Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalie1991

Slub z Albanczykiem w Anglii

Polecane posty

Witam mieszkam w Anglii od 4 lat i od jakiegos czasu jestem w zwiazku z Albanczykiem(jest w anglii nielegalnie od roku), Planujemy slub cywilny na maj 2015 jednak slub koscielny chcielibysmy wziasc w Albani, czy moglby mi ktos powiedziec jak szybko po slubie cywilnym w anglii dostaniemy wszystkie potrzebne papiery zeby moj chlopak mogl legalnie opuscic uk na nasz slub koscielny i wrocic tu po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha kolejna co sie z ciapatym prowadza, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle fajńych Anglików, Polaków a ty na lapacza wiz pójdziesz ? Skończysz zle z Albańczykiem, jako biedna, bita, skrzywdzona kobieta. Naprawdę ci to potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wiesz co to znaczy ciapaty...Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, a co Polacy nie bija swoich kobiet? A do tego wszystkiego alkocholicy i bez zadnych zyciowych ambicji najwazniejsze zeby po pracy na budowie przyjsc i sie nachlac, tacy so Polscy faceci w Anglii. I prosilabym o konkretne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hheheheh kolejna naiwna co mysli ze zmieni caly swiat wlacznie z albanami:)dziewczyno ogarnij sie i porzadnie zastanow czy chcesz miec zycie czy pieklo.....Tak w kazdym kraju sa pijacy i nieroby....ale jak chcesz byc traktowana jak szmata do podlogi to prosze bardzo....w rodzinie mam taka co tak samo myslala jak ty a dzis ma 5 dzieci rok po roku,nie ma na jedzenie,chodzi i zebra a maz co?nic nie robi,jedyna pasja to lazenie na inne flądry,nawet probowal ja wygonic z wlasnego mieszkania....Powodzenia zatem natalko:)aaa zapamietaj ze oni przed slubem to by w kosmos po gwiazde polecieli dla ciebie a po slubie bedziesz szmata co lezy przed domem do wycierania brudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest po slubie z jego bratem 5 lat juz i jest najszczesliwsza osoba po sloncem, i wcale nie mam zamiaru zbawiac swiata, zadalam konkrretne pytanie a nie opinie na temat mojego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mowia co w rodzinie to nie zginie:)powodzenia,obys pozniej nie plakala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rodzice jego gdzie? bo wiesz, ja mam przyjaciolke- 4 lata z albanczykiem byla, cud miod zwiazek, dopoki ona nie chciala zamieszkac razem i brac slub. slub-ok, kochal ja ale zamieszkac u jego rodzicow bo on rodzicow nie zostawi bo taka tradycja, bo rodzice sobie sami nie poradza w tym wieku, bo oni go wychowywali i teraz czas aby on pomagal im. w albanskiej hierarchii rodzina jest na pierwszym miejscu i nie miej zludzen- ty rodzina nigdy nie bedziesz, ty bedziesz zona, na ktorys tam miejscu po rodzicach i rodzenstwie. krzyz na droge! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia w 100%:) Powodzenia to raczej nie zycze bo nie bedziezz go miala tylko bedziesz zyc zludnymi wlasnie powodzeniami a twoja wolnosc z czasem moze stac sie tylko marzeniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy sami, jego mama jest w Albani a dalsza rodzina takze w Londynie, wypowiadaja sie ludzie ktorzy zyja stereotypami, w kazdym kraju sa ludzie dobrzy i zli ale nie rozumiem jak w polskim narodzie moze byc tyle zlosliwosci i zawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zawisc i zlosliwosc tylko PRZESTROGA!!!!! Poczekaj jak tylko zaproponuje C wyjazd do Albani do mamusi bo naopowiada ci farmazonow ze mamusia chora i umierajaca.....mam to w rodzinie,wiec znam to na wylot i powiem ci ze wogole nie jest mi szkoda tej osoby,co przechodzi pieklo,bo wybrala to na wlasne zyczenie pomimo ostrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak zainteresowanie ze strony jakich kolwiek mezczyzn, kompleksy i masz babo placek. Jeszcze nieslyszalem szczesliwych histori maleznskich z labnami, turasami, muslimami czy ciapatymi czy czarnymi. Oni z nedzy zrobia wszytko zeby tylko miec wize, jak ktos napisal, pleci po gwiazde do nieba. kobiety to sa pierdolniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa wlasnie polscy mezczyzni za granica!!! Polki ich nie chca bo to najgorsze wiesniaki na swiecie i jacy to oni super nie sa a tak naprawde na sam ich widok rzygac sie chce. Autorka zadala konkretne pytanie i nie prosila o opinie na temat swojego zwiazku. ZAZDROSNICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiść ? O muslimskiego albana ? Który kiedys bedzie cie tłuku ? :-D . Haha, ogarnij sie, dziewczyno, jakbyś miała Leonardo di caprio to bym ci zazdrościla. Ale to twoje zycie, wyjedź z nim juz teraz, zmarnuj je, ale nie żal sie nikomu pózniej. A o slubach z takimi nikt normalny nic nie wie, wiec szukaj gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedza takie tlumoki jak Ty, naczytalas sie ksiazek i naogladalas filmow jacy to oni niby sa niebezpieczni a tak naprawde gow** wiesz...Polacy to zacofany narod zyjacy stereotypami, A do kolezanki z postu wyzej lepiej pogleb swoja wiedze zanim zaczniesz sie wypowiadac na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia...albania jest krajem ateistycznym a nie