Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam fotogfrafa na ślub

Szukam fotografa na ślub KIELCE I OKOLICE płacę do 8 tysi

Polecane posty

Gość szukam fotogfrafa na ślub

ale ma byc dobra jakość!!! nie chcę amatorów!! polećcie mi kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdfsdgfd
kurcze nie pamietam jak sie nazywa l ale gdy byłam na targach slubnych w katowicach , sponsorem był własnie jakis bardzo ceniony fotograf , jak pamietał brał cos ok 5 tys a zdjecia były nieziemskie !! poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Nie musisz szukac w Kielcach. Za taką kwotę to Ci i z drugiego konca Polski przyjadą bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna panda
na ul. Mieszka mieszka niezły fotograf, koło kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na stronę maxmodels.pl tam na pewno znajdziesz super fotografów z dużym doświadczeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oława 26
Ja fotografa znalazłam na portalu www.waszslub.pl. Zaznaczam ze nie jestem żadnym usługodawcą o różowym lub czarnym nicku. Mając jeden rozbudowany portal ślubny można prawie wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę to dziwne szukanie dobrego fotografa ślubnego na maxmodels - zdjęcia ślubne to zupełnie inna specyfika... Wydaje mi się również, że tak na prawdę autor wątku wcale nie szuka "takiego" fotografa, a sam wątek jest prowokacyjny - ale jeżeli nie, to podsyłam swoje propozycje, są one z absolutnie najwyższej półki: Adam Trzcionka Bartosz Jastal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki termin wesela? mogę zaproponować swoje usługi o ile mam wolny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka_
Najważniejsze aby płacić za zdjęcia w albumach a nie za pliki na płycie. Jeśli fotograf jest uczciwy i nie kombinuje to będzie tylko w ofercie rozmawiał o zdjęciach wydrukowanych na papierze. Pliki będą tylko jako dodatek do zdjęć. Takich z prawdziwego zdarzenia uczciwych fotografów jest jednak coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja Ci mogę polecić firmę Dwie Wieże z Kielc. Sama ich sobie wybrałam, bo robią śliczne zdjęcia. Wszystko dzieje się za porozumieniem z Młodą Parą, a wykonawcy są strasznie sympatyczni. Moja koleżanka w tym roku miała ślub i ich sobie wybrała, więc wiem jak pracują. Niektóre zdjęcia są na www.DwieWieze.pl Pozdrawiam Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik komputerowy
Em :) dopiero się zalogowałeś na czarno i już uprawiasz reklamę? Trochę to głupio robisz. Karpik31 jak zalogował się na czarno, aby uprawiać reklamę stosunkowo szybko nabił sobie ilość wpisów, aby się uwiarygodnić. Cały ten temat to czysta i głupia reklama. Widać, że panowie fotografowie nie maja na przyszły rok pracy. Zrobił się niż w młodych parach, bieda i rosnąca ilość fotografów. Będzie jeszcze gorzej. Niech jeszcze fotografowie robią więcej warsztatów niszcząc rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
www.lukaszkot.pl WOLNE TERMINY: cały kwiecień 21 maja 2 lipca 17 i 24 września cały październik KIELCE i okolice ale także KRAKÓW, WARSZAWA, KATOWICE, ŁÓDŹ tel. 691 066 486 fotograf@lukaszkot.pl biuro: ul.Sienkiewicza 57/6 Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kielce sierpień2011
Caca z tym panem Łukaszem to chyba żartujesz. Facet nie dojść, że bezczelny i uważający się za niewiadomo, kogo to jeszcze amator czystej wody. Czubek nosa ma wyżej niż jego czubek głowy. Czytałam mało pochlebne opinanie na temat jego osoby w przeciwieństwie do jego żony prowadzącej z powodzeniem ślubną agencję konsultingową. Tu podaje kilka linków z kafe związanych z panem Łukaszem. Pierwszy link jest najlepszy http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3771838 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2880665&start=1440 Caca polecasz już p Kota od trzech lat i myślę, że jesteś jego żoną, bez której pomocy by nie posiadał zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Witam, oferujemy najwięcej za najniższą cenę. Zapraszamy na www.wDniuSlubu.pl Pełne pakiety już od 1100 zł z foto księgą i plenerem w dowolnym dniu. Tel. 503 196 896 lub 505 258 538 GG: 32 87 999 lub 82 71 521 www.wDniuSlubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko i na temat za to
