Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MKiPm

Suknie ślubne Sosnowiec Dąbrowa Górnicza

Polecane posty

Gość MKiPm

Interesuje mnie region Zagłębia Dąbrowskiego. Chciałabym trochę pojeździć, poszukać. Jaki salon waszym zdaniem warto odwiedzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia03
Podejdź może na Targową. Nieopodal Targowiska masz ciekawy salon, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o Miss Fashion? Dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon Madame w Sosnowcu,tam właśnie znalazłam swoją suknie.obsluga profesjonalna,ceny różne ale za to duży wybór.szczerze polcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Fashion jest na Targowej 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na Targowej ,powiem szczerze dla mnie jakość zbliżona do pracowni Obajtek,czyli bardzo średnia,ceny niskie,ale szału nie ma,myśle ze to strata czasu.Wszystko uszyją ,wszystko można,ze zdjęcia, potem tylko rozgoryczenie tak jak w Obajtek w Sezamie,Koleżanka tam szuka i krawcowe same decydowały o rodzaju tkanin,bez jej wiedzy efekt końcowy był taki ze suknia ogóle ńie przypominała wzoru ze zdjęcia. Nie polecam Sezamu a ni pracowni na Targowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na Targowej ,powiem szczerze dla mnie jakość zbliżona do pracowni Obajtek,czyli bardzo średnia,ceny niskie,ale szału nie ma,myśle ze to strata czasu.Wszystko uszyją ,wszystko można,ze zdjęcia, potem tylko rozgoryczenie tak jak w Obajtek w Sezamie,Koleżanka tam szuka i krawcowe same decydowały o rodzaju tkanin,bez jej wiedzy efekt końcowy był taki ze suknia ogóle ńie przypominała wzoru ze zdjęcia. Nie polecam Sezamu a ni pracowni na Targowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StenkaZiemniak
Ja mam odmienne zdanie. Obajtek nie znam, pierwsze słyszę. Ale na Targowej mi się bardzo podobał. Masz rację, że ceny niskie, jednak w kwestii jakośc****olemizowałabym. To dobry salon, w sam raz dla kobiet, których nie stać na drogie suknie, a zarazem zależy na dobrym wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam "salonu"w Sezamie w Sosnowcu jak szybko weszłam tak szybko wyszłam,zero zainteresowania pan obsługujących oderwanych od maszyny a to co zobaczyłam na manekinach,to nie wiem czy to juz gotowe suknienki czy coś co dopiero będzie wykańczane,dramat!,,cóż czego można sie spodziewać za 999zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Irena na Sienkiewicza ma dobrą metodę na zarabianie,pierwsza wizyta koszt sukni2000 ,kiedy wróciłam zamówić po 3 dniach 2500zl , pani nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego,porostu naciągacze,zrezygnowałem z zakupu w tym salonie.NIE polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Irena na Sienkiewicza ma dobrą metodę na zarabianie,pierwsza wizyta koszt sukni2000 ,kiedy wróciłam zamówić po 3 dniach 2500zl , pani nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego,porostu naciągacze,zrezygnowałem z zakupu w tym salonie.NIE polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na targowej są w miarę niskie ceny i miła obsługa. poświęciły mi tyle czasu, ile potrzebowałam. długo się zastanawiałam nad suknią, bo jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdusieńko
Dowiedziałam się, że Miss Fashion z Targowej ma też salon w Olkuszu, orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkuszek
W Olkuszu przy Mickiewicza 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mały wybór na tej Targowej,a z katalogu to chyba niewiele dziewczyn decyduje się szyć,ja bym sie nie zdecydowala,nie znalalazlam nic dla siebie w tej pracowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katalogi a suknie na żywo, to dwie różne sprawy. Zawsze lepiej podejść bądź podjechać i zobaczyć co mają ciekawego w salonie. Przy okazji przymierzyć. Samo przeglądanie zdjęć niestety nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Fashion jest ok. Ładna kolekcja sukien, sympatyczne pracownice, ceny standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DIewczyny jak zaledwie 10czy12 sukien można nazwać kolekcją, tak jest na targowej w Sosnowcu,szkoda czasu na nich, uszyją wszystko ale ja chce najpierw widZiec siebie a nie modelki w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Będzin szkoda czasu bo jeden salon i żadne rarytasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sukienkę na ślub mojej siostry w Katowicach w salonie Evita . Polecam ten salon wybór jest duży a suknie czarują od wejścia . Panie które tam pracują znają się na swojej pracy, doradzą we wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam w dg salonu nowy kolo antykwariatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Annaa
Polecam wybrać się do Katowic wydaje mi się że tam jest większy wybór . Ja swoją suknie ślubną kupiłam w Evicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio w tej "Irenie" w Sosnowcu na Sienkiewicza, z tego co zrozumiałam z rozmowy z panią, to jest nową właścicielką salonu całkiem miła kobieta. Przymierzyłam kilka modeli sukien, ale żadna mi nie odpowiadała. Fajne jest to, że tutaj szyją na miarę, może się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×