Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donadona31

utwory muzyczne pod film z wesela

Polecane posty

Gość donadona31

Czy macie wybrane jakieś utwory muzyczne pod film z wesela? Kamerzysta kazał nam podać osiem utworów. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBarbo
JedenOsiemL: Jak zapomnieć Kasia Klich: Lepszy model Ewelina Flinta: Żałuję Edyta Bartosiewicz: Skłamałam Gloria Gaynor: I will survive ABBA: The Winner takes it all Adele: Rolling in the Deep Michał Bajor: Popołudnie Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donadona31
Dzięki. Przesłucham je na youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie męża zna
now we are free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GretaBarbo to nie są piosenki na wesele ;/ np Paulla - to tylo miłość Leona Lewis - Angel Beyonce - Ave Maria Ewa Jach - mamy czas Sylwia Grzeszczak - male rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Proponuję piosenki, które lubicie, znacie, cenicie, które Wam się dobrze kojarzą. Przecież nie musi to być od razu Paula czy inne złote obrączki. Moi przyjaciele nie mieli kamerzysty, ale fotograf zrobił im taką fajną prezentację ze zdjęć i sami też wybierali do tego utwory. I wybrali same mega ostre rockowe numery, nijak nie kojarzące sie z weselem. Ale za to takie, które sami uwielbiają i do których mają sentyment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
mi sie marzy bryan adams everything i do it 4 you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anim
Enigma- gravity of love Krzysztof Krawczyk- A kiedy bedziesz moją żoną A fine frenzy- almost lover Czerwone Gitary- niebo z moich stron Enya- only time Flow- piosenka księżycowa Once upon a december( walc wiedeński) Richard Marks- right here waiting The pretenders- I^ll stand by you Ziyo- magiczne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiaj
Ja sie nad tym nigdy aż tak nie zastanawiałam po prostu podoba mi się jak to dobrała ekipa filmująca i montażyści z ekipy Bycze Filmy, tutaj jest przykład z zaręczyn bardzo mi się spodobało :) https://www.youtube.com/watch?v=Tv1QEdPG6RA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
*Bayer Full- Najpiekniejszy w zyciu dzien, *Time- Dziewczyna z piaskownicy, *Jaki tu spokój, *Bałkanica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula-już wiem ze od dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dance me to the end of love :) piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×