treściwie: mega kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Badura
www.slubnyfotograf.com.pl zapraszam do zapoznania sie z portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momentis
Zapraszam na strone www.momentis.pro - wszystko zależy jaki termin. Dojedziemy wszędzie, dolny śląsk, górny śląsk, opolskie, małopolskie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FotograiaBluegothick
Fajna fotogrfka ze świętokrzyskiego: www.ewakwasiborska.com www.bluegothick.pl facebook galeria: http://www.facebook.com/login/setashome.php?ref=genlogin#!/profile.php?id=100002010385168 POLECAM OBEJRZEĆ,COŚ INNEGO,CIEKAWE UJĘCIA,WYCHWYTYWANIE EMOCJI.DLA MNIE BAJKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Pani Ewo! http://www.bluegothick.pl/foto/foto_223.jpg - i można obejrzeć sobie EXIF. Picasa 3.0 nie jest programem, którym powinien się posługiwać choćby rzemieślnik. Ta kobieta ma cerę zaniedbanej pięćdziesięciolatki. To zdjęcie nie musi ukazywać jej brzydoty. Właśnie na takie okazje wymyślono choćby to: http://www.portraitprofessional.com/gallery/?p=4 (proszę najechać myszką na duże zdjęcie), o ile nie umie pani zrobić tego choćby w bezpłatnym GIMP-ie. Polecam obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=B6qiHaVn7FM Że nie jest to wówczas prawdą - a kto pani powiedział, że zdjęcia mają być prawdziwe? Jeśli prawda jest brzydka, to nie w każdym przypadku musimy jej brzydotę wyciągać na wierzch. Proszę mi wybaczyć, ale gdyby pani nie napisała: POLECAM OBEJRZEĆ,COŚ INNEGO,CIEKAWE UJĘCIA,WYCHWYTYWANIE EMOCJI.DLA MNIE BAJKA. to ja bym tego nie zauważył. Bo bajką te zdjęcia powinny być, a nie są. Błędy techniczne i kompozycyjne nie zastąpią elementarnej wiedzy o tym, w jakim miejscu i w którym momencie co umieścić w kadrze. ja wychwytywania emocji nie zauważam, może ślepawy jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik komp...
Przyznam się, że widzę coraz większą armię fotografów i coraz bardziej upadającą fotografię ślubną. Jakość i uroda zdjęć ślubnych spada z miesiąca na miesiąc po równi pochyłej. Dzisiaj nie liczą się umiejętności i prawdomówność fotografa. Dzisiaj ważna jest niska cena i umiejętność mataczenia ludzi. Dziwne że ludzie tak łatwo dają się na to nabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka:)
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Fotografowie amatorzy to plaga... Ja wzięłam auto w połączeniu z fotografem i jestem bardzo zadowolona. http://limuzyny.arem.pl/ sprawdzili się jeśli o to chodzi, choć początkowo miałam obawy. Zdjęcia są jednak bardzo dobrej jakości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Video..do fpfś.pl
Ubaw fpfś.pl to zbieranina nakręcających się fotografów mącącym ludziom w głowach. Znam kilku fotografów z tego forum. To, co ich wyróżnia to wysoka cena, śliczna gadka i bardzo przeciętne zdjęcia. Zazwyczaj swoje zdjęcia oddają młodym wcześniej niż ja, przez co muszę potem słuchać żalów, że miało być tak wspaniale a jest tak miernie. Zdaje się, że osoby z fpfś mają coraz mniej zleceń i szukają ich po innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Ciekawa jest oferta firmy zaproponowanej przez Mężatka:). Proszę zwrócić uwagę przy wyborze na wszystkie koszta i czytać najmniejsze szczegóły w umowie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5454
a weź sprawdz tego -> www.foto-max.com.pl Jak dla mnie on jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkasi
Jesli chodzi o foto-max.com.pl to świetny fachowiec ;) U mnie się sprawdził rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×