Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KupiłamFirankę

utwór na pierwszy taniec weselny

Polecane posty

Gość KupiłamFirankę

witam, w przyszłym roku biorę ślub, nieduże przyjęcie dla ok. 40 osób, nie chcemy żadnych bajerów typu fajerwerki, fontanny, oczepiny itp. ale pierwszy taniec chcielibyśmy "odtańczyć" ;) w związku z tym moje pytanie, do jakich piosenek Wy tańczyliście? jakieś propozycje? dodam, że mamy po 25 lat i kochamy gatunki z lat 80 ;) disco polo też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hungry eyes jest fajne i bodajże z tych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winda do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje jedyne marzenie, A. Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech żyje wolność wolność i swoboda \ Ale to już było i nie wróci więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.gdziewesele.pl/Artykuły/ masz spis piosenek które polecają na pierwszy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra robiła wesele na sto fajerek :) i było tak pięknie, że teraz prawie co dzień oglądamy ta płytę i płaczemy. Moja siostra na pierwszy taniec miała piosenkę Louisa Armstronga - What a wonderful world.Przed ślubem chodzili na tańce i ćwiczyli układ. Siostra z mężem zrobili wszystkim niespodziankę bo tańczyli w chmurach :). ....tak w chmurach - zamówili z firmy Light Sound Vision coś takiego jak ciężki dym. Brzmi może strasznie ale musicie mi uwierzyć jest przepięknie. Z djecia z pierwszego tańca wyszły po prostu cudnie. Jak ktoś chce miec taki niezapomniany ślub z takim elektem to tu jest kontakt http://lsvmp.pl/oferta/ciezki-dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×