Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studio Video Planner Andrzej Gorzów WLKP. OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym kamerzyście? Ktoś miał z tym studiem do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny. Niedrogi,a zna się na rzeczy, no i można z nim wszystko na spokojnie uzgodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Andrzej Planner to artysta i nie znam lepszego kamerzysty w naszym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmował nam chrzciny i powiem wam, ze jak czasami sobie włączam, żeby przypomnieć to wydarzenie to tak samo łzy jak wtedy.. Normalnie film wywołuje we mnie takie emocje, ze szok. Pan Andrzej godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały człowiek, bardzo skrupulatny i terminowy przede wszystkim. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i fotografia ok i film ok nie mam żadnych zastrzeżeń. to była owocna współpraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie talenty można zaprezentować na fajnym portalu www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mi ktoś podać jakieś namiary na tego pana? najlepiej nr tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz nr tel : 508165255 chciałam ci podać jeszcze stronę, ale zapomniałam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę a jakie on ma terminy, bo ja potrzebuję i fotografa i kamerzyst ę na lipiec.. a tak mi się spodobała jego oferta , że jestem praktycznie zdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny fotograf, naprawde. Jest z nami na każdych uroczystościach, a zaczęło się właśnie od ślubu.. później chrzciny, jakieś urodziny, rocznica ślubu rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie jakie ma ten pan terminy? czy jeśli mam wesele w październiku, to nie będzie problemu teraz z nim wszystko ustalić? czy już za późno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie wiem czy nie za późno... musisz się zorientować najlepiej zadzwoń, bo wiem dokładnie, że w Gorzowie to najlepszy kamerzysta więc jest bardzo oblegany, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego pana zawsze mamy na ważnych uroczystościach rodzinnych, można powiedzieć że wpisał się w naszą tradycję ;) Pan Andrzej to doświadczony kamerzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowity człowiek, który wie co robi profesjonalna obsługa filmowa i fotograficzna uważam, że oba te tematy są tu opracowane kompleksowo przez profesjonalistę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, ten pan robi coś niesamowite, coś takiego, że cały film z wesela nie jest nudy, że można go oglądać bez przewijania na to arcydzieło nie musieliśmy długo czekać Pan Andrzej niesamowicie nas zaskoczył bardzo dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super człowiek, artysta, doskonały kamerzysta nic dziwnego, ze jest dobrym w tym co robi ma kilkuletnie doświadczenie, dużo pracy za sobą, do tego ciągle poszerza swoje umiejętności i wiedzę ma pomysł na siebie, pomysł na klientów jesteśmy z niego również zadowoleni lepiej trafić nie mogliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, bardzo poważnie jesteśmy zainteresowani tym kamerzystą na wesele szukaliśmy już różnych profesjonalistów, ale albo zajęci, albo mają własne widzi mi się na temat naszego wesela powiedzcie mi, czy ten pan sam coś narzuca, czy raczej otwiera się na oczekiwania i wymagania ? bardzo mi zależy na ten informacji, bo nie mam zamiaru dostosowywać się do tego co chce pan kamerzysta, tylko co my chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musicie się martwić ;) Pan Andrzej niczego nie narzuca, wręcz przeciwnie, właśnie chętnie otwiera się na pomysły swoich klientów i stosuje się do nich moim zdaniem to jest super opcja, szczególnie, że każdy ma tam jakieś widzi mi się na temat swojego wesela nam sie bardzo dobrze współpracowało z Panem Andrzejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukaliśmy kogoś odpowiedniego, kogoś kto będzie w stanie sprostać oczekiwaniom ten pan nie boi się wyzwań, lubi spełniać marzenia i oczekiwania klienta, co mnie niesamowicie przekonuje można mu zaufać jest konkretny w działaniu,a urzekł nas szczególnie swoim bogatym portfolio jest artysta doświadczonym, który lubi uszczęśliwiać innych swoją pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, skorzystaliśmy z usług pana Andrzeja nie żałujemy to kamerzysta godny zaufania, rozumiejący oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie poczytać opinie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może dokładnie jakiś link ? bo nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie ;) pan Andrzej ma sporo pozytywnych ocen,w sumie nawet nie widziałam ani jednej opinii negatywnej miłe zaskoczenie poważnie zastanawiamy się nad wyborem pana Andrzeja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten kamerzysta ma jakieś pakiety? jak to wygląda cenowo? czy to jest za godzinę? nie wiem jak to się liczy, więc pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na strone internetową, tam znajdziesz jakieś dodatkowe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy kamerzysta!!! jesteśmy mega zadowoleni portfolio ma bogate, a klienta traktuje nad wyraz poważnie i potrafi się odnieść do jego wytycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×