Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Wasiaste wesele

Polecane posty

Gość czo to jeszt
myślałam, że to żart jakiś. jakie wąsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_90
bardzo fajny pomysł:) tutaj masz jakiś sklep, niestety takie gadzety łatwiej za granica dostac http://www.moustachestore.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kiepski pomysł
Uważam że nie jest dobry pomysł. Wiele osób nie lubi imprez na których trzeba się przebierać czy zakładać czapki albo jak w tym przypadku przyklejać wąsy. Jeśli już bardzo chcesz takie wesele to żebyś przypadkiem nie nakłaniała gości do tych wąsów. Mam na myśli to że jeśli ktoś chce to niech przykleja ale żeby to nie było obowiązkowe. Gdyby mi para młoda powiedziała że obowiązkowe przy wejściu na sale jest przyklejenie wąsów, założenie jakiejś czapki albo peruki to nie przyszłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakaś ten pomys
Jeśli to nie jest prowo ani reklama, to pomysł faktycznie beznadziejny. Pomyśl jak się poczują kobiety, które mają problemy z wąsikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co te wasy
ja sobie tego wyobrazic nie moge - w jakim celu ? ty organizujesz wesele czy bal przebierancow ? ja jestem osoba luzna, ale szczerze chyba bym miala skwaszona mine gdyby na weselu dano mi wasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Ludzie, ale narzekacie. Nie widzieliście nigdy zdjęć z wesel gdzie wodzirej zakłada ludziom peruki albo takie wielkie okulary? Tych wąsów się nie nakleja, to wygląda tak: http://bios.weddingbee.com/pics/50093/mustachestick.jpg Oczywiście to moda z USA ale jak dla mnie śmieszna zabawa i potem mogą wyjść super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich wyborów
moim zdaniem te zdjęcia, wcale nie wyglądają super. kwestia gustu. Dla mnie panna młoda na nich wygląda obrzydliwie z tymi "wąsami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie Jakby któraś z Was nie zauważyła, koleżanka pytała gdzie może nabyć potrzebne jej akcesoria. Nie prosiła o Wasze opinie na ten temat - szczególne te kąśliwe. Każdy ma inna wizję tego, jak powinno wyglądać wymarzone wesele - Wasze komentarze nic konstruktywnego do tematu nie wnoszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Cóż, widać nie każdy ma dystans do siebie samego. Co do pytania gdzie zdobyć - internet lub stoiska ze śmiesznymi rzeczami na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich wyborów
nie chodzi o dystans do siebie, ale wesele powinno mieć coś więcej z klasy, a nie z kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kiepski pomysł
Rozumiem że autorka nie pyta nikogo o zdanie ale my jedynie sugerujemy jej jak to może być odebrane. Przecież to autorka robi wesele więc my nie narzucamy jej że ma cokolwiek zmieniać. Chce wąsy to niech ma je na swoim weselu ale taka sugestia żeby nie kazała na siłę pozować gościom w czymś takim do zdjęć. Co do wedzireja to byłam na jednym weselu na którym chciał żebym założyła czerwoną perukę a ja odmówiłam. W końcu nie po to wydałam 90 zł u fryzjerki żeby założyć peruke i zniszczyć sobie fryzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Więc co z tonami balonów? Co z zabawami gdzie pan młody musi ściągnąć pannie młodej zębami podwiązkę? Albo inne pijackie i zboczone zabawy? Na to ludzie jakoś nie narzekają, że to kicz i pośmiewisko, ale takie wąsy na patyku to już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kiepski pomysł
A kto mówi o balonach, kiczowatych zabawach jak ściąganie zębami podwiązki albo upijanie się. Nawet nie wiedziałam że takie zabawy i zachowania jeszcze pojawiają się gdziekolwiek. Jedyne co to pozostał zwyczaj rzucania welonem bądź bukietem ale to nie uważam że jest tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Nie będę się kłócić, ale rzadko które polskie wesele nie ma zboczonych i pijackich zabaw. Wystarczy obejrzeć reportaże ślubne lub popytać w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka z okienka
Fakt, na większości wesel były żałosne zabawy, ale ze ściąganiem podwiązki zębami się nie spotkałam. Ja zamierzam powiedziec orkiestrze, żeby zabaw nie było. Ewentualnie wybierzemy jakąś jedną, góra dwie zabawy, które nie będą kojarzyły się z seksem ( o ile w ogóle są takie). No i nie będą to takie zabawy, w których komuś się coś może stać ;-) byłam na weselu, na którym ludzi musieli na siebie wskakiwać i jedna dziewczyna walnęła głową o podłogę. Innej znowu zsunęła się sukienka wraz ze stanikiem i całe piersi ukazały się ku publice. To była taka sytuacja, w której nie wiadomo było czy się śmiać, czy płakać. Faktem jest, że ludzie rżą ze śmiechu podczas takich zabaw i chyba dlatego Państwo Młodzi nie chcą wyjść na sztywniaków i takie zabawy wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kiepski pomysł
Moja rodzina ani znajomi nie robią zabaw od kilku lat. Odkąd wesela zaczęło się robić w eleganckich restauracjach a nie w remizach wesela stały się kulturalniejsze, bardziej eleganckie i na poziomie. Bez zboczonych zabaw, bez przesadnego pijaństwa. Wstyd iść do luksusowej restauracji upić się jak świnia i zrobić z siebie głupka podczas zboczonych zabaw. Wydaje mi się że to nie jest sztywnictwo a jedynie zachowanie na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
a ja chcę kilka zboczonych zabaw na moim weselu,ściąganie zębami podwiazki bardzo mi się [podoba i przekładanie przez nogawkę jajka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adenalinka
Ja robię nie tylko wąsy, ale i okulary, kapelusze, korony i inne akcesoria na patykach. Ale nie udaje mi się tu wstawićlinka do mojego sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×