Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina96massi

Ślub z Obcokrajowcem.. Pomocy

Polecane posty

A więc tak.. Strasznie się zakochałam w Algierczyku..On Studiuje.. Pracuje..Jest bardzo poukładany.. Więc to nie jest akcja pod tytułem "papierki do Polski".. Zwariowaliśmy na swoim punkcie.. I bardzo chcieli byśmy się pobrać.. Lecz nie wiemy jak.. Najszybciej w Tunezji.. Lecz jakie dokumenty są nam potrzebne, jaki jest czas oczekiwania, czy jako męża mogę go ściągnąć do Polski albo on mnie do siebie? Proszę o pomoc.. To naprawdę dla nas ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mieszka w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mu zostaje to załatwiać wize i pobyt czasowy. Później możecie wziąć ślub, zamieszkacie razem i po jakimś czasie otrzyma obywatelstwo Polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe? opiszesz sytuacje jak się poznaliście ? Ile jesteście razem ? Ile razy się widzieliście (skoro on mieszka tam)? Skąd wiesz, że on taki porządny (to, ze studiuje i pracuje to jeszcze o niczym nie świadczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, ale jak chcecie to inaczej załatwic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikakaka
Jak mozna myslec o slubie z kims kto pochodzi z odmiennego kulrurowo kraju, przed wczesniejszym zapoznaniu sie z jego tradycja, rodzina itd. Myslisz , ze wiesz o nim wszystko i sama wiesz czego chcesz, uwierz mi, nie wiesz NIC! Zastanow sie , zanim podejmiesz decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie coś jak ustawa o cudzoziemcach. Poczytaj tam, może znajdziesz jakieś wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dbam o nie odparcie wyrobione zdanie ludzi, którzy wraz z swą zawiścią jedynie negatywnie podchodzą do wszystkiego. Rozumiem Ich kulturę i jestem w stanie jej się poddać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna nogi rozkladajaca przed ciapatym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jeszcze młoda, a faceci nie zawsze mówią prawdę. Nie bądź naiwna i nie wierz mu w każde słowo i to jeszcze wypowiedziane na odległość. Może jeszcze oswiadczył Ci sie przez fb/gg/skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole "Ciapatego' Jak Irytującego Polaka, który potrafi być jeszcze gorszy niż oni sami :) Pojęcie RASIZM jest mi obce od najmłodszych lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jak za jakis czas przeczytasz co napisalas. Jemu jestes potrzebna do wizy do Europy. Zrobi wszystko, powie wszystko, co tylko chcesz. Zobaczysz jak zmieni sie jak bedzie miał wizę. Nie bądź naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie może tematy, które tu są zakładane. Zobacz ile kobiet cierpi z powodu miłości. Co z tego, że Ci powiedział, że CHCE BYĆ. To jeszcze nic nie znaczy. Niech on Ci to pokaże. Słowa czasami nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszlo ci do glowy ze ludzie juz cuda widzieli i rodzice stracili swoje dzieci, corki. Ty teraz myslisz c**a a nie glowa bo zachcialo ci sie ciapatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc z Tobą 2-5 lat. Na niego juz ktos inny czeka. I nie oszukujmy sir. Znam duzo takich dziewczyn jak Ty. Obudziły sie z ręka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 20 lat, jesteś zakochana i dlatego tak uważasz. Zobaczysz, że nawet jak tu przyjedzie to nie będzie tak kolorowo. Poza tym jak Cię tak kocha to niech załatwia wizę i przyjedzie tu (skoro mu zależy to chyba to nie problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jaka glupia,:O leci na algierczyka, jak tam pojedziesz to g**** zbiorowy masz jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed związkami z ludzmi MENA. Dobrze się zastanów, bo to są inni ludzie z tym swoim islamskim zabobonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadzam sie tylko ja nie jedna miara. Znam około 12-15 dziewczyn. Z tej grupki tylko 2 żyją ze swoimi i maja sie dobrze. Reszta nie pytaj co przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu jest to obojętne.. Czy ja będę tam.. Czy on będzie tu.. Z resztą nie ważne.. Znajdę rozwiązanie.. Czy z pomocą czy też sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jedz babo jedna i dawaj doopy kazdem algierczykowi w domach publicznych skoro uwazasz ze ludzie ci zazdroszcza, co za tepota, kto cie splodzil? z domu dziecka jestes? gdzie twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieś się do niego do algerii to zobaczysz jaki tam jest raj. I nie zapomnij poznać jego rodzinkę i zwyczaje jakie praktykują. Dlaczego chcecie osiedlać się w PL skoro twój wybranek mieszka w algerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×