Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

Wenecja w Żorach czy ktos miał tam wesele?!

Polecane posty

Szukanie restauracji weselnej to jakiś koszmar, ale w końcu prawie jesteśmy zdecydowani. Padło na WENECJĘ w Żorach, bardzo prosze o opinie wszystkich, którzy mieli tam wesele i tych, którzy byli tam na jakims przyjęciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effiem
slyszalam ze tam jest super. no ja akurat jestem z rybnika i tez szukalam z narzeczonym sali- wlasciwie wybralismy kochanskich w mszanie. no ale w wenecji tez jest ok. mnie tylko zmartwilo to ze w wenecji trzeba samemu zalatwic sobie ciasta, torti tp ze slodyczy. a jesli oni maja ci to zaltwic to dodatkowo tzreba doplacic, wiec jak to sobie przeliczylismy to wyszlo drozej. ale wiem od znajomych ze jest tam fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat z bratową tam byli, widziałam płytkę z wesela i zdjęcia, BAAAAAAAAAAAARDZO ŚLICZNE MIEJSCE, piekne okolice, piękna sala i bardzo dobre jedzenie--> relacja rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effiem byłam na spotkaniu wczoraj, tort, ciasta i owoce są w cenie menu. mocno się zdziwiłam, bo wszedzie trzeba za to dopłacać, ale oni maja w cenie. mają swoją cukiernie. poza tym bardzo miła Pani kelnerka nas obsługiwała, była bardzo profesjonalna i starała sie nas zachęcic... zapomniałam tylko zapytać czy tam mają klimatyzacje, wiecie cos o tym? madzianietka a mówili cos o bosłudze i organizacji? jak z ilościa jedzenie? czy poza tym, że pyszne to jeszcze dużo? bo ja mam samych głodomorów w rodzinie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effiem
klimatyzacja w takich lokalach to musi byc. no to mnie zaskoczylas bo ja jak sie pytalam telefonicznie to mi powiedzieli ze caista we wlasnym zakresie a poaztym na stronie internetowej tez tak pisze http://www.wenecja.otech.pl/fra.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effiem ja też się bardzo zdziwiłam, bo takie rzeczy jak tort, ciasta zawsze są za dopłata. ale mam oferte menu weselnego i ciasta, owoce i tort sa w cenie. poza tym pytałam jeszcze dla pewności i dziewczyna potwierdziła, że ciasta są w cenie. jak sobota to w tej chwili 145 zł od osoby. oni od niedawna maja swoją cukiernie i to pewnie dlatego. poza tym możesz sobie domówic kopy i kremy i to już jest za dopłatą. bardziej martwi mnie to, że maja ustalone, że do 3 się bawimy. ale podobno mozna ustalić to indywidualnie z szefową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effiem
moniczka84 no to tak samo jak u nas. my w 145 zl mamy jeszcze owoce, ciasteczka, tort, ciasta. do wyboru kopy albo lody no a jesli cos wiecej to dodatkowo za oplata. aha sa tez napoje i placi sie je w zaleznoci od zuzycia. jedynie alkohol to samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effiem
aha co do 3 rana to i tak dobrze. u nas jest ze do 4. slyszalam ze sa lokale ze do 2 i koniec. a ile dni macie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak naprawdę różnica jest taka, że tam za kope to już trzeba dopłacić. mnie troche martwi ten limit bo mam imprezowych gości i obawiam sie ze ok. 3 to oni sie jeszcze bedą bawić. mysle o 1 dniu, ja tak naprawde to w ogóle nie chciałam wesela, no ale wiesz jak to jest. z drugiej strony lepiej zrobić i żałować niż żałowac, że sie nie zrobiło.. :) a dwa dni to dla mnie za dużo, byłam na takim weselu ostatnio i na drugi dzień pamiętam, że sie nikomu wstac nie chciało i wszyscy jechali jak na skazanie. chociaz potem fajnie sie bawili.. ja jeszcze myślę, o Białym Domu w czerwionce, bo jest piękny w środku. jak zamek księżniczki :))) tylko menu maja słabsze no i sa koło biedronki... zaraz zrobie drugiego posta może ktos tam był to mi pomoże :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effiem
powiem ci tak mialam w bialym domku w ochojcu studniowke, nie bylam zadowolona z jedzenia i z obslugi. gdybym miala wybierac to wybralabym wenecje. my tez robimy 1 dzien wesela. 2 dni to dla mnie za duzo jak na kase. a ile bedzie miec osob? bo my 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poprostu sie nie chce meczyc dwa dni :) my bedziemy mieli tak na 60 osób wesele. widzisz, dzięki za radę. mi własnie też jak się orientowaliśmy to ten facet nie przypadł do gustu. poza tym słyszałam, że sliskie sa posadzki i problem z klimą ;/ juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Ja teraz w sobotę idę właśnie na wesele do koleżanki, która właśnie robi wesele w WENECJI, więc co nie co po tym weselu napiszę:) Ale tak jak tu piszecie, ja też słyszałam że tam jest pięknie, zresztą można sobie wejść na stronkę WENECJI. Że obsługa jest profesjonalna, i fajny klimat tam jest. No zobaczymy czy sprawdzą się te opinie:) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