muzulmanskim....Do autorki: papiery a mianowicie wize dostaniecie po 6ciu miesiac od zawarcia zwiazku malzenskiego i Twoj maz bedzie mogl podrozowac tylko iwylacznie w Twojej obecnosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 15:09 sam jestes cafony, ile historii trzeba uslyszec zeby uwierzyc? chyba tylko jak ktos na wlasnej skorze sie przekona to zmieni zdanie.. Polki za granicą są łatwym kąskiem dla tych różnych ciaptych. slinią sie na sam widok, a jak juz zwroci uwage ona to pozamiatane... have a nice life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze albanczycy nie sa ciapaci tak dla scislosci, jezeli swoja wiedze bazujesz na historiach zaslyszanych z 10 reki to gratuluje, w kazdym kraju sa zli i dobrzy (poza Polska bo tam 80% to nieroby i gnoje) Polki latwym kaskiem? a To dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe albania krajem ateistycznym . dzieciaczku otrzasnij sie skad ty te brednie wypisujesz. albania to kraj muzulmanski, ateiwci to zaledwie 2% populacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ateisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Komunistyczny dyktator Enver Hodża ogłosił w 1967 roku Albanię krajem ateistycznym. Zamknął ponad dwa tysiące świątyń prawosławnych, katolickich, muzułmańskich, żydowskich' Nie wiesz to sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albanczycy to muslimy, maly procent to inna wiara.Ludzie dobrze ci radzą. Mieszkam za granicą kupę lat i też ci ich odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalie, nie chce byc zlym prorokiem..ale skoro Twoj Albanczyk jest dopiero rok w UK to ty pewnie z nim jeszcze krocej.. Za malo sie znacie,zeby tak szybko brac slub,a jesli on naciska to napewno chodzi mu wylacznie o papiery(ile on ma lat?) Uwierz mi ,ze potrzeba lat aby poznac dobrze nature Albanczyka,oni sa dobrymi aktorami,swietnie klamia..a jesli maja interes sa cudowni I zakochani na zaboj. Znam duzo Albanczykow,ktorzy byli z cudzoziemkami pare lat dopoki nie dostali papierow. Potem rozwody I sluby z Albankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
powiem Ci jedno jak to zrobisz to bendziesz zalowac tak jak ja .przemysl to a jezeli to zrobisz zrob to dla papierow I tak mysl a jak wam sie uda to bendzie fajna niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah o nie wierze...ostatnia wypowiedz jest najlepsza z tej waszej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób to dla papierów a jak się uda to fajnie? Jakim brakiem inteligencji trzeba się wykazać żeby wpaść na taki pomysł? Polacy w UK zrobią wszystko dla szmalu, laski się będą puszczać a kolesie kraść dilowac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te odpowiedzi naszych "inteligentow" polskich to mi się w głowie nie mieści! Jakie idiotyczne porównania albanczykow do ciapatych i brutalnych debili! Ja jestem z Albanczykiem od 10 lat i jest najlepszym ojcem i facetem jakiego poznałam. Dodam że byłam z Polakiem 6.5 roku i miałam dosyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze byłam w Albani kilka razy i rodzina jego naprawdę nas wszystkich bardzo rozpieszczala i dbala o nas bardzo. Mój mąż jest z południa Albani i tam jest troszkę bardziej tolerancyjnie,,polnocna strona jest bardziej agresywna i tradycyjna. Wiec może lepiej byłoby się dowiedzieć więcej o nim zanim podejmiesz ta decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie słuchaj debilnych komentarzy naszych wspaniałych rodaków którzy by Ci nóż wbili w plecy przy najbliższej okazji. Jeżeli chodzi o religie to rzeczywiście jest wielu ateistów, są muzułmanie ale są i katolicy, większość to ateiści i nie ma narzucania sobie religii...I wcale oni nie są ciapaci, Albania graniczy z Grecja ( info dla tych zacofanych). Zazdrość jest wszędzie dlatego moja rada jest taka żebyś patrzyła na swój związek trzezwym okiem i racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonek11
Witam, przeczytałam wszystkie komentarze i szczerze mówiąc sama nie wiem czym spowodowane są tak negatywne opinie na temat ludzi albańskiego pochodzenia. Tak na prawdę potrzeba czasu, żeby kogoś poznać i jak to się mówi ' ile ludzi tyle opinii'. Zarówno w Polsce jak i w każdym innym kraju są ludzie dobrzy jak i źli, dlatego uważam, że nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora. Nie mówię, że nie należy uważać, bo zawsze trzeba zarówno będąc w związku z Polakiem, jak i z cudzoziemcem. Każdy ma swoje życie i sam je sobie układa, także jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to może się nim podzielić. Nie rozumiem dlaczego Polacy są tak rasistowskim krajem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnaa
Ja jestem z albanczykiem rok czasu I zyje Sie nam bardzo dobrze. Chcialam podkreslic to ze albanczycy nie sa muzulumanami czy znacie talkie miasto jak Kosovo? Tam wlasnie zyje duzo muzulaninow. My wzielismy slub tu w anglii I co? Jest nadal swietnie I moly mine nie traktuje jak Szmaty wrecz przeciwnie. Ja jestem w ciazy i czekamy na wize dla mojego meza po otrzymaniu wizy lecimy do Albani na dwa tyg a pozniej do Polski, ale bedziemy zyc w anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×