Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezzzaaa

szukam oprawy muzycznej na ślub - kogo polecicie?? warszawa

Polecane posty

Gość bezzzaaa

będe wdzieczna za kontakty bo chciałabym juz w tym tyg to załatwić. chcielibyśmy zeby to był głos kobiecy, moze skrzypce ale niekoniecznie..generalnie jakis duet (albo wiecej osób) które zagraja i zaśpiewają np psalmy przed Ewangelią, w czasie Komunii. Piszcie jeśli macie jakieś namairy!! pozdr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzaaa
czekam na odzew!! polecjacie kogoś, proszę!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzaaa
gracie na ślubie? na skrzypcach plus śpiew do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzaaa
może jeszcze jakieś kontakty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę idę posłuchać jak grają w Kościele Seminaryjnym na Krakowskim Przedmieściu 52/54 o godz. 16-ej. Mają nawet niezłą ofertę : -klasycznie, z muzyką Bacha, Mozarta, Vivaldiego, -romantycznie, z muzyką Schumanna, Masseneta, -jazzowo, z utworami typu : Summertime, Black Orpheus -awangardowo, z muzyką filmową (np. Duch, Misja, Shrek) Przykładowe ceny : - skrzypce, trąbka, flet, obój, puzon, saxofon 250zł. - wiolonczela 300zł. - organy, piano 250zł. - śpiew 350zł. - harfa 450zł. - harfa i flet 750zł. - harfa i skrzypce 750zł. - harfa i wiolonczela 800zł. - kwartet smyczkowy od 1200zł. - kwartet dęty blaszany od 1200zł. - chór gospel 3000zł. - gołąbki 250zł. Opracowanie utworu na życzenie klienta 200zł. Jak chcesz to mogę Ci wysłac na maila namiar i ofertę utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzaaa
oo fajnie ze piszesz chyba też sie wybiorę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzaaa
e.bajno@chello.pl prześlij! myśle ze się przejde dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibryla
Muzyka filmowa? W kosciele? To chyba zart! Kosciol to nie zabawa ani miejsce do imprez. rozumiem koncert, ale nie slub! Nie sakrament!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassillie
Proponuję i polecam... Sama jestem zawodowym muzykiem, ręczę głową własną za kompetencję polecanej osoby!! To studentka Akademii Muzycznej, laureatka konkursów wokalnych, zdolna i otwarta, młoda dziewczyna - śpiewa pięknie!! 200 zł za opracowanie utworu - to lekka zgroza cenowa, ten cennik z kościoła seminaryjnego jakoś z deczka z sufitu jest!! JEDNA, za to kompetentna i profesjonalna osoba śpiewająca + organista (pod warynkiem, że zawodowiec!) to zestaw w 100% wystarczający, by zapewnić piękną, niepowtarzalna oprawę muzycznę mszy. I popieram przedmówcę - muzyka filmowa w kościele to... zdecydowanie nie to!! + przy całej mojej miłości do jazzu, to "Summertime" do kościoła pasuje jak kwiatek do kożucha... a juz zwłaszcza do nabożeństwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibryla
cassillie, dokładnie :\ Ja też znam dziewczynę, śpiewa wspaniale, bez niepotrzebnej maniery wokalnej. Głos czyściutki. Na moim ślubie zaśpiewała Ave Maria tak, że się popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassillie
monia.kami - oczywiście, że śpiewaczka polecana przeze mnie ćwiczy wszystkie wybrane przez Młodych utwory z organistą - na tym polega przecież poważne podejście do tematu = profesjonalizm ;) Improwizacja to raczej domena jam sessions ;) ale ślub nie jest taką okazją ;) Za zaspiewanie całej mszy (od wejścia do wyjścia Młodych = około 6 utworów do wyboru przez Młodych) honorarium wynosi około 200zl, może troszkę więcej. Fibryla - nie każdy kształcony profesjonalnie głos, zwany potocznie "operowym", przypomina rozwibrowane dziwoco; tak brzmią głosy przetrenowane względnie zużyte (starsze). Polecana przeze mnie dziewczyna śpiewa po prostu pięknie (tak jak piszę, ręczę głową własną za jej poziom); reklamacji nie było nigdy, nawet od osób, które na co dzień na samo wspomnienie muzyki "klasycznej" wzdrygają sie z odrazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol muzyczny klucz
ZESPOL MUZYCZNY,,KLUCZ,, TO KLUCZ DO SZAMPANSKIEJ ZABAWY!!! PRZEKONAJ SIĘ ! OBSLUGUJEMY WESELA,BALE,BANKIETY,KOMUNIE,ITP. JESTESMY NOWO POWSTALYM ZESPOLEM! POSIADAMY JUŻ DOSWIADCZENIE ! Z nami masz swietne brzmienie i dobry wokal! Spotkaj się z nami i zobacz jak spiewamy! Dzwon 508992523 Lub pisz muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cassillie
Zawsze jestes taka zasadnicza i operujesz nazwami, ktorych inni nie moga zrozumiec? Widac, ze masz wyksztalcenie klasyczne - bez fantazji. Jesli ci, ktorych polecasz sa tacy sami, jak ty, to polecasz pogrzeb a nie ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassillie
Najłatwiej jest kogoś zdyskredytować... Ot tak, "za piękne oczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olina79
Polecam oprawę muzyczną ślubu w wykonaniu profesjonalnej sopranistki. Efekt zapiera dech w piersiach. Sami posłuchajcie - www.oprawamuzyczna.dl.pl Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba powyżej to taka
profesjonalistka, jak z koziego ucha trąba... "Pie Jesu" na ślubie?! na łeb padło lasce?! wiesz, co to znaczy?! "Dobry Jezu a nasz Panie, daj im WIECZNE SPOCZYWANIE" - znaczy, Młodym... SMACZNEGO!!!!!! PS. nie ma to jak odświeżyć temat po 5 latach, by zareklamować swoje nędzne "usługi"... żenua po całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roslaw84
Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu: www.roch-dobrowolski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak szukałam smyczków na ślub koleżanki to bardzo fajną skrzypaczkę znalazłam tutaj: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ Tam się reklamują zespoły z różnych częsci Polski, więc może też coś znajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa1989
ja polecam zespol beat boys- pani Agata, wokalistka spiewala w the voice of poland :):) bylam na weselu gdzie grali i wybawilam sie swietnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek99
Jeśli ktoś chce mieć super zespół na wesele to polecam BEAT BOYS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadówa z reklamą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grał Beat Boys nie mogłam sobie wymarzyć lepszego zespołu. Zabawa była świetna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×