Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimelka

Szukam dobrego kamerzysty na wesele w Białymstoku!

Polecane posty

Gość bimelka

Jeśli macie kogoś godnego polecenia,to proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllllla
hej:) hm niestety ci nie pomoge.. kiedy masz wesele?:) ja za 2 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimelka
Hmm,nie pomożesz,bo? Nie decydowaliście się na kamerzystę? Wesele mamy za 11 miesięcy - 20.04.2012 (to jeszcze troszkę czasu),ale jak do tej pory,mamy tylko fotografa i salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllllla
nie pomoge bo jestem z malopolski:) suknia wybrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimelka
A,no,szkoda. Sukni nie mam wcale jeszcze. Uważam,że to za wcześnie. A jak u Ciebie wyglądały przygotowania i w jakich odstępach czasowych zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllllla
3 ms temu i na lipiec:) wszystko przebiegalo spokojnie bylismy na naukach weekendowych w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimelka
Coś Ty? W 3 miesiące wszystko załatwiliście? Generalnie jest to do zrobienia :) Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllllla
ja 23 on 26:) tak jest do zrobienia ja juz mam nawet suknie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk-film.pl
Witam, zapraszam serdecznie na naszą stronę www.dk-film.pl co do cen jesteśmy otwarci do negocjacji. Cena jest uzależniona od: - czy to ma być jakość SD (czyli dvd) Dostają wtedy Państwo 3 zestawy płyt dvd - ilość materiału do ustalenia - czy HD ( 2 zestawy blu-ray i 2 zestawy dvd) Podkład muzyczny w filmie z Państwa wesela jest indywidualny ( ustalany z Parą Młoda na powierzonych utworach lub na naszych) w całym filmie jest wstawione 3-5 teledysków, które mają spowodować iż film nie będzie nudny i monotonny. Jeszcze raz zapraszam na www.dk-film.pl lub na www.youtube.pl (proszę wpisać dk foto film) lub do kontaktu Rafał Kapica gg 3415643 604 291 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabrykaobrazu
Witan, Polecamy swoje usługi - www.fabrykaobrazu.net, pracujemy na terenie całego kraju. Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam HD filmowanie z Bialegostoku . Gości nie ładnie montuje całość plyty i nie tak jak chce para mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić wam fajny katalog świetnych specjalistów z Białegostoku http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Bialystok/Kamerzysta/ Znajdziecie tam wszystkie informację oraz galerię foto i video. Nie wiem na czym konkretnie wam zależy, ja znalazłam kogoś z niebanalnymi ujęciami z powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek W
Myślę ,że www.videofotorobert.pl będzie trafnym wyborem. Śmiało mogę polecić. W mojej rodzinie jest tzw. ,,rodzinnym fotografem,, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Miło się współpracowało podczas naszego ślubu i wesela z filmowcami z portalu www.nacalezycie.com.pl . Byli bardzo zaangażowani, ale też nie narzucali się z kamerą. Nagrywali tak, że byli niemal niewidoczni, a materiału wyszło całe mnóstwo. Oczywiście podczas montażu trochę się z nami konsultowali, także my z mężem też mieliśmy wpływ na ostateczny kształt filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę powiedzieć, że u siebie na ślubie miałam ProKadr. Poznałam ich na ślubie u swojej koleżanki. Stałam własnie przed wyborem kamerzysty. Jak zobaczyłam w jaki sposób pracują oraz ich świetny sprzęt od razu się nimi zainteresowała. Później na rozmowie w studio pokazali mi swoje przykładowe nagrania i już wiedziałam że to to. Nie myliłam się , film z naszego ślubu był taki jaki właśnie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Qubik film. Rewelacja! Jak włączyliśmy nasz film to mieliśmy wrażenie że oglądamy coś w telewizji. Super pomysłowy facet. Może to co jest w internecie nie zwala z nóg bo to akurat robi pod siebie ale zdecydowaliśmy się pójść do jego biura i obejrzeć filmy w całości - bomba naprawde. Wesoły, pomysłowy facet. Warto sie umówić i zobaczyć filmy w całej okazałości to nic nie kosztuje i nie musicie od razu umowy podpisywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa931 polecasz w swoich postach devil car i prokadr,daj już spokój i nie rób więcej kryptoreklamy swojej własnej firmy.Porażka i przestroga dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że ekipa z Bycze Filmy wykonuje najlepszą robotę bo praca kilku kamerzystów jest o niebo lepsza od jednego operatora. Jeszcze zafundowałam sobie teledysk ślubny i to wygląda praktycznie tak jak na tym filmiku https://vimeo.com/117599075

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlaxx
A jesli ktos zdecyduje sie na Studio Zalewscy to radze dokladnie sie umowic co do terminu odbioru.... ogolnie film i zdjecia ladne, warte ceny. Ale czas czekania i komunikacja to masakra. Pozdrawiam i zycze udanych wyborow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam człowieka z www.fotozency.pl szybko oddają, robili u mojej siostry, fajne zdjęcia i film ale mają już zajete terminy. Chciałam ich wynając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile Pan Robert ma wolny termin polecamy w 100% www.videofotorobert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelenzachwyt
Ja mam sprawdzona firmę, która zajmuję sie filmowanie i fotografowaniem na ślubach- video4ypu.com.pl, są doskonali. Zarówno ja jak i moja przykjaciółka korzystaliśmy z ich usług podczas naszych ślubów i wesel i obydwie jesteśby zachwycone praca jaka wykonali. Ślub to bardzo ważny dzien w życiu, dlatego lepiej postawic na pewniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy z mezem super kamerzyste ze studia Fanaa, mamy takie fajny film jak teledysk, kamerzysta podsunał nam bardzo fajny pomysł na historyjkę, także mamy swój ekstra film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemper
Hmmm... to kwestia Waszych oczekiwań, ale generalnie radzę przede wszystkim patrzeć po tych fachowcach, których efekt pracy widzieliście np. po weselu znajomych. Jeśli nie macie nikogo takiego, to pozostają takie katalogi - http://firmyweselne.pl/katalog-firm-start spotkania z kamerzystami i weryfikowanie ich pracy w stosunku do stawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u was tam, na Podlasiu, jeszcze ktoś kręci wesela? No fakt, wy jesteście mocno przywiązani do tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, kamera na ślubie zaczyna pachnieć prowincją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×