Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mila Lilajego

SZUKAM DOBREGO ZESPOŁU - ŚLĄSK/MAŁOPOLSKA!!!

Polecane posty

Gość mila Lilajego

Kto z was zna jakis naprawde fajny zespół z tych okolic??? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić z małopolski kilka zespołów: http://klimat.malopolska.pl/ - grają na żywo, fajne chłopaki, ostatnio doszła im wokalistka, jej nie słyszałam, ale podobno niezła jest http://tango-luz.prv.pl/ - też grają na żywo i są genialni, ale się nieźle cenią http://www.ulysses.pl/ - nie miałam przyjemności słuchać, ale jest bardzo polecany przez znajomych http://www.zespol-sigma.pl/ - grali u mojego brata, też fajnie grają ;) Gdzieś jest podobny wątek, więc go poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Moge polecic zespół ANGEL z Oklusza/Przegini tel: 516769092Naprawdę ich polecam grali u mnie na weselu i dali takiego czadu że mogę ich polecic każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila Lilajego
ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? A słyszał ktoś o zespole impressed lub rewelsi z tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabzyk1
Witam bardzo serdecznie gramy w składzie 5 osobowym covery polskie i zagraniczne. Więcej info pod mailem agabzyk1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do
Co do ulyses to nie polecam grali u nas na weselu tez z polecenia i nie popisali sie,tango luz faktycznie drogo dlatego ich nie wzielismy grali u mojego kuzyna 4 lata nie chcielismy tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tango obecnie bierze 6,5 tys za jeden dzień. Owszem grają nieźle tzn, grali 5 lat temu na mojej 100dniówce i spisali się rewelacyjnie, nie wiem, jak obecnie. Ulysess ma dobrą opinie, ale też nie wiem, jak do wygląda, tak źle grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 123
Ja polecam zespół RESTAURACJA !! Fenomenalnie grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suszonaroza
6,5 tyś Tango Luz toś przesadził !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli, że ja przesadziłam czy oni? Bo, że oni to chyba tak :) Wiem, bo koleżanka dzwoniła do nich ostatnio w sprawie wesela na przyszły rok i tyle jej powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u przyjaciółki grali
Kapela AKCJA - rewelacja, najlepsza kapela jaką widziałam/słyszałam na weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgośkae39
witam, piszecie o zespołach więc mogę polecić zespół z małopolski ,który słyszałem na żywo i naprawde wymiatali chłopaki na swych instrumentach ,zespół ten to'' Edens Band ''(www.edensband.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ tam znajdziesz wiele sprawdzonych i polecanych zespołów z całej Polski również ze śląska i małopolski. Zapoznasz się z ich szczegółową ofertą, obejrzysz zdjęcia i filmy wideo, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z zespolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Witam wszystkich. Jesteśmy z mężem 3 dni po ślubie. Obiecałam „obsmarować zespół Rewelsi z Tychów na forum, więc to robię. Dla wszystkich niezdecydowanych możemy z czystym sumieniem potwierdzić, że zespół jest REWELACYJNY!!! Na naszym weselu wszyscy bawili się do białego rana!!! Goście brali wizytówki od zespołu a nam na każdym kroku powtarzali, że kapela jest świetna. Każdy grany set, to była składanka takich utworów, przy których nie sposób było nie tańczyć. Oczywiście 100% muzyki granej na żywo. Goście bawili się tak fajnie, że nawet do oczepin nie było czasu zrobić żadnego konkursu, bo non stop ktoś był na parkiecie. Cała rodzina i znajomi byli zachwyceni. Jeśli przyjdzie nam kiedyś odprawiać kolejną huczną imprezę z pewnością zaprosimy na nią Rewelsów J P.S. Kontakt z menedżerem Dominikiem świetny. Wszystkie nasze kwestie ustalane przed weselem pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny, itd. zostały wzięte pod uwagę i wykonane były tak, jak chcieliśmy. DZIĘKUJEMY REWELSI!!! Sprawiliście, że nasz szczęśliwy dzień okazał się najlepszym weselem wg naszych znajomych na jakim byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
