Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość magneza

Może znacie fajny zespół, który fajnie czysto gra i dobrze bawi ludzi. Wesele będzie pod Warszawą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie rozgrzejemy gości weselnych na waszym weselu strona o nas - www.kapelaes.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zespół Niagara Band z Lublina. Fajnie grają i bawią gości. Oto ich strona www.niagaraband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol pegaz
Z przyjemnością przedstawiamy ofertę obsługi muzycznej wesela, podczas której zapewniamy: - prowadzenie wesela - różnorodny repertuar - profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy - prowadzenie oczepin - podziękowania dla rodziców - wspólne biesiadowanie przy stołach z gośćmi zapraszamy na naszą stronę internetową www.zespolpegaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebny Ci profesjonalny [url=http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Warszawa/Zespol-DJ/]zespół na wesele Warszawa koniecznie odwiedź serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Warszawa/Zespol-DJ/ znajdziesz tam mnóstwo sprawdzonych i polecanych ofert zespołów weselnych, które profesjonalnie zajmą się oprawą muzyczną Twojego przyjęcia weselnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobota2012
Cover Band Nexus Po prostu rewelacja! Ich strona nawet w jednej setnej nie oddaje tego, co potrafili zrobić z gośćmi na weselu! To była po prostu extaza :) :) :) Tylko nie wiem, czy będą mieli wolne terminy, bo nam się cudem udało :) http://www.nexusband.pl Powodzonka, oby Wasze wesele było tak udane, jak u nas :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzycho P
polecam zespół VERN dziewczyna swietnie spiewa a chlopaki daja czadu z muzyka pozatym swietnie zabawiaja gosci nie posiadaja strony bo i tak duzo graja po polsce jak chcesz to zadzwon do nich moze maja wolny termin 667424460 goroco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFilianska
Witam. Polecam zespół muzyczny It's Freak ze strony www.dream-art.pl. Muzycy z zespołu to laureaci prestiżowych konkursów muzycznych oraz uczestnicy programów TV. Dużo dem do odsłuchania daje obraz jakosci zespolu. www.dream-art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak wybraliśmy DJ'a, ale wcześniej zastawialiśmy się nad dwoma zespołami: Night Light, bo nie robią "wiochy" w prowadzeniu (byliśmy na weselu gdzie grali) i mają rewelacyjnego gitarzystę, tylko repertuar nam nie do końca pasował http://www.zespolweselny.warszawa.pl/ i Kompania, bo na demówkach brzmią rewelacyjnie http://www.warszawskiportalslubny.pl/strona-glowna.html?sobi2Task=sobi2Details&catid=27&sobi2Id=32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianka89
Ja od siebie mogę polecić zespół Fiesta, tutaj można przesłuchać ich mp3 http://www.imprezka.com.pl Grali u nas na weselu i byliśmy bardzo zadowoleni. Zresztą sami też dostaliśmy na nich namiar z polecenia od znajomych i taką drogą pantoflową właśnie myślę, że najlepiej. Oni grają we troje w podstawowym składzie, ale na życzenie można że tak powiem rozszerzyć zespół o dodatkowe instrumenty. My właśnie jeszcze sobie wzięliśmy saksofoniste i perkusiste i brzmiało to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
zespół SPOKO spod Serocka. Są świetni, potrafią bawić gości, grać i przede wszystkim śpiewać, a to jak można się przekonać na weselach niektórym zespołom sprawia zbyt dużą trudność! TO NIE TANDETNE DISCO POLO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
ps. ROBIŁAM ZDJĘCIA NA KILKU DUŻYCH WESELACH PO 100- 200 GOŚCI Gdzie byli DJe , POWIEM SZCZERZE - Że te duże wesela były LEPIEJ OGARNIETE i poprowadzone od wesel z zespołami , zauważcie że na duużym weselu zespoł po 4 kawałkach robi przerwe , a ludzie dopiero sie ROZKRECAJĄ do tańców , a z DJ - Dobrym DJ jest w tym temacie bez problemu ! Jęsli jeszcze jest to DJ z najwyższej półki , to potrafi tak rozkręcić wesele z JAJEM że ludzie klaszczą i śpiewają podczas tańców i zabaw , przy zespołach tego jeszcze NIGDY nie widziałam , także wybaczcie mi moją stronniczość , ale piszę szczerze co zauważyłam na wielu weselach ! Wystarczy obejrzeć filmiki u kazdego bardziej znanego DJ na jego s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
