Odpowiedz na ten temat

świadkowa organiuzuje wieczor panienski to kto...

• świadkowa 2006.07.20 [11:42]
    organizuje wieczor panienski to kto placi?ja czy kazdy za siebie?pomozcie ,prosze
  • ciekawskaaaaaa 2006.07.20 [11:44]
    zależy jak się dogadacie, gdzie to bedzie, no i najważniejsze czy Cie stać, bo przecież nie pójdziesz do providenta, bo slub kumpeli jezyk.gif

• taka dziwna 2006.07.20 [11:45]
    powiem co widziałam.
    Od zawsze Młoda zparasza panny swoje kolezanki np na przyjęcie do klubu czy tez w domu robi usiebie coś jak urodziny. W ameryce robią kolezanki takie przyjęcie i płaca itp. Tu to się nie przyjmuje chybaze masz grono przyjaciółek i namówia sie by ci zrobic niespodziankę, no ale na takie coś bym nie liczyła, bo komu sie chce?
    Kazdy czeka na zaproszenie urodzinowe, czy panieńskie. Przychodza z prezentami, ty stawasz wino, czy szampana, sałatki, ciasta, ty płacisz. Tak jak przy urodzinach.
  • taka dziwna 2006.07.20 [11:46]
    jak laski dostana zaproszenie od ciebi to niektóre te odwazne striptiera zaprszają usmiech.gif one płacą . No ale zalezy od ludzi. Mozesz zaprosic do kawiarni, poczestunek i juz. Bez ceregieli.
  • świadkowa 2006.07.20 [11:53]
    a jak z wieczorem panienskim oragnizowanym w clubie? czy my (swiadkowa i panna mloda) maja sie jakos dogadac, jesli chodzi o koszty, czy raczej to lezy po jednej ze stron? dzieki za info usmiech.gif
  • taka dziwna 2006.07.20 [11:54]
    moja świadkowa jest o 600km stądusmiech.gif to nie robie panieńskigo.
    a jak ty robisz panieński to płacisz a jak świadkowa chce pomóc to pomoze a jak się wypnie to wypnie. Nie ma co zmuszac i prosic o pomoc.
  • do ethan 2006.07.20 [12:01]
    zawsze w moimgronie - koleżanki organizują wieczór panieński
    i oczywiscie za nieg płaćą

panna młoda ma na głowie slub a nie szuksnie po necie striptizerów czy kogo tam...
  • taka dziwna 2006.07.20 [12:09]
    no jak sie kolezanki zgadają i dogadają to fajnie jakby zrobiły i zaprosiły. Wszystko zlezy od nich czy się domysla i czy nie będą jednak oczekiwały od ciebie zaproszeniausmiech.gif na ten panieński.
  • Kaśka22 2006.07.20 [13:58]
    A co na taki wieczór sie kupuję ja ide do mojej przyjaciólki i jak co sądzicie? Ksiazka Kamasutra, bielizna, dureks play pomysł koleżanek z pracy czy co?

Kaśka i Marek 18 sierpnia 2007
  • kghsk 2006.07.25 [01:25]
    mnie sie wydaje , ze swiadkowa organizuje , a co do kosztow to wszystkie oprocz panny mlodej robia sciepe; panna mloda powinna zostac poinformowana , ale nie za wczesnie jezyk.gif
  • kghsk 2006.07.25 [01:26]
    bo idea tej imprezy to taka , ze kolezanki chca sie nacieszyc swoja kolezanka zanim ja oddadza facetowi
  • kghsk 2006.07.25 [01:28]
    ale jak swiadkowa nie wpadnie na to , to panna mloda moze zrobic male przyjatko u siebie (ale bez zadnego nie wiadomo czego , ciasto , kawa , owoce i winko) , a potem mozna sie przeniesc do knajpy , ale placi kazdy za siebie, bez jaj , juz wystarczy tych kosztow
  • kghsk 2006.07.25 [01:29]
    tu glownie chodzi o plotki i wspominki , a nie o zarcie
  • Ewkaaa88 2009.04.30 [10:29]
    no dobrze to jesli idziemy do klubu i ja jako swiadkowa mam wszo zorganizowac (tak mi panna mloda powiedziala) to musze placic za wszystkich? Czy moze jakos sie z jej kolezankami dogadac (nie znam ani jednej) albo z panna mloda?? co robic? Nie stac mnie na takie wydatki jezyk.gif
  • Star.Dust 2010.08.25 [16:42]
    Organizuje wieczory panienskie. Jesli nie masz czasu zajac sie
    przygotowaniami, a Panna Mloda to ktos specjalny, oddaj sie w rece
    specjalisty! Profesjonaly koordynator imprez zatroszczy sie o
    najdrobniejszy szczegol, a Ty bedziesz miala spokojna glowe przez caly
    wieczor (o ile babelki nie zaczna dzialac za szybkojezyk.gif ). Wybierz
    pomysl na impreze z naszego bogatego wachlarza i przezyj niezapomniana
    noc ze swoimi przyjaciolkami. W takich chwilach ogranicza nas tylko
    Twoja wyobrazniausmiech.gif
    zapraszam na konsultacjeusmiech.gif
    StarDust@hot-shot.pl

• do clubu to se możesz drawnąć 2010.08.25 [20:05]
    karem co najwyżejpechowiec.gif
  • gość 2017.05.19 [16:57]
    Jeśli zapraszam osoby na wieczór pańienski jako Panna Młoda...ja płacę. Nie pozwolilabym zeby ktoras z moich kolezanek płaciła bo wtedy to nie jest wieczor panienski tylko wspolna impreza. Na weselu daje się pieniążki. Na wieczór panienski dziewczyny zrzucaja sie na jakis prezent a za jedzenie,alkohol płacę ja jako Panna Młoda.
    Taki wieczór nie jest obowiązkowy więc jeśli kogoś nie stać na to żeby go zrobić i za niego zapłacić niech odpuści sobie jakieś zrzuty kasy.
    Zgłoś

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...