Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanak

suknia dla mamy panny młodej rozmiar 48

Polecane posty

Gość hanak

Prosze o rade gdzie kupic ładną sukienkę na ślub córki w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wątpie czy znajdziesz jakis cudo w tym rozmiarze , widziałam suknie dla puszystych na allegro ale na rozmiar 44 największa . zawsze mozesz uszyc u krawcowej albo schudnac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahahahahahaha
kotka cipo umiesz czytac....dla MAMY panny mlodej ćwoku debilowaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko w sklepie z namiotami
chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K.
Chciałam zaproponować Ci szybkie odchudzanie, mogłybyśmy się wspierać, bo na pewno jesteśmy w podobnym wieku ale skoro w czerwcu- za mało czasu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahahahahahaha
JA PIERDOLE WAM TO TRZEBA DUZYYYYMI LITERAMI CHYBA DLA MAMY PANNY MLODEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K.
Ja mam 50 w tym roku, a Ty hanak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78767
dziewczyny chodzi o sukienke dla MAMY panny mołodej:P wiesz co moja mama ma rozmiar 46 i tez był problem tzn sukienek w takim rozmiarze jest pełno ale takie brzydkie ze szok i tylko podreslaja nie doskonałosci. wiec moja mama umówila sie z krawcowa i ustaliły razem co bedzie najlepsze i z jakiego materiału bedzie szyta. wiec moze twoja mama tez niech tak pokombinuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do porzadnego butiku i na pewno cos znajdziesz. jak nie suknie to moze jakas elegancka garsonke z ladna wieczorowa bluzka. moja mama tez ma podobny rozmiar i zawsze cos znajdzie w tych lepszych butikach (miasto 100tys).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotkooo0 opanuj się dziewczyno! Zajrzałaś do linka czy tylko się zamierzasz wydzierać bez racji? Przecież pokazałam jej suknie wieczorowe a nie ślubne. A takie zazwyczaj noszą matki PM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radziła coś uszyć w ładnym kolorze :) problem byłby z zakupem odpowiedniego stroju w rozmiarze pow 50 48 jeszcze można znaleźć spokojnie jednak radziłabym coś uszyć, jakaś suknia jedno częściowa albo spódnica i bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhjk
hahaha dziewczyny jestescie zajebiste:) usmiałam sie po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taka suknie do sprzedazy, typowo wieczorowa rozmiar 48 albo 50( nie pamietam). moja mama miala ja raz na moim weselu. Kolor ciemny fiolet, odcinana pod biustem ( empire) gleboki dekolt w szpic, jest do tego szal na ramiona. A ile masz wzrostu?? Bo moja mam dosc niska jest.... Jesli jestes zainteresowana prosze o maila to moge wyslac kilka zdjec. Suknia w stanie idealnym! I co najwazniejsze- nie jest w babcinym stylu! A niestety w tej rozmiarowce to sie czesto zdarza, dluuuugo szukalysmy czegos odpowiedniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że można by pochodzic po sklepach dla puszystych kobiet i poszukac jakiegoś ładnego kostiumu/sukienki.albo iśc do dobrej krawcowej,ona zaproponuje jakiś dobry materiał a Ty kolor jaki Cię interesuje,wymierzy,uszyje i już:) tak,wiem że chodzi autorce o strój dla matki panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Matka Mlodej powinna byc w garsonce!! Nie ma nic gorszego niz starsze kobietki w sporym rozmiarze w sukni wieczorowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd jesteś Hanak?
Ja jestem z południa kraju,mogę Ci parę miejsc tu polecic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia2323
Witam czy wcia zpani suzka sukieneczki mam 2 jak nowe tylko raz uszyete jedna 48 a druga 50 ale wychodzi mneijsza sa cudne i nie dorgie prosze napisac na maila mojego to wysle fotki ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość natalia
Moja mama ładną sukienkę uszyła w salonie Evita w Katowicach wyglądała pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×