Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki, reaktywacja !

Polecane posty

Chodzą słuchy, że kasował tylko te dłuuuugaśne topiki, nie wiem, czemu i ten się nawinął. Pewnie, jakbyśmy dzisiaj nic nie pisały, to by został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nielogicznie, nie był pokaźny:P nic to, zaczynamy nowy rozdział;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest śmieszne!!:(:( co ludziom przychodzi do głowy! ale my sie nie damy! będziemy walczyć i pisać nadal:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden argument Tmm, by wyjechać z kraju:D;) Oto Kraj Bezpodstawnie Kasowanych Topików ! hańba !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie ma sie co emocjonować - skasowali - trudno, już jest jego kontynuacja, a my i tak się znajdziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, Emsy, Kiedyś, Szkatułka, A-guu, Andaluzja, Kinga i Inne: tu jesteśmy jakby co ! odrodzone !!!:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to was znalazłam :) Ja zazwyczaj pisze na innym topiku i tam to dopiero pokaźne było bo mialismy 610 stron zapisanych i wszystko poszło.... Troszke tego szkoda bo kawał histori miałysmy tam zapisane.. Ja cały czas mam nadzieje, ze odzyskamy nasze topiki :) No to ja juz po zakupach a moja Julka po drodze na kazdy samochód wołała \"brum brum\" :) W sumie nie wiem czy to wiedziała ze na samochód czy wołała w wiatr ale jej wychodziło :P Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie też myślę, że szkoda tych stron naszej historii, które były za nami...ot, sentymentalna jestem;)martaanna na redakcji Kafe to już powszechny zapanował lament;) miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na innym topiku to straciłam ponad 1000 stron 😠 Ale sentymentalna nie jestem. Trudno, stało się może się uda odzyskać, a jak nie to nic sie nie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej tez do tych sentymentalnych naleze... I jednak tego co bylo troszke bedzie brakowało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle archiwistka jestem, zbieram pamiątki przeszłości, notuję i tak trochę \"ocalam od zapomnienia\" jakby rzekł poeta;).... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko inne też - ale na 1000 stron napisane jest tyle, że trudno to kolekcjonować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie miec rzeczy z przeszłości, różne pamiątki...Miło tak pooglądac w potrzebie ;) Najwięcej pamiatek mam z mojego zwiazku z Marcinem :) Z okresu narzeczeństwa, chodzenia ze soba, slubu no i po ślubie - wszytsko fajne zbieram :P Mam nawet taką specjalną szkatułkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Czy Emsy Was już tutaj znalazła, bo ja odnalazłam jej nowy topic w dziale \"dyskusja ogóla\" Melduję się w każdymbądźrazie i ciesze się, że pomimo skasowania naszego topicu tak szybko odnalazłyśmy się:) Ja jeszcze trochę choruję, ale już wychodzę z tego i postaram się w najbliższym czasie uaktywnić:) Buziaki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało ??????????????????????????????????????????????????????????????? Wchodzę a tu takie coś!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za drań skasował i gdzie go mogę dopaść?????!!!!!! Kobiety w ciąży się nie drażni!!! A ja sentymentalna jestem i ten topik był częścią mojego życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko, nie ma się co denerwować, wszak \"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy\":) Oczywiście nie mam na myśli tego, że cieszę się, że ktoś skasował nam ok. pół roku rozmów, niemniej najważniejsze jest to, że tak szybko powstała kontynuacja:) A tak w ogóle, to jak się czujesz Szkatułko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem jak to się dzieje, ale zaczynam mieć wrażenie, że czas biegnie jeszcze znacznie szybciej niż jeszcze parę miesięcy temu. Jakoś mam wrażenie, że idę spać określonego dnia, wstaję i nim się zorientuje co się dzieje, jest 10 dni później. Teraz jeszcze miałam tydzień wycięty z życia przez choróbsko... ehh. Zaczynam mieć wrażenie, że tan czas, to niedługo będę \"łapać za fraki\", żeby cokolwiek jeszcze zdziałać, w sumie to nie wiem jak to się wszystko dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i może jestem jakaś ciekawska, ale ile mamy przyszłych mam na topicu?? są nadal trzy, czy coś pod moją nieobecność się zmieniło:):):)?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś :-D Bo przypadkiem zawędrowałam na ogólny i wypatrzyłam Ciebie i Emsy. Kiedyś - co to za choróbsko ?? Przyszłych mam na razie chyba mamy 3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś - zdrowiej kochana szybciutko 🌼🌼🌼[kwiatek Doba jest za krótka - powtarzam sie :P No i czas za szybko leci zdecydowanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMM, to paskudne choróbsko nazywa się zapalenie strun głosowych i w trakcie tego zapalenia dostałam jeszcze kataru giganta, ale... o dziwo przy katarze odblokowały się struny.... a obecnie szybka rekonwalescencja i do roboty:)heh A co u Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo:) dzięki, zdrowieję, staram się 🌻 W rewanżu życzę Ci zdrówka, żeby nic Cię nie złapało tej zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś - zapalenie strun głosowych...Uuu to chyba z głosikiem kiepsko :( No to zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka i trzymam za to kciuki zeby cie to choróbsko w spokoju zostawiło ❤️ Noo ja sie przed chorobami chronie jak moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu czuję się dobrze, źle sypiam, ale jest ok :) Jest mi już coraz ciężej i już wyczkuję Tego Dnia :) A czas mija mi również szybko, dopiero pamiętam byłam na etapie Marty a tu już trzeba wszystko szykować :D Z tego co wiem to mamy trzy brzuchatki i tak właśnie doszłam do wniosku, że pojawia się tu nowa przyszła mamusia średnio co trzy miesiące ;) A więc tuż tuż jakaś radosna nowina? Szkoda tych naszych wszystkich myśli, radości, nowości, wyznań i narzekań :( Ale masz rację - wszystko najlepsze przed nami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo:), co do głosiku.... to śmieję się, że pracuję pół roku, a już mnie \"choroba zawodowa\" dopadła, ale nic to, nie jest źle:) Szkatułko:), trzymam za Ciebie kciuki:) i życzę Ci, aby ten dzień, o którym piszesz był radosny i najmniej męczący, jak to tylko możliwe. NIe chcę, aby ktokolwiek to źle odebrał, ale przyznam, że jestem zaskoczona tempem pojawiania się przyszłych mam u nas wśród Świeżynek:), nie sądziłam, że tak szybko wiele z nas przejdzie w nowy etap związku, przyznam, że sama się nad tym zastanawiam, ale jeszcze waham się nad tym kiedy będzie najlepszy czas:) Tak naprawdę wiem, że najistotniejsze jest to, aby dzieciątko było zdrowe i żeby wszystko przebiegało prawidłowo, ale tak ostatnio przemknęło mi przez głowę, że bardzo cieszyłabym się gdybym miała kiedyś wysnaczony termin zbliżony do Twojego:) Wówczas dzieciątko mogłoby być \"prezentem urodzinowym\" dla mojego męża, ale oczywiście to sprawa trzeciorzędna, niemniej... hmmm, może celować w kwiecień 2008, sama już nie wiem, kiedy najlepiej:), może jeszcze później?? A jak na razie życzę wszystkim mamom i niemamom zdrówka i wspaniałych humorów:))::):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś - choroba zawodowa - to nie brzmi najlepiej :P Zdrowiej 🌼 Co do dzidziusia jak juz sie jest w tej ciaży to liczy sie zeby było zdrowe a reszta to miłe dodatki :P Szkatułka - 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×