Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amanda 24

wesela łódź

Polecane posty

Gość Amanda 24

Witam, ostatnio znalazłam dość fajną sale weselną CAMPOVERDE . Niestety nie miałam przyjemności być tam na zadnym weselu. Proszę o pomoc jeśli ktoś był. Znalazłam ją w internecie, chciała bym dowiedzieć się czegoś od gości. Jakie wrażenia ??? daje link Campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Miałam przyjemność gościć w tym Ośrodku i mogę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona. Wystrój piękny. W pobliżu konie. Jedzenia także bardzo dobre i bardzo miła obsługa. Ciche i spokojne miejsce, godne polecenia. Poza tym dostępne są sale konferencyjne, ekskluzywne apartamenty i pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Avas
Hej Amanda. Bawilem sie w osrodku Campoverde na imprezie firmowej w maju. Na dole przy recepcji po prawej jest bar i duza sala calkiem dobrze to wyglada. Szkolenie na 120 osob mielismy na sali na 1 pietrze - bardzo duza. Ogolnie raczej pozytywnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa25
Polecam salę Campoverde wszystko fajnie miła obsługa , jedzenie bardzo dobre , noclegi na miejscu . Miałam okazje tu gościć i jestem bardzo zadowolona więc polecam to miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia002
moja siostra miała zorganizowane na prawdę fajne wesele w łodzi w hotelu z nawet sporą salą w łodzi http://campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom weselny sala weselna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałyście o organizacji wesela w hotelu? Ja swoje zrobiłam w 'filmowym' hotelu w centrum Łodzi - przy Piotrkowskiej mieści się uroczy, przecudny hotel Stare Kino! najlepiej wejść i zobaczyć zdjęcia sali na www.cinemahotel.pl .Polecam bo obsługa jak i jedzenie wyśmienite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi właśnie z Łodzi wyprawili wesele w Zgierzu w Sali Brylantowej w Zajeździe u Przemka. Sala jest super a menu bardzo nas zaskoczyło jedzenie pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich zaproponowanych opcji najbardziej przypadał mi do gustu Sala Kryształowa w Zgierzu. Sala jest przestronna i elegancka. Od znajomych wiem, że jedzenie jest przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vittoriano i kasia
Jesli zastanawiacie sie czy dj czy zespol wybór pozostawiam wam jesli natomiast nie lubicie obciachowych zabaw głupiej muzyki itp.zachecam do zamówienia Pana Jurka jest to konferansjer dj aktor i wokalista operowo rozrywkowy który prowadził nasze wesele polsko włoskie bo również takie prowadzą razem z bratem tłumaczem.Wszystko z klasą ale i humorem a podczas wesela Pan Jurek śpiewa operowo i rozrywkowo a dodam że taka forma jest bardzo rzadka jesli wogole ktos śpiewa operowo na weselu a zwłaszcza dj ;) to strona www.uslugi-muzyczne.com email :info@uslugi-muzyczne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dużo opinii znajdziecie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swoje wesele miałam w sali bankietowej Venge, bardzo fajnie było. Byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego, jedna z najlepszych opcji jaką wybrałąm na wesele. A ta sala spodobała mi się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×