Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kris

USC pilne!

Polecane posty

witam,bede miala slub konkordatowy i wiem ze narzeczeni musza sie zglosic z aktami urodzenia i z dowodami osobistymi do urzedu stanu cywilnego by wniesc odpowiednia oplate oraz by dostac \"zgode\"na to ze moga wstapic w zwiazek malzenski,ze nie sa w innych zwiazkach.Czy na ta \"wizyta\" w urzedzie musza sie stawic oboje narzeczeni razem,czy moze to zalatwic jeden z partnerow? bardzo prosze o szybka odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ile czeka sie na takie potwierdzenie z USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo to obchodzi? Myślę, że w USC będą to wiedzieć najlepiej i proponuję TAM zadzwonić lub pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Ciebie to nie obchodzi i nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to trzeba bylo nie odpisywac!tylko m-ce zajelas na stronce. Wszystkich ktorzy wiedza cos na ten temat bardzo prosze o odpowiedz,dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być razem, poniewaz sklada sie podpisy. Nie uciekniesz od tego :( Mój mąż musial specjalnie wziąć wolne w pracy z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki riki
Razem musicie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka
no i od razu dostaje die zaswiadczenia a placi sie 82 zlote. jezeli jestes z innedo miasta niz to w którym sie znajduje USC to odpis aktu urodzenia potrezebny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim USC czeka się na to cudo miesiąc i już mnie ksiądz uprzedził żebym zaczeła na trzy miesiące przed ślubem bo miesiąc się czeka na świstek z USC, później 3 niedziele zapowiedzi i jakieś inne atrakcje w międzyczasie mogą wystąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie byc razem bo trzeba sie podpisać, dosteje sie 3 świstki i z tym do ksiedza! kosztuje ta przyjemności 81 zł. u mnie trwało to 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do którego USC mamy się zgłosić? Kazdy do swojego? Mieszkamy w różnych miastach i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiananana
tam gdzie bierzecie slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×