Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelotalota

wesele Chrzanów/Libiąż/okolice GDZIE?

Polecane posty

Gość pelotalota

Hej! Planuję wesele na 2012 rok, przeglądam oferty i jeśli chodzi o sale weselne nie ma zbyt ciekawych propozycji. Chciałam Was zapytać (szczególnie tych, co już po ślubie) jakie miejsca polecacie. Co możecie powiedzieć np. o Gościńcu na rozdrożu w libiążu albo Cafe-Club Nata?? Zalew Chechło - Trzebinia? Będę wdzięczna za porady ps. ważne by bylo z noclegiem, bo wielu gości z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
Witaj pelotelatola :) Myślę, że powinnaś rzucić okiem na http://lokal.allewesele.eu/wojewodztwo/12/Małopolskie - nie tylko jeżeli chodzi o sale, ale ogólnie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_oświęcim
Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska STRONA >>> www.bednarczyk.org.pl zapraszam do odwiedzenia mojej strony :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzebieglaPannaMloda
Oooo, Ty z mojej okolicy! Ja proponuje Gosciniec na Rozdrozu w Libiazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_oświęcim
w CHEŁMKU FAJNA SALA OSP - i wyremontowana, świetna kuchnia. >>> Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska > www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzebieglaPannaMloda
CHELMEK- MOJE MIASTO! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
Gościniec jednak odpada. Kurcze potrzebuje lokal z noclegami przynajmniej na ok 45 osób ;/ Ktoś coś zna w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikazzo
Stary Dwór w Porębie-Żegoty :) Świetne miejsce, wszystko jest na bdb poziomie, a do tego sporo miejsc noclegowych. A to wszystko w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
Tak stary dwór jest dobry, ale terminy na 2012 już tylko na październik :( Czy ktoś może coś powiedzieć o weselach/jedzeniu w motelu LECH w Młoszowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FotoMarta
Jedzonko w hotelu LECH bardzo dobre, pokoje też niczego sobie. Ale czy wesele na stacji benzynowej to dobry pomysł??? Ja będę miała wesele na sali w Parku w Młoszowej, tylko trzeba samemu załatwić kucharki itp, ale za to miejsce urocze, a nocleg w LECHU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelotalota
Cobrze widzieć pozytywną opinię :) Wiesz, co do stacji benzynowej, no jest to duży mankament, ale sala bardzo ladna i nocleg na miejscu a nam zalezy zeby nocleg byl w tym samym budynku, bo goscie z daaaaleka i z malymi dzieciakami. Jakos przezyjemy, oby jedzenie bylo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali w Chrzanowie? znajdziesz ją na www.GdzieWesele.pl ja znalazłem w ciągu kilku minut, przesłałem maila z zapytaniem i już miałem listę wolnych terminów na wesele w danym lokalu. www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam pytanie co do restauracji NATA w libiążu Planuję wesele na 2013 rok i spodobała mi się ich oferta ale szukam opinii, czy ktoś tam miał wesele? Będę wdzięczna za sugestie Jeśli ktoś ma jakieś info o miejscu między jaworzem a krakowem, gdzie można urządzic wesele z noclegiem na 40 osób, za ok 160-180 zł za os. z obiadem i 4 daniami ciepłymi to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.młoda
Rozdroże w Libiązu mam zarezerwowane bylismy na weselu i nam sie bardzo podoba z nazeczonym tylko co do kelnerek mam zastrzezenia ale mam nadzieje ze z panią manager ustalimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze do góry :) czy możecie coś polecić w okolicach Libiąż-Chrzanów,Oświęcim.Rozdroże i zajazd Magda w Bobrku odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan1987
jesli chodzi o Oswiecim to moga byc to: restauracja teatralna lub hotel galicja :) bardzo dobre jedzenie ( duzo :) ) i w miare ladna sala jest w casablance w rajsku kolo Oswiecimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galicja chyba jest droga?A czy ktoś był- coś wie o zajedzie Artur?Tuż przed Oświęcimiem?-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tak sie zastanawiam czy jeszcze udałoby sie zorganizować wesele w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan1987
Galicja jest od 180 zl na osobe, na ich stronie jest pelna informacja lacznie z menu na wesele ;) nie slyszalam nic o zajezdzie artur, chetnie poslucham. opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan1987
łasica z tego co przeczytalam 180 jest od listopada 2012 do marca 2013, inne terminy to juz 190 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm myślałam,że Galicja jest droższa.A co jeszcze prponujecie sprawdzonego w Oświęcimiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 12 lipiec 2014 r. na sale w Zajeździe Magda w Bobrku. Zależy mi tylko na zwrocie kaucji, która wynosi 500 zł. Chętnych proszę o kontakt e-mail madzia8945@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Aleksandrus znajduję się zaledwie 30 km od Zakopanego i 15 km od Nowego Targu" Nie pomyliło ci się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Proszę o propozycję sali dla 160 os, na zorganizowanie wesela w 2015r. stella i 4 pory roku odpadaja. jestem z Libiąża więc chciałabym jakieś sale w pobliżu. Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksyriusz
My mieliśmy w Nacie co prawda nie 160 ale ok 150. Impreza świetnie zorganizowana. Na jednej sali (starej) siedzenie gośc**plus na małej orkiestra i dzieci. Na drugiej sali (nowej) tańce, orkiestra bardzo chwaliła sobie wytłumienie sali że dawno w takiej nie grali. Najważniejsze jednak że jedzenie świetne zarówno ciepłe posiłki jak i zimna płyta. Wszyscy bardzo sobie chwalili. Obsługa i właściciel rewelacja wszystko dograne bez żadnych zgrzytów. Z naszej strony polecam bardzo byliśmy tam na niejednym weselu i zawsze super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynKaJot
Witam, odsprzedam termin 17.05.2014 w restauracji Tawerna Oświęcim. Piękna sala i znakomite jedzenie, zdjęcia sali można obejrzeć na stronie Tawerny.Kontakt ze mną pod adresem e-mail: justyna.jr@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja miałam wesele na Chechle. Z początku nie była to sala mych marzeń, ale jestem baaaardzo zadowolona :-) Pomieści dużą liczbę gości, żarło bardzo dobre, obsługa również i cena 170 zł/os. jest chyba najbardziej przystępną w okolicy, teraz to pewnie będzie 180zł/os. ale tragedii nie ma. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o termin: 18.10.2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Bimage
Zapraszam na I KOBIECE TARGI WESELNE już 8 marca! Poznaj firmy z branży ślubnej z Chrzanowa i okolic w Nova Resto & Bar. Od limuzyn i mody ślubnej przez dekoracje, film i fotografię, aż po limuzyny, lokale oraz cukiernie. Liczne degustacje i zespoły do posłuchania na żywo. Polub www.Facebook.com/Weselne i wygraj do 3000 zł. Zrób imprezę razem z nami. 8 marzec Restauracja Nova Chrzanów! Karolina Bimage – tel. 530 771 317 e-mail: info@targi-wesele.pl www.targi-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×