Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewek

taniec na weselu

Polecane posty

hej, poszukuje na necie podstawowych kroków tańca (tzw. dwa na jeden) ale narazie na nic nie trafilam, jeśli ktoś ma jakieś materiały to bardzo proszę o pomoc, Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej iść na kurs tańca razem z chłopakiem wiem z doświadczenia z zoną cieszyliśmy się żeśmy poszli bo inaczej to nie wiem byłoby strasznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że wystudiowane i WYUCZONE kroki, i przede wszystkim, myślenie w tańcu:\"jeden w prawo-dwa w lewo-teraz obrót; żebym się tylko nie pomylil(a)\", zabijają calą spontaniczność :D i entuzjazm tańca. Komicznie wyglądają mlode pary w swoim pierwszym tańcu, kiedy to mają miny poważne i skupione na krokach! To przecież od razu widać, że się tylko męczą! Cialo powinno się oddać muzyce i poddać jej rytmowi! No chyba, że komuś sloń nadepnąl na ucho... :( , to zostają szkoly tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Allegro
widziałam płytkę do nauki tańca ... właśnie pod tytułem "2 na1"... może to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka pipka
Wcale nie chodzi o to , żeby sie nauczyć jak robot "raz dwa trzy" , tylko żeby mieć poczucie , że ma się o tańcu jakiekolwiek pojęcie. Kiedyś w ogóle nie umiełam tańczyć , nic , kompletnie , nie wiedziałam , co mam robić , jak leci muzyka , a po kursie tańca sie po prostu wyluzowałam , bo nabrałam przekonania , ze to żadne mecyje i troche się trzymałam tych nauczonych kroków , a resztę improwizowałam . Nie każdy ma ten luz , żeby "po prostu tańczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jak probowalam sie uczyc tanca w domu, zeby na weselach znajomych czuc sie dobrze na parkiecie :) ogolnie uwazam, ze fajna opcja to kurs taneczny. Przed swoim weselem zabralam swojego narzeczonego na kurs Pierwszego tanca tutaj: https://www.facebook.com/Pierwszy-Taniec-1206131696097718/ i dzieki temu opanowalismy choreografie z odpowiednio dobra muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj pierwszy taniec to jednak był dla nas spory stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×