A co do sali U KOCHAŃSKICH nie zdecydowałabym się, żeby tam zrobić wesele. Nie najlepsze opinie o nich słyszałam. Podobno bardzo się opuścili w prestiżu. Sale są nieładne, parkiet śliski, jakby lodowisko. Schody to samo niebezpieczne śliskie:/ ogólnie wystrój do bani. Jakieś wesele się tam zatruło jedzeniem, porażka. Nie powiem jak mój kuzyn żenił się z 15 lat temu, to było miał tam wesele i z tego co pamiętam za tamtych czasów tam była bajka poprostu, jak bym miała porównywać w tedy a teraz, TO NIGDY W ŻYCIU BYM NIE ZROBIŁA TAM WESELA:/ koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka88
Hej kafeterowicze, byłam na weselu w WENECJI, i jestem pełna podziwu, otoczenie jest piękne:) można wyjść połazić, popstrykać fotki, po prostu super. Jedzenia dużo, i smaczne:) jedyny mankament tego miejsca jest taki że sala jest bardzo mała, lecz idealna na małe wesela. Nas było 55 osób, a i tak jak wszyscy wyszli na parkiet, to obijali się o siebie:( Wygląd sali bardzo piękny, schludny i elegancki:) Obsługa bardzo miła, nie mam zastrzeżeń. Łazienki zadbane, czyste, ale malutkie. Po za tym lokal godny polecenia:) A do tańca przygrywał nam zespół SAMI SWOI. Super grali, i prowadzili imprezę. Zabawy także mają rewelacyjne. Więc także ich polecam:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
w białym domu w czerwionce bylam na weselu u znajomych i bardzo polecam jedzenie pyszne a sala wystrój prześlicznie niemogłam sie nadziwic i mila obsługa i jest gdzie wyjsc posiedziec przejsc sie do parku , a w wenecji tez super ale wybralabym bialy dom w czerwionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwianka
Wenecja była fajna kiedyś... Zależy jak duże weselicho chcecie zorganizować. Poza Żorami w Suszcu jest Capitol - konkretna sala na 300 osób i więcej. U nas się bawiło w zeszłym roku na weselu 250 osób i bez problemu organizatorzy poradzili sobie z imprezą, a wierzcie mi, że miałam ogromne obawy, czy sprostają zadaniu. W centrum Żor też jest kilka fajnych lokali, ale to na mniejsze imprezy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się kto jeszce robi wesele w Wenecji. Właścicielka na nic nie pozwala , ograniczenia z kosmosu , dobrze ,że jeszcze wolno oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdal79
Polecam Capitol w Stanowicach. Zajrzyj do nich, wiem z doświadczenia. Zorganizują super wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala_1983
My mieliśmy wesele w Wenecji w 2010 roki a moja przyjaciółka rok później w tym samym miejscu. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy to było wspaniałe wesele w bardzo przystępnej cenie (o ile pamiętam 135 zł/os). Tak się składa, że w 2010 roku byliśmy jeszcze na 2 innych weselach i co tu dużo mówić - tamte wypadały blado jeśli chodzi np. o ilość i smak jedzenia. Bo sale to wiadomo - raczej teraz wszystkie są ładne. My byliśmy zachwyceni, goście także chwalili, jedzenia było nadmiar i bez problemu dogadaliśmy się z właścicielką (zresztą sama fajne menu nam doradziła). Do dziś zamawiamy torty na ważne okazje właśnie z Wenecji, są przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce ladne... obsluga tez... po obiedzie zabieraja serwetki i potem musisz uzywas swoich chusteczek higienicznych bo na stolach nic nie ma... Pani Dyrektor na nic nie pozwala... i tak dziwo, ze pozwala mlodym rozbijac kieliszki... jestem pewna, ze tego tez z checia by zakazala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
niezbyt grzeczna obsługa, no i wejście os strony warsztatu mechanicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w 2018 roku planujemy zorganozować tam wesele. Czytając opinie o tym, że właścicielka wszystkiego zabrania trochę się przeraziliśmy. Czy osoby mające wesele w Wenecji mogłyby dokładnie napisać o co chodzi? Na jakie rzeczy nie pozwala właścicielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
nie polecam, sale łaczone przez jedna przechodzi się do drugiej-do ubikacji np. i jeszcze obsługa ciagle jezdzi z wózkami przez jedną salę do drugiej.Taras ten łaczony .włascicielom nie zależy na miłej i intymnej atmosferze szczególnie dla małej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównując ofertę Wenecji sprzed kilku lat do oferty i jakości obsługi aktualnej, to niestety atrakcyjność tego miejsca spadła 100-krotnie. Organizując tam np urodziny, możesz się spodziewać, iż np o godz 19.00 nie będzie żadnego ciasta, o 17.00 brak rolad a parking "świeci" wielkimi dziurami w drodze. Jednak święcącej lampy późnym wieczorem tam nie uświadczysz. Prawda w dzisiejszych czasach można oświetlić sobie drogę np. latarką w komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...I Podobno kary dają za odmowe sali na,wesele straszą 4000 tysiacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×