wyslij mi zdjęcia ze swojego wesela ,a gdzie było wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos tak bardzo zachwalanego zespołu Rewelsi. Akurat w przypadku naszego wesela, zespół nie dość, że nie przygotował się do wybranych przez nas zabaw, twierdząc, że nie potrafili rozczytać się w naszym mailu. Co gorsza, już od momentu ich przyjazdu na salę zaczęli sobie popijać, w finalnym efekcie niektórzy członkowie byli w stanie bardzo wskazującym i nie wiedzieli co się dzieje, co bardzo zniesmaczyło wielu naszych gości a w szczególności osoby starsze. Dodam, że umawialiśmy się na symboliczną 1 flaszkę na cały stół zespół+fotograf+kamerzysta... Niefajne zachowanie ze strony zespołu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
5 osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) W imieniu zespołu - Kaja http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia987
A my wlasnie zastanawiamy sie nad zespolem Rewelsi. Naprawde zespol wstawil sie na weselu? Mowimy o Rewelsach z Tychow? Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza84
Ja serdecznie polecam zespół Rewelsi.. Byłem na 3 Weselach z tym zespołem i na każdym zabawa przy tym zespole była bardzo udana. Serdecznie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik85
Gorąco polecamy zespół Special !!! Przesympatyczni ludzie, doradzą, pomogą, omówią wszystko. Dograny jest każdy szczegół. Muzyka jest super, zespół gra na żywo, bawiliśmy się dobrze zarówno my, jak i goście weselni. Gwarantowana super zabawa do białego rana! Serdecznie polecamy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold44
Co do zespołu Special to by się zgadzało, z tym że teraz z tego co wiem nazywają się Inakshy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Mateusz
Mieliśmy wesele w zeszłą sobotę więc jesteśmy na świeżo:) Zespół INAKSHY - tu pasuje tylko jedno słowo - Niesamowici! Świetna muzyka, super aranżacje. Wszytko na bardzo wysokim poziomie - mieliśmy mnóstwo pytań skąd jest ten band. Kontakt z Młodą Parą super, na bieżąco wiedzieliśmy co i jak. Prowadzenie wesela, zabawy, i oczepiny na prawdę wysoki poziom- zabawnie i z klasą;) Goście bawili się świetnie i tańczyli do samego końca. Mieliśmy gości o zróżnicowanym guście muzycznym od wielbicieli rocka, jazzu po fanów disco polo- ale dla tego zespołu to nie problem! Z czystym sumieniem gorąco polecamy ten zespół! I jeszcze raz bardzo IM dziękujemy!!!!!!!!!!! Marta i Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele gorąco polecam Obsession Professional Music Band :) Dużo informacji o tym zespole na wesele znajdziesz na: www.oprawa.gdziewesele.pl/slaskie/Zespol-DJ/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony, że wynająłem zespół Inashy na moje wesele i wywiązali się z powierzonego zadania znakomicie. Zagrali wszystko, co chciałem i jeszcze kilka fajnych utworków dodali, a pierwszy taniec był rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsza kapela z jaką się spotkałem w ostatnich latach to zespół Inakshy. Jakoś mi do ucha bardzo przyjemnie wpadały ich wykonania i dobrze się przy tym bawiłem. Na dodatkowy plus zasługuje fakt, ze mają świetny sprzęt i kontakt z publicznością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planując wesele warto pomyśleć o dobrym zespole i moim zdaniem jest ta kapela Special, która jest po prostu najlepsza w swojej dziedzinie. Prawdziwi profesjonaliści i muzycy w każdym calu. Ja w każdym razie świetnie się bawiłam i do dzisiaj to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o sam zespół, myslę, że zostało juz podanych wystarczajaco duzo ciekawych propozycji (mogłabym się podpisać niemal pod każdą z nich), wiec na pewno coś wybierzesz. Ze swojej strony chciałabym jednak jeszcze zaproponować Ci https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ jako małe uzupełnienie do zespołu. Testowałam jjuz taka kombinację na własnej skórze i muszę przyznać, że o ile muzyka dobrze sprawdza się przez cały czas wesela, występ iluzjonisty to naprawdę niebanalne zwieńczenie uroczystości, które odróżnia wyjątkowe wesela od tych przeciętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×