Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muszencja

Warszawa wesele w sali ORCHIS

Polecane posty

Czy znacie, slyszeliscie, byliscie na weselu czy jakims przyjeciu tam? ja na razie slyszalam same dobre opinie, ale mam tam wesele za rok i chcialabym sie dowiedziec cos wiecej, jakeis szczegoly, bo w necie tylko 3 opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baya_87
Jestem w trakcie wybierania sali weselnej na przyszły rok. Biorę pod uwagę te salę. Czy jakieś konstruktywne opinie, bo na razie znalazłam, albo bardzo dobre, albo bardzo złe i nie wiem co mam o tym sądzić? wystrój wewnętrzny jest ładny, co do zewnętrznego to nie jest najlepiej. Sala jest naprzeciwko cmentarza i w zniszczonym budynku, właściciele wydają się ok. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam wątek , termin wolny to 26.7.2014 mocno zastanawiam się nad tą salą , w środku jest śliczna , ale na zewnątrz brak jakiego kolwiek klimatu , czy ktoś miał tam wesele ???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkabuzka
czesc jestesmy jeszcze w podrozy poslubnej ale cos tam napiszemy mielismy w tej sali swoje wesele w tym roku w lutym jedzenia bardzo duzo wodke mielismy swoja ale kozystalismy z zamrazarki wiec wodeczka zimniutka sala pieknie udekorowana my mielismy na fioletowo wesele male bo 67os ale zabawa cudowna co do otoczenia to rzeczywiscie budynek i okolica nie zachwyca ale bez przesady wszyscy i tak bawia sie na sali a wychodza na papierosa z reszta zawsze trzeba isc na jakis kompromis za taka cene nie zrobisz wesela w warszawie z takim jedzeniem i wystrojem dobra pozdro idziemy poplywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala weselna w hotelu Groman. Mają 3 sale do wyboru (mogą pomieścić nawet kilkaset osób), fajne pokoje dla gości w atrakcyjnych cenach, dobre jedzenie. Obsługa jest niemal niewidoczna, na weselu nie było żadnych wpadek. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście coś więcej o http://zakatek-smaku.pl? Wiem tylko, że serwują wyśmienite jedzenie, a jak tam z warunkami żeby potańczyć albo zrobić jakieś szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry lokal jest na ulicy Zwycięzców 4, Menu warto sprawdzić na www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tej sali u na wesele widziałam na https://www.gdziewesele.pl/warszawa :) Polecam bardzo przejrzysty i aktualny spis sal weselnych z Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×