expres masz możliwość skorzystać z badania które wykonuje optometryk lub okulista. Tak jeden jak i drugi wypisuje receptę i na jej podstawie w danym salonie zrobią Ci okularki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam idę na własny ślub w okularach. Soczewek nie mogę nosić, a zdejmowanie okularów nie wchodzi w grę, bo a) mam -4 i cylindry, b) skrzydełka okularów się odciskają na nosie i mam ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz u kazdego optyka
mozna sprawdzic grubosc szkiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguaro
Ja tez mam wadę -2.0 i nie noszę stale okularów i radzę sobie, więc myslę że bez obaw możesz zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))
sama nosze gogle i na imprezy zakładam soczewki. tylko, że ja mogę. czasem są po prostu przeciwwskazania i marka soczewek nie ma tu nic do rzeczy- to do bystrych panien, które uszczęśliwiają na siłę. autorko- zależy jak się czujesz bez okularów. przejdź sie po mieście bez. zobacz, jak pewnie się czujesz. ta wada nie jest aż tak wielka, ale moze przeszkadzać. moja znajoma (durna, nie powiem) śmiga bez okularów przy wadzie -5, bo "głupio wygąda w okularach". ile razy była strąbiona nawet nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfre5t
niektore kobiety wygladaja naprawde ladnie w okularach i juz, taka prawda jesli ty do nich nalezysz- to uwazam ze spokojnie mozesz w nich isc do slubu w koncu nie jest to najwieksza zyciowa tragedia, na pewno masz dobrze dobrane oprawki? przecietny smiertelnik raczej nie umie ich korzystnie do wlasnej twarzy dobrac :P -2 to nie jest z drugiej strony duza wada, z taka mozna funkcjonowac ale najpierw radze pocwiczyc i np pochopdzic po miescie bez okularow, pozalatwiac sprawy rozne zeby szoku potem nie bylo ja mam -5 i tez moge chodzic bez korekcji na miescie choc juz np z zobaczeniem nr autobusu jest klopot przy takiej wadzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxdgvdxgvcv
kobieto okulary do slubu wyglądaja straaaaaaaaasznie nawet te najpiekniejsze wiec błagam Cie zdejmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam okulary w dniu ślubu
i wcale nie wyszło koszmarnie.Przed ślubem pozwoliłam sobie na nowe oprawki, bardzo delikatne, stwierdziłam że okulary to część mojej osobowośći i nie będę wariować z soczewkami. Teraz jest dużu wybór oprawek. I wcale przy składanu życzeń nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a według mnie
ja też mam wadę wzroku -2 i do ślubu zdjęłam okulary, potem niestety musiałam je założyć bo mnie strasznie oczy bolały. także jeżeli masz je zamiar zdjąć to miej pod ręką gdzieś okularki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklaudiaws
temat dawno założony, ale wiem, że dużo dziewczyn się nad tym teraz zastanawia. na ślubie trzeba wszystko dobrze widzieć, jeśli nie nosi się soczewek, to nie testowałabym ich w dzień ślubu, jak nie ma innego wyjścia to lepiej już wziąć okulary. no i fajną opcją jest też korekcja wzroku - nie mówię o laserach, tylko o mniej inwazyjnych :) na Lentivu (metoda mikrosoczewkowa) jest teraz zniżka w ramach letniej promocji, więc może warto właśnie to rozważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepie zdjac i mniej widziec, nie widziec tak ostro jak wlasnie przep*****la sie wolnosc i udupia sie u boku faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinaPe
No ja też własnie stoję przed tym dylematem co tu zrobić ;) i w końcu się zdecydowałam ze wybiorę się na zabieg Lentivu , który widziałamna grouponie optegry w dobrej cenie ;) Ślub mam w maju więc musze sie spieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teszka
fakt są w dobrej cenie te grupony! moim zdaniem warto i opłaca się! dzieki temu można mieć dobry wzrok w okazyjnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×