widziałam wiele Razy DObry DJ Wodzirej weselny - robi LEPSZĄ Robotę od wiekszości zespołu !!!!!!!!!! Widać faktycznie że BEZROBOTNE Zespolaki tu piszą pierdoły ! ha ha Nie macie pojęcia jak prowadzą wesela teraz DJe Wodzireje Weselni właśnie , pracowałam 12 lat jako menadżerka w 3 rest. obsługiwaliśmy ponad 50 wesele w roku i różnych innych imprez . Powiem wam że jak przyjeżdżał DJ ale taki doswiadczony z dobrą gadaną na mikrofonie to wszyscy ludzie bawiący sie byli zachwyceni , wiadomo że czasem klienci znajdywali tkzw. PSEUDO DJ - z laptopa granie bez prowadzenia na mikrofonie , ale to były rzadkie przypadki , w 90% przypdaków kiedy był DJ WESELNY a nie klubowy , to naprawde zabawa była o WIELE LEPSZA niż przy zespole , jeden plus dla zespołu - że wizualnie fajnie sie patrzy na scene jak zespół gra m ale reszta aspektów przemiawa NA KORZYŚĆ DJ WODZIREJA WESELNEGO ! i nie ma DYskusji , Ci z was którzy twierdzą inaczej , poprostu nie byli na weselu z Najlepszymi DJ Wodzirejami ale z jakimiś Zmieniaczami płyt , windows obłsuga i wszystko , a mnie chodzi o ZUPEŁNIE Innych DJów ! Różnica jest DIAMETRALNA , Zresztą dla tych ukrytych na tym forum zespolaków bezrobotnych - prosze by weszli na kilka stronek znanych DJów i sprawdzili sobie ile terminów mają jeszcze wolnych ! Oko wam ZBIELEJE ! ha ha ha , wieć nie piszcie głupot ludziom i nie wciskajcie BAJEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianka89
Wydaje mi się że dyskusja nad tym czy lepiej dj czy zespół nic za bardzo nie wnosi, bo na to składa się dużo rzeczy. Przede wszystkim zespół zespołowi nie równy, i to samo dotyczy dj. Poza tym to też kwestia gustu. To są dwa tak różne typy grania, że ciężko to porównać. Trzeba lubić po prostu takie "granie zespołowe" jak i trzeba lubić imprezy prowadzone przez dj. Ile ludzi tyle opinii. Najważniejsze jest, że kiedy to nasze wesele to NAM ma się podobać bo to NASZ dzień i dla mnie to jest główne kryterium ;) Nasz zespół spisał się świetnie i cieszę się, że taką decyzję podjęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdź 13 lutego do rest.Dubrownik w W-wie. Będzie grała bardzo dobra kapela i nie biorą duzo zaczynają o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliss
Oczywiście, że nie ma lepszego wariantu na wesele niż zespół na wesele.. Bo co innego? Przecież nie DJ, bo równie dobrze można by radio postawić. Muzycy grający na żywo to jest to, pod warunkiem oczywiście, że są dobrzy. Ja mogę polecić zespół: www.kapelanawesela.pl, bardzo fajny zespół, przynajmniej ja mam pozytywne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry zespół ;-)
Ja również uważam że dobry zespół to podstawa udanego przyjęcia weselnego!;-) ja proponuje zespół weselny z Radomia www.discoplay.com.pl +48 504 545 971 Pozdrawiam wszystkich planujących wesele!!! ;-D Udanej zabawy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat zespołu "Kapela-na-wesele"? Czy ktoś słyszał ich na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines1603
Ja się bawiłam z zespołem NOWAK BAND na weselu w tamtym roku.. polecam bardzo !! można posłuchać ich na stronce www.nowak-band.pl lub zadzwonić bezpośrednio do Pana Piotra pod numer 515-451-362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in-dianka, ja bede na ich probie we wtorek wiec wtedy bede mogla podzielic sie wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in-dianka, ja bede na ich probie we wtorek wiec wtedy bede mogla podzielic sie wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede bardzo wdzieczna! :) Bo orientowalam sie ze maja moj termin wolny :) To czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
A co sądzicie o zespole Fiesta? Znajoma mi ich poleciła, przejrzałam ich stronkę, przesłuchałam mp3 http://www.imprezka.com.pl/ ale sama nie chcę decydować, a nażeczony zostawił mnie z wolną ręką... więc HELP dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×