Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka dla świadkowej

Polecane posty

Gość gość

Dziewczęta! Proszę o pomoc, w lipcu będę świadkować na ślubie przyjaciółki i mam pytanie, czy taka sukienka byłaby odpowiednia na tę okazję? http://sugarfree.pl/sukienki/sukienka_emma_w_ kolorze_chabrowym.html?utm_source=allani&amp ;utm_medium=cpc&utm_campaign=allani czy jest jednak zbyt odważna i powinnam wybrać coś bardziej stonowanego? Jak Wy byście to postrzegały? Panna młoda twierdzi, że sukienka jak najbardziej jej się podoba i się zgadza, ale ja mam dylemat moralny, bo wiem, że to jej dzień i nie chciałabym bardziej się rzucać w oczy niż ona i nie wiem co o tym sądzić. Proszę, powiedzcie co o niej sądzicie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jest ok. Tymbardziej, że ma j też pasuje. Udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz połowa dziewczyn zakłada takie sukienki, więc na pewno nie będziesz się rzucała w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że w tej sukience całe plecy są praktycznie odkryte, myślicie, że to nie problem? I jeśli nie to dodatkowo mam pytanie co mogłabym do tego założyć, żeby chociaż w kościele przykryć gołe plecy? Jakoś nie mam pomysłu co by najbardziej pasowało do tej sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka na wesele ok; ale pełno dziewczyn będzie w podobnych; nie będziesz się wyróżniać. Proponowałabym jeszcze poszukać czegoś innego. co do okrycia - lekki żakiet; od biedy jakiś delikatny szal; bolerko - kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna sukienka, ale nie wiem czy dla świadkowej. Ja świadkuję w tym roku i kupiłam długą, w podobnym kolorze, z bogato zdobionymi plecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieogryzek, śliczna ta Twoja sukienka. Niestety ustaliłyśmy z panną młodą, że nie będę miała długiej sukienki, więc poszukuję czegoś krótszego. Może wpadło Wam coś ładnego ostatnio w oko, co by pasowało dla świadkowej na ślub w lipcu, żeby było ładne i eleganckie, ale w nieprzesadzony sposób. Kolor dowolny (no może nie jakiś soczyście zielony :P ) i długość raczej taka do kolana? Jakby ktoś widział coś interesującego to bardzo proszę o linka, będę ogromnie wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienie są niewątpliwie interesujące, ale miałam na myśli raczej sukienki dla świadkowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO ile wy macie lat? po 15? Albo idziecie na plażę lub "dysko"? Nie znacie savoir vivru? Długość do kolan lub minimalnie przed!!! a nie zakrywająca tyłek :O Skąd się wywodzicie? z jakiego środowiska? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kosciola nie wypada w takiej co pol tylka odslania jak chcecie takie krotkie to mozecie sie w nie przebrac na wesele do kosciola zalozcie dluzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z dziweczynami - nie będziesz się wyróżniać a jeszcze do tego Cie obsmarują, że za krótka itd. Tu jest cała kolekcja sukienek na światkowej: http://www.wishbridal.com/2015-new-arrivals.html - jak widać większość to długie lejące się suknie, najczęściej z odsłoniętymi ramionami. Mega wysmakowane :) Kolor też który wybrałaś też jest średnio trafiony.... w modzie na takie okazje są teraz zielenie, fiolety, kremy i korale/róże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią. Te sukienki dla świadkowej z kolekcji 2015 vs Twoja propozycja to niebo i piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pierwsza lepsza, skromniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też pierwsza, tylko nie wiem czy ten kolor będzie odpowiedni, czy nie będzie za jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jeszcze taka: 3) https://www.zalando.pl/mint-berry-sukienka-koszulowa-light-blue-m3221c0je-k11.html lub taka 4)http://www.mohito.com/pl/pl/collection/all/dresses-5/ll797-10x/open-back-dress która z nich jest najodpowiedniejsza? żeby było ładnie, elegancko, ale jednocześnie żebym nie wyglądała jak babcia stefcia. Dodam, że sukienki wrzucone wyżej z kolekcji 2015 są bardzo ładne, ale nieosiągalne dla studenckiej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nr 1 z prześwitującym karczkiem - jest bardzo ładna lub nr 2 z tego samego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×