Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub w piątek

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, Chciałabym zapytać co myślicie na temat ślubu w piątek. Czy któraś z Was była, może sama miała? Sala, która wymarzyłam i orkiestra nie ma w ogóle wolnych sobotnich terminów, a i z piątkowymi niektórymi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 6 lat temu byłam na ślubie w czwartek nie zrobiło to dla mnie różnicy Ty jako panna młoda też nie poczujesz jaki to dzień tygodnia może tylko goście będą mieli problem bo ludzie wtedy pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bliska kuzynka chciała wziąć ślub w piątek. Jak 80 procent potencjalnych gości powiedziało jej, że owszem, przyjdą do kościoła, ale później ewentualnie tylko na obiad, to znalazła salę na sobotę. Większość ludzi ma planowane urlopy i szkoda im dodatkowo brać jeden dzień, żeby w piątek móc uczestniczyć w weselu. Poza tym, to mocno tanim budżetem zalatuje, kilka osób wręcz jej spytało, o ile sala jest w piątek tańsza. Nie polecam, chyba że faktycznie nie chcesz wesela, a jedynie 2-3 godzinny obiad z tortem w dobrej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcemy wesele, a sala wcale nie jest dużo tańsza w piątek. Wydaje mi się, ze jeżeli ktoś nie będzie chciał przyjść na nasze wesele to i tak nie przyjdzie bez względu czy piątek czy sobota. Rozmawialiśmy z księdzem powiedział ze to nic złego brać ślub i robić wesele w piątek i daje nam dyspense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w takiej "ślubnej miejscowości",gdzie śluby i wesela odbywają się przez cały tydzień,więc to nic nienormalnego.Kto chce to przyjdzie,a zawsze znajdą się tacy,co krytykują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wtedy godzina pozniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli msza byłaby np. o godz. 19.00, to byłoby chyba najlepiej. Gorzej z osobami, które są spoza miejscowości, gdzie mieszkasz, tu bez urlopu się nie obejdzie, dlatego zaproszenia musiałabyś rozdać minimum 4-5 miesięcy przed weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ślub (16:00) i wesele w piątek. Nikt nie robil problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie przyszłabym na ślub w piątek. Ale ja jestem fryzjerką i w sobotę do południa czeszę na śluby. Wtedy zarabiam najwięcej i nie stać mnie, żeby z tego rezygnować. Myślę, że jest wiele osób, które i w sobotę rano muszą pracować, w handlu, usługach. Wtedy z wolnym w piątek i sobotę mogą być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×