Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekna panna mloda

To nasze obraczki slubne.Ladne?

Polecane posty

Gość jnfjk
może i ładne, ale ja bym takich nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sprzedaj cos na allegro,
ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Nie podobają mi się takie kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają mi się te brylanciki na damskiej obrączce. Zwolenniczką obrączek tylko z białego złota również nie jestem, ale to już kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię białe złoto ale nie lubię żadnych brylancików itd. w obrączkach, też mam z białego złota ale bez dodatków bo najbardziej podobają mi się takie zwykłeproste, no i ja nie mam półokrągłych tylko płaskie ogólnie uważam, że nie wyglądją na taką cenę, ja bym pomyślała, że kosztowały ok. 3-4 tys. maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flo87
to nie jest bioałe złoto tylko platyna. I fajna cena 12 tys... myśle że ktoś specjalnie to wstawił żeby się lament zaczal że takie drogie i wogle. prowo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Jako mężczyzna takich bym nie założył. Symbol - czy biżuteria? Ja preferuję symbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermannnnnnnnn
Swieca sie jak psu jajca. A ta od matowych - twoje obraczki wygladaja jak nakretki na sruby. Nigdy bym takich nie kupil, najlepsze sa klasyczne, symboliczne. Zreszta i tak nigdy nie kupie, bo sie z glupimi babami nie zamierzam zenic, szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbj
ty od matowych - ten mat i tak sie zetrze po kilku miesiacach albo po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingridemily
moja siostra brala slub prawie 8 lat temu (osma rocznica w tym roku), ma matowe obraczki i nic sie nie starlo, ale sa platynowe. Tez zamierzam miec platynowe. Zadnego bialego zlota. Obraczki maja byc na lata a nie na rok czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie nie stać na platynowe więc nie mogłabym na pewno kupić, dlatego mam z białego złota, w sumie daliśmy 1350 złotych, może nie dużo ale mnie nie zależało, żeby jak najwięcej wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATU
HE HE MALZENSTWO POWINNO TRWAC LATAMI NIE OBRACZKI:)Z CZEGO ONE SA I JAK WYGLADAJA TO NAJMNIEJSZY PIN AP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają mi się taki świecące obrączki i te kamienie tez nie, ale każdy ma swój gust, więc jeśli Tobie się podobają to spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche drogie ;]
Te wasze obraczki ale ok. wasza sprawa ile kosztuja nikt wam do portfela zaglądać nie powinien ;p tym bardziej ze pytanie nie było czy te obraczki SA drogie tylko czy się podobaja ;p wiec mi osobiście się podobaja :) nie lubie typowo zlotych obraczek ( ta zolc mnie drazni ;p ) wiec taki kolor jest jak najbardziej fajny :D pare ladnych kamyczkow tez fajnie wyglada wiec jak dla mnie wszystko super :D a zastanawiacie się jak te obraczki się podaje ? moja siostra ma corke ( 5 lat ) i mala sobie wymyśliła ze będzie Szla z tymi obraczkami do oltarza ;] chyba nie umiem odmowic malemu dziecku które tez pragnie być w centrum uwagi :) zażyczyła sobie nawet poduszeczke specjalna na obraczki nie wiem czy się je kladzie na poduszeczce czy w pudelku się je trzyma ;p ale pomysl z poduszeczka wydaje się być calkiem sensowny wiec wybraliśmy taka http://www.g-fiore.pl/galeria/dodatki-slubne ale kokarde sobie podarujemy ;-) mam nadzieje ze mala się nie zestresuje i nie zgubi ich gdzies po drodze ;) choc one będą lekko przyczepione do poduszeczki a nie tylko na niej lezaly wiec SA szanse ze doniesie je w całości ;p a wy jak ozdabiacie to podanie obraczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała stokrotka 33
tandetne bezguscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się wypchaj ty
reklamujacy te gówna g fiore!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ładne, ale ja bym takich nie chciała... Damska obraczka przypomina bardziej pierścionek jak obrączke... Ale o gustach sie nie dyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne są
nie ważne czy reklama czy co ale fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
pokaze wam cos co na mnie zrobilo wrazenie:) proste i niedrogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa taka Inna
Ja Ci polecę dobrą firmę Sama miałam ślub 3 miesiące temu i jestem zachwycona z efektów pracy mojego fotografa. Zdjęcia są po prostu przepiękne!!! Zwróciłam się do firmy Arem - http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html i bardzo się z tego powodu cieszę. Porównywałam stawki z Zakopanego no i oni byli jedną z tańszych firm. Obawiałam się, że odwalą tzw. "fuszerkę", ale nic takiego nie miało miejsca Jeżeli chcecie to mogę pokazać Wam kilka moich zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna7733
ale przeciez to temat o obrac zkach nie reklama fotografa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maguśka 4521
Firma Arem wykręci wam z tombaku przepiękne obrączki, nam takie wykręciła, że jak ksiądz je zobaczył w kościele to zemdlał i padł jak rażony niebiańskim piorunem, to od ich blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makintoszek
Całkiem całkiem. Ale każdy ma przecież inny gust. istotne jeśli zależy wam na rozsądnym wydaniu kasy jest miejsce zakupu. Czyli szukacie przez internet, ale zamawiacie w jednym z takich sklepów - http://www.inneobraczki.pl/ i wtedy rzeczywiście realne oszczędności na tym są na prawdę bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×