Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość catalonia

sushi na weselu

Polecane posty

Gość catalonia

Witam Czy któras z was miała na weselu sushi???lub organizuje wesele z sushi w najblizszym czasie???jak to wyglada jesli chodzi o ceny i o organizacje,i gdzie szukac dobrego cateringu sushi w Szczecinie lub okolicy prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwklmansput
Zia86 z tego co pamiętem planuje mieć sushi u siebie, ale ona z Krakowa. Ale może coś Ci doradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinniście brać sushi z susharni do której chodzicie i którą macie sprawdzoną. :) Co do cen to ja spotkałam się z różnymi, nasz hotel oferuje sushi stół za 3000 zł, tylko, że tam leży samo sushi w lodzie już zrobione. My zdecydujemy się na stacje live cooking z sushi od naszej susharni, wstępne pakiety to 60zł, 80zł i 100zł osoba. W tym jest dwóch sushimasterów którzy będą przygotowywać co goście sobie zażyczą, przenośny bar i wszystkie inne indegrencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wyczuc czy to pasuje
gosciom, choc oczywiscie wesele jest twoje. Bo niby dlaczego akurat na polskim weselu japonska kuchnia i to raczej powszednia? Bylam w Japonii i naprawdę sushi to zaden rarytas to tak, jakby np wesele obskoczyc kanapkami. Ale rzecz jasna mozesz przeciez dawac i chcleb ze smalcem, nikt ci nie zabroni.Mnie by nie przeszkadzalo, bo i tak nie chodze na wesela po to,zeby sie najesc, tylko,zeby sie pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna sukienka
watpie zeby ogiscie byli zainteresowani sushi na weselu.......wg mnie to starata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiaaaaaaaa
Zia tylko jak to jest potem rozliczane? no bo jak masz np. 100 gosci to wiadomo, ze czesc pojdzie do takiej stacji i sushi zje a czesc nawet sie tam nie zblizy. wiec w tym momencie skad wiecie ile pakietow poszlo? zamawiacie od razu dla calej 100 czy moze np. dla 60? i z drugiej strony skad pewnosc, ze dany gosc je swoj pakiet a nie, ze zjadl juz swoj i zabiera sie za drugi? wyliczyc tez nie mozesz bo ktos zje swoje 15 kawalkow a co jak chce jeszcze 5? wlasnie sushi bar to cos, co na weselu trudno mi sobie wyobrazic. z checial mialabym u siebie ale to raptem wiem, ze na pewno 4 osoby tylko lubia wiec byloby to wyrzucanie kasy w bloto w moim przypadku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wyczuc czy to pasuje
tzn ja jestem generalnie jak najbardziej za tym, zeby były jakies fajne , ciekawe potrawy na weselach, nie schabowy z rosołem itd w ilisciach nie do przejedzenia, tylko nie wiem, czy akurat sushi - no chyba,ze zrobisz cale wesele w japonskim stylu ( tyle,ze nie wiem, jakie bedzie do tego uzasadnienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiaaaaaaaa
nie watp bo ja bylabym zainteresowana sushi na weselu, moj facet tez. bardzo lubimy kuchnie azjatycka, nie wazne czy powszednia czy bardziej wykwintna. i szczerze mowiac wole np. zupe ryzowa niz flaczki albo indyjska potrawke z koziego sera zamiast krokietow z barszczem czerwonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUSHISET.PL
WITAM POLECAM SKORZYSTANIE Z NASZYCH USŁUG SUSHI NA WESELU Z SUSHI MASTEREM, MENU DOBIERANE INDYWIDUALNIE, U NAS MACIE PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY, NASZA FIRMA TO WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY!!!! !!!jesteśmy wyspecjalizowani w organizacji wesel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Wszystko fajnie, tylko podstawowe pytanie, na które ja sobie nie umiem odpowiedzieć. czy wesele jest dla organizatorów (młodych, rodziców), czy dla gości? Bo jeśli dla młodych, to nich sobie zamawiają zamiast biesiady z discopolo muzykę New Age, niech proponują potrawy z bambusa i surową rybę. Niech na stole królują muszle i Tequilla. Akurat wymieniłem potrawy, których ja osobiście nigdy do ust nie wezmę. Nie znaczy to, że tylko schabowy, mam swoje ulubione potrawy, czasem dość egzotyczne, ale nie będę udawał, że smakuje mi coś, co napawa mnie obrzydzeniem. I znów pytanie - cielęcina w warzywach, czy wymysły z dalekiego wschodu? A w zasadzie znów ten sens - dla gości (wszystkich!!!!!!) czy dla wyszukanych gustów młodych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejbisi
Jasiek - ja akurat sushi nie zamawiam, ale z Twojego postu wynika jakby mieli Ci jako danie główne podawać sushi! A tak na pewno nie będzie. Sushi stoi sobie z boczku i jak ktoś chce to bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sushi to zdecydowanie element zimnej plyty i nikto nikogo nie zamusi do zjedzenia. dla mnie bomba. jednego (mnie) obrzydzeniem napawa ryba w galarecie a drugiego sushi. fajnie by bylo, gdyby oboje mieli mozliwosc najedzenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona24
Ja polecam gorąco panów zrobili mi weselny stół sushi na 50 osób za 3200 zł bez limitów 30% przywieźli 70 % zrobione w trakcie poprzez genialny pokaz w gratisie dorzucili mi fontannę czekolady z owocami. www.sushiset.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł,ale faktycznie rozeznać się czy goście by jedli(poprostu żeby się nie zmarnowało) jak pamiętam skład na moim małym weselu-raczej by nie przeszło, a chociaż sama chętnie bym spróbowała, ale jakoś nie mam okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam od siebie, że jadłam małże w sosie kokosowym-MASAKRA :O więcej do gęby nie wezmę. ale jak ktoś lubi ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_89779
Świetny pomysł. Jednak musi to być dostosowane do zaproszonych gości. Byłam na jednym weselu, na którym było sushi przyrządzane na bieżąco przez sushi mastera. Z tym że wsród gości bardzo wielu młodych ludzi którzy lubią sushi, więc pomysł był trafiony w dziesiątkę. Przypuszczam że starszym ciociom i wujkom raczej by nie smakowało. Państwo młodzi zamawiali pokaz sushi z poznańskiego serwisu sushi-taxi.pl - jedzenie było smaczne a kucharz był sympatyczny i dowcipny i świetnie odnalazł się w sytuacji, także pokaz i sushi było naprawdę fajną atrakcja i wszystkim bardzo się podobało. Teraz sama rozważam taka opcję na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
moim zdaniem sushi to nie jest najlepszy pomysł. po jakimś czasie bez lodówki zaczyna paskudnie śmierdzieć. ceny są wysokie a składniki niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_89779
vitalianka, ceny rzeczywiście nie są najniższe, ale niestety sushi to nie hamburgery i kosztować musi. Ale wysokość ceny jak i jakość jedzenia zawsze zależą od firmy. Jeżeli wybierzesz dobry, sprawdzony catering to składniki z pewnością będą świeże - jedzenie z firmy obecnej na tamtym weselu było naprawdę pyszne. Ryba używana do przygotowywania sushi leży na takich pokazach w lodzie a świeżo przygotowane sushi nie psuje się od razu. Zresztą rolki które zrobił sushi master były prawie natychmiast zjedzone przez gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysł głupi
W sumie, to tak naprawdę sushi smakuje nie więcej niż 10 procentom ludzi. Na weselu powinny być potrawy, które będą smakować wszystkim, a wszystkie ekstrawagancje będą tylko przyczynkiem, żeby was obmówić, że surową rybę podaliście. Przy okazji - przyznaję się, że sushi wybitnie mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no fajny pomysł :) Bo to dodatek. Większość szaleje za stołami z polskimżarłem- kiełbasa, kaszanka, bimber. Ale myślę, że może kilku znajomych skusi się na sushi, a wątpię, żeby starszyzna była zainteresowana. Zależy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sushi na weselu to wspaniały pomysł, polecam jedną z lepszych firm cateringowych sushi na śląsku Hinata Sushi. Spotkałem ich już kilka razy na konwentach gdzie w bardzo szybkim czasie robi idealne japońskie jedzenie, a w ich ofercie znajdziecie świetnie skomponowane zestawy w formie szwedzkich stołów sushi. Hinata Sushi napewno zjawi się na moim weselu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.haikusushi.pl sushi z krakowa naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summera
http://www.besuto.pl/ - Besuto. Restauracja na Nowym Świecie,można tam zamówić sobie sushi na wesele. Korzystałam w zeszłym roku jesienią. Sushi pyszne, wcale tak drogo nie wyszło. Taniej niż jakbyśmy planowali zimny stół i również jestem zdania,że jest to świetny pomysł. Wszystko wygląda bardzo elegancko . Goście chętnie się częstowali ( niektórzy przyznali, że to pierwsza okazja w ich życiu kiedy to mogą skosztować sushi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam świetnego sushi mastera na weselu naprawdę polecam. Bardzo kontaktowy elastyczny koleś, a sushi robi naprawdę dobrze i pysznie. Jeśli chce ktoś namiar to zapraszam na prywatnego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×