Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tansze zakupy w Internecie w obcych walutach przez kantor walutowy

Polecane posty

Gość gość

Hej, pewnie częsc z was tak jak ja robi zakupy na stronach takich jak asos, ebay itd. Bank zawsze nalicza jakas prowizje/spread od przewalutowania :( zwykle jest to 10-20gr na 1 EUR lub 1 USD. Aby tego uniknac mozna załozyc konto w KANTORZE WALUTOWYM Alior Banku. Konto jest za darmo, mozna załozyc kilka rachunkow walutowych i zamowic do kazdego konta karte (rownie za darmo!). Robimy przelew ze swojego konta na konto pln w kantorze Alior i tam kupujemy waluty po bardzo korzystnych cenach, bez zadnych prowizji! Mam tam konto od miesiaca i jestem bardzo zadowolona :) Wiecej na stronie: w w w. kantor. aliorbank. pl (bez spacji) Jesli przy rejestracji podacie kod: CVZF88K6LS5T dodatkowo bedzie mozna otrzymac bonusy usmiech.gif Zachecam was bardzo jesli ktos lubi kupowac online, a nie chce przepłacac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglarena
Ja wymieniam walutę w Internecie i wg mnie Amronet to dobry wybór. Wymieniam dosyć często i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie. Kursy są mega korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionsa
Taniej wymieniam walutę, a więc i zakupy się bardziej opłacają. Korzystam w tym celu z Amronet.pl bo kursy EUR mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa wasiak
Bardzo fajny e-kantor, nawet jak ktoś wymienia „drobne”, albo/i okazjonalnie to w Amronet i tak się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier/dalaj z ta natretna reklama jakiegos nieistniejacego kantoru :O ty z tego 1 linku, to nie tyle kod na rabat co dla ciebie za polecenie :O a tak po za tym jedyny kantor ktory znam a ktory wiem, ze ma najlepszy kurs, to ten z idiotyczna nazwa cinkciarz.pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×