Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violetquququuq

Szukam zespołu, warszawa i okolice, raczej grający disco polo

Polecane posty

Gość violetquququuq

Witam! Szukam zespołu z okolic Warszawy jak i samej stolicy. Zalezy mi na tym aby zespół miał akordeon, śpiewał przyśpiewki, prowadził biesiady za stołami. No ogólnie raczej kapela która gra hity, polskie przeboje i disco polo. Prosze o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzvvf
na 2011 czy 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetquququuq
2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie pomogee
gdyz ten ktory bym polecil to 2011 mieli juz rok temu w czerwcu caly zawolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania009
Zobacz zespół www.libertaband.pl o ile mają wolny termin????? grają za stołami i repertuar duży... No i przynajmniej grają.. Robią krótkie przerwy i naprawdę fajnie prowadzą imprezki Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół muzyczny remix
REMIX Kapela na zabawy i wesela Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych typu zabawy i wesela. Występujemy w składzie czteroosobowym: dwa wokale męskie i jeden damski plus profesjonalny wodzirej. Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop,dance i disco polo. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz transportem. W trakcie imprez bawimy gości różnego rodzaju śmiesznymi zabawami i konkursami. Dojeżdżamy na każdą imprezę !!! Jako DJ prowadzimy imprezy w składzie dwuosobowym : DJ + wodzirej.Koszt takiej usługi wynosi 99,00zł. za godzinę. W cenie usługi zawarty jest koszt dojazdu do 100km.!!! Całkowity koszt wynajęcia zespołu jest ustalany indywidualnie z klientem Kontakt z zespołem: Tel. 698-021-522 lub dmnczarnecki@gmail.com Dobra zabawa jest gwarantowana Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół muzyczny remix
REMIX Kapela na zabawy i wesela Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych typu zabawy i wesela. Występujemy w składzie czteroosobowym: dwa wokale męskie i jeden damski plus profesjonalny wodzirej. Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop,dance i disco polo. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz transportem. W trakcie imprez bawimy gości różnego rodzaju śmiesznymi zabawami i konkursami. Dojeżdżamy na każdą imprezę !!! Jako DJ prowadzimy imprezy w składzie dwuosobowym : DJ + wodzirej. Koszt takiej usługi wynosi 99,00zł. za godzinę. W cenie usługi zawarty jest koszt dojazdu do 100km.!!! Całkowity koszt wynajęcia zespołu jest ustalany indywidualnie z klientem Kontakt z zespołem: Tel. 698-021-522 lub dmnczarnecki@gmail.com Dobra zabawa jest gwarantowana Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosz
witam .polecam zespół ktory swietnie robi biesiade za stołami i super gra tel 506098854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisałam umowę z zespołem Fiesta w Warszawie na obsługę imprezy weselnej łącznie z opracowaniem kreatywnego oświetlenia sali. Super współpraca wyszła. Zagrali zdecydowanie lepiej niż na filmach, które oglądałam na ich kanale. Zespół widać ma dobrą energię, ekipa się zna, wiedzą w jaki sposób prowadzić zabawy ogólne i przy stole, aby goście się faktycznie zaangażowali. Bardzo zmysłowy wokal, umowa bez wad formalnych dla klienta. Poczytaj ich księgę gości na www.imprezka.com.pl Mnie to w dużym stopniu przekonało do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grała imprezka.com.pl. Trochę disco polo, trochę gitary basowej i rockowego klimatu, saksofon doszedł piękny. Wokal bez zarzutu, bardzo przyjemne wspomnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę, bo jest naprawdę dużo referencji od dotychczasowych klientów. Bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ośmiu lat (mniej więcej) współpracuję cyklicznie z zespołem Fiesta z Lublina. Świetna ekipa. Masz do wyboru saksofon, gitarę, akordeon, solidnych wokalistów i wokalistki z naprawdę pięknym głosem. Oprawa muzyczna w kościele bez problemu, w domu panny młodej na życzenie. Na stronie imprezka.com.pl możesz obejrzeć kilkanaście ich filmów, bez żadnych przeróbek. Widzisz od razu, co wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic warto sprawdzić sobie zespół medium&scat . mają bardzo szeroki repertuar, wiec raczej nie powinno być problemów z tym, aby sie dogadać w temacie tego co ma być grane ;) Sprawdź sobie ich na jakimś YT, zobacz, czy o coś takiego Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medium i scat jak najbardziej warto brać pod uwagę! Świetny zespół po prostu! ja się z nimi zawsze świetnie bawie, byłam już na kilku weselach gdzie oni grali. I zawsze zabawa do białego rana, ja zachwycona, goście inni zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na www.gdziewesele.pl ja tam znalazłam super zespół, grali disco polo, biesiady, daliśmy im przyśpiewki które byśmy chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My u znajomych w Zajeździe u Przemka, bawilismy się przy wodzireju. Który oprócz muzyki, którą puszczał to zabawiał nas gitarą. Bardzo fajnie się bawiliśmy. Miejsce super, jedzenie przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam http://www.zespolformat.com/ - zespól po prostu świetny, granie ich cieszy i to widać :) Do tego brzmią zacnie a zabawa na weselu do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Format będzie bardzo dobrym wyborem ;) ja przynajmniej szczerze polecam, słyszałam ich "w akcji" i naprawdę świetnie dają radę, do tego widać, ze ich to po prostu cieszy, co już nie jest tak łatwo spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresap
Ciekawe propozycje na temat zespołów. Jest w czym wybierać :) Dobry sklep muzyczny Warszawa - https://www.megascena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×