Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o.n.a523

spowiedz przed slubna a sex pyatnko

Polecane posty

mam takie pytanko, przed slubem sa dwie spowiedzie pierwsza powiedzmy dwa tyg wczesniej a druga przed samym slubem. Moje pytanie brzmi czy jak sie wyspowiadaliscie juz to dwa czy tydzien wczesniej ze swoich grzeszkow i z tego ze przed slubem oprawialiście seks to teraz po tej spowiedzi nie mozn anam sie kohac do slubu czy jak, bo boje sie ze jak bede teraz po tej spowiedzi współżyła a pozniej przed samym slubem pojde znow do spowiedzi to ksiadz bedzie robil dym i ze rozgrzeszenia nie da? u was jak z tym bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore bo chce koscielny jestem katoliczka. Ale chyba kazdy ma swoje potrzeby i teraz spotkac pare ktore przed nie wspolzyje to jak szukac igly w stogu siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkj
bez przesady, że się nie powstrzymasz chyba nie jesteś zwierzęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak:) tak w Polsce katolkow jest malo tylko wiekszosc uwaza sie za nich i sa obludni . To najsmieszniejsza religja na swiecie bo nikt nie przestrzega zasad tej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geg
ja pierwsza spowiedz miałąm jakies 3 miesiace prze d slubem:P bo tak dalismy na zapowiedzi i spowiadałam sie u innego kiedza, a 2 przed ślubem u innego wiec nie było problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no powstrzymam sie tylko chcialam sie zapytac czy ktos tak mial i czy to tak wypada a wy juz ze nie jestem katoliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i właśnie dlatego ja
katoliczką już nie jestem , bo albo się swoją religię traktuje serio i akceptuje się jej ograniczenia albo nie , ale śmieszy mnie takie podejście - coś tam z tej religi będę akceptowac co innego nie bo tak mi wygodnie , do kościoła w niedzielę pójdę bo jestem katoliczką ale sypiac z chłopakiem przed ślubem też będę bo wszyscy tak robią , dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ciagle takie tam pieprzenie o tym, ze jak uprawiasz seks to juz nie jestes katoliczka. A myslicie, ze Zydowki czy nawet Muzulmanki nie uprawiaja seksu przed slubem??? Kiedys czytalam nawet artykul, ze w arabskich krajach dosc popularne robia sie operacje na odbudowe blony dziewiczej, zeby w noc poslubna zakrwawic przesieradlo. Co do pytania autorki to jak juz sie wyspowiadasz, to juz wytrzymaj z tym seksem tydzien czy dwa. Chyba sie da co??? Nie zaszkodzi Wam troche poposcic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi uwazajacych sie za katolikow:)) ale wcale nimi nie badacyh mysle ze kolo 90 procent. Ktos tam napisal wyzej ze muzulmanki i zydowki to samo. Pewnie tak ale nie wszysstkie tak samo jak nie wszytskie katoliczki te prawdziwe. Dlatego albo sie akceptuje swoja religje od deski do deski albo sie nie jest osoba w danej religji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie latwiej powiedziec ze chcesz miec slub w fajnym kosciele bo wyjda ladne fotki, no i biala kiecka plus prezenty. I co by rodzina powiedziala jak by nie bylo w kosciele,,, zgroza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca, doswiadczajaca
ja jestem katol i sypiam przed slubem ale nie ide dospowiedzi bo nie jestem obludna-czy tyautorko w ogole wiesz co to jest spowiedz.spowiedzma sens tylko i wylacznie wyedy gdy zalujeszz zagrzecvhy ipostanawiasz poprawe. a ty idziesz do spowiedzi wiedzac ze jutro popelnisz ten sam grzech...to bezsensu,skoro tak siebie oklamujesz to co ci szkodzi ksiedza oklamac, przeciez toi tak nie maznaczenia....co za ciemnota ,nie miesci mi siew w glowie. a ten twojn narzeczony taki sam pacan jak ty? chgyba tak skoro wzial sobie takiego tlumoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzaca moze ty sie lepiej nie odzywaj! popatrzcie co ksieza robia a oni to dopiero katolicy sa! a ty ewelka piszesz tak i piszesz a ile masz lat? nie wspolzyjesz przed slube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierząca doświadczająca - a może uwierzysz, że spacja nie gryzie? Łatwiej by się czytało. Co do sensu spowiedzi, to masz rację. Ale nazywaniem autorki tłumokiem to trochę przegięłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wspolzyje przed slubem mam 23 lata ale nie uwazam sie za katoliczke:) nie wiezre rowniez w boga gdby tak bylo naepwno bym tego nie robila. A ksieza co robia? wlasnie he oni tez sa zaklamani dlatego smiem twirdzic za ta cala wiara to jedna wielka komedia. A kosciol to dobrze prosperujaca firma wynajmujaca swoje lokale na ladne sluby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sobie mysli co chce po jej pisaniu widac jaka jest madra! wiem co to spowiedz i nikt nie bedzie mnie pouczał. Zadalam tylko pytanie zwiazane z sexem a tu wielkie katoliczki sie odezwaly ciekawe czy naprawde takie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspowiadaj sie ale wszystko dokladnie nksiedzu opowiedz , jak dlugoi trwal wasz sex, i jak on ci minetke robil i jak ty mu loda, ksiadz musi wszystko wiedziec, teraz wiesz dlaczego ma taka duza sutanne by tam sobei wacka macac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze nie lubilam ksiezy i spowiedz dla mnie jest również glupia. W boga wieze bo wiem ze ktos nad nami czowa ale caly ten kosciol to jest nie wiadoma na czele z rydzykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wlasnie mi chodzi, wierzysz w boga ale nie jestes katoliczka! Bo katolicyzm to jest nie wiara a religja! W koncu do tego doszlas co chcialam zebys wpadla od pierwszego posta:p Poprostu zle to ujelas powinnas napisac nie jestm katoliczka a jestem wierzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×