Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

villa bianco wroclaw lub hotel slask wroclaw

Polecane posty

Gość gość

czy miał tam ktos wesele bo powaznie rozwazam te sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w obu miejscach, sala w villi bianco jest o niebo lepsza, ale wlasnie nie wiem gdzie serwuja lepsze jedzenie i jakie sa opinie ludzi na temat tych lokali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka9876
villa bianco jest bardzo ładna, ale obiło mi sie niedawno o uszy, że lokal na dość "niestabilną" sytuację... :/ Jesli się na ten obiekt zdecydujesz sugerowałabym spisanie dobrze zabezpieczającej umowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukcia
o kurde, ale dowiedzialas sie z jakiegos wiarygodnego zrodla? bo teraz mnie troche zmartwilas :/ w zasadzie nigdy nie podpisywalam umowy o wynajeciu sali wiec nawet nie wiem jakimi kruczkami moga mnie zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam tam komunię i jestem bardzo zadowolona. Co do sytuacji to wiem, że szukają najemcy na hotel. Po za tym to wiem że nimi stoją inne duże biznesy, więc nie sądzę żeby miało się coś wydarzyć. ale umowę trzeba spisać wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdziadKa
Może wynajmij agencję Ślubną! Wiedzą jak zabezpieczyć klienta. We Wrocławiu jest kilka, zobacz www.dwiecytryny.pl, www.zakulisami.com.pl lub http://de.exclusivewedding.biz/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś widziałem, że bardzo polecane są sale w hotelu retro w tychach ( www.retro.tychy.pl). Byłem tam kiedyś przejazdem przez dwa dni i bardzo podobał mi się ten pobyt tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toś walnął z kopyta ,gdzie wrocław a gdzie tychy,co do willi bianco,ja bym nie ryzykowała,co z tego ze oddadzą ci więcej niż wpłaciłaś jak zostaniesz na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sama nazwa ,,willa bianco,, jest błędem ,w takim lokalu nie zrobiłam przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biruta86
ahahah, tam były kuchenne rewolucje. nope, nigdy, chociaż wnętrza ładnie wyglądają. zastanów się prędzej nad cateringiem i niezależną salą, lepiej na tym wyjdziesz. przynajmniej ja się przymierzam do wynajęcia sali w gospodarstwie agroturystycznym, a catering zamawiam od www.alfacatering.pl .ta willa napawa mnie lękiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam z wesela brata i powiem szczerze NIE POLECAM! Obsługa i wnętrza to jedyny plus! Największym kłamstwem jest ilośc osób jaka sala cytuje wygodnie mieści 120!!!! Sala jest na Max 60 osób i takie wesele nazwę wygodne! Brata bylo na 88 I to zdecydowanie za duzo! Aby odejść od stołu trzeba odsunąć krzesło do tylu. Jedzenie obiadu graniczyło z cudem:) ścisk, scisk! Jedzenie bardzo srednie I zimne! Klimatyzacja mimo niecałych 22 stopni nie dawała rady! Podobno odkręcona na Max! Generalnie nie polecam! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Śląsk! Mieliśmy tam wesele w tym roku-mają konkurencyjną ofertę. Jedzenie jest pyszne, obsługa rewelacyjna ,sala weselna elegancka. Lepiej nie mogliśmy sobie wymarzyć naszego wesela. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,nie wiem jak jest w Hotelu Śląsk, ale byłam gościem na weselu w villi Bianco- zgadzam się z moją poprzedniczką: klimatyzacja nie daje rady i nie wyobrażam sobie też zmieścić na sali 120osób. Do obsługi nie można się przyczepić. Kelnerzy starali się,jak mogli,choć widziałam lepszą pracę kelnerską. Miejsce dobre do organizacji urodzin, niekoniecznie dużych wesel. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tam nie byłam ale w tyhc okolicach kilka razy korzystałam z noclegu w hotelu sleep http://www.hotelsleep.pl.. Jest bardzo blisko obwodnicy, w takiej spokojnej dzielnicy, fajne miejsce na imprezę typu wesele. Ja akurat byłam tam służbowo na szkoleniu i obiedzie biznesowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITITut
Wesele w Villi Bianco mieliśmy przeszło rok temu. Niestety z powodu braku czasu opinie wystawiamy dopiero teraz. Otóż z Villi Bianco jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Pani Wiola (menadżerka) to osoba bardzo profesjonalna, słowna i pomocna. Ze wszystkich uzgodnionych terminów skrupulatnie się wywiązywała, służyła swoją pomocą oraz doświadczeniem od pierwszego spotkania do ostatniej chwili wesela. Kiedy pękło mi ramiączko od sukni ślubnej zanim zdążyłam się zorientować Pani Wiola była już przy mnie z igłą i nitką. Dzięki Pani Wioli oraz całej reszcie załogi Villi Bianco na weselu nie obchodziło mnie już nic a nic. Dj, fotografowie, obsługa fotobudki świetnie współpracowali z obsługą restauracji dzięki czemu wszystko działało jak w zegarku. Kelnerki sprawnie obsługiwały wszystkie stoliki dzięki czemu gościom ani przez moment niczego nie brakowało. Jedzenie było smaczne, ślicznie i elegancko podane. Stoły przystrojone dokładnie tak jak sobie wymarzyłam :) Krótko mówiąc - obydwoje z mężem serdecznie polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×