Odpowiedz na ten temat

Wesele dla szpanu..

• gość 2015.08.13 [11:03]
    Odnoszę wrażenie ,że nastała moda na to kto ma lepszy ślub i wystawniejsze wesele!
    zauważyłam że na fb panuje taka jakby "zajadła"konkurencja na to kto lepiej ,drożej..itp!czy tylko ja to widzę?
  • gość 2015.08.13 [13:46]
    Cóż, tylko ty.
  • gość 2015.08.13 [15:31]
    po czym wyciągasz takie wnioski?
  • gość 2015.08.14 [09:31]
    nie wydaje mi się, kiedyś ludzie robili jeszcze bardziej huczne wesela niż dzisiaj i nie były dla szpanu. Niektórzy robią fajerwerki, pokaz sztucznych ogni można zrobić z firmą od pirotechniki i tak chyba lepiej, firma Click Pyro & Art, ale i tak to nie znaczy, że to jest dla szpanu. Może ktoś sobie po prostu wymarzył, że w tym dniu chce mieć fajerwerki lub coś innego i tyle
  • gość 2015.08.14 [11:28]
    A co was obchodzi, czemu kto robi wesele? Nawet jak dla szpanu,to nie zbrodnia i nikomu nie robi krzywdy
  • gość 2015.08.14 [23:30]
    gość dziś [09:31] , ależ debilny spam :/ żałosne :/
  • gość 2015.08.15 [10:33]
    Ale że co, ludzie cenniki wstawiają? Z mojego wesela nie mam na facebooku ani jednego zdjęcia, nawet "statusu" małżeńskiego - nie jestem w podstawówce.
  • gość 2015.10.09 [13:06]
    Jeżeli kogoś stac to robi sobie huczne wesela, co w tym dziwnego? Tez bym chciała mieć takie huczne, ale z narzeczonym nie nalezymy do najbogatszych. Ostatnio kolezanka miala slub i zrobili pokaz fajerwerkow i było to cos fajnego. Podpytalam skad mieli materialy , wzieli je odwww.fajerwerkigorzow.pl , w atrakcyjnej cenie, więc mysle ze może tez na cos takiego się zdecydujemy na naszym weselu.
  • gość 2015.10.09 [13:30]
    może i dla szpanu, ostatnio znajoma podniecała sie w komentarzach pod własnym ślubnym zdj jaką to ona wypasioną kiecke miała za 5tys
  • gość 2015.10.19 [20:09]
    Ja uważam, że nie ma w tym nic złego, żeby wesele było jak najlepiej zorganizowane i pełne atrakcji. Sama miałam bardzo duże wesele ze sztucznymi ogniami. smiech.gif Kupiłam je w http://www.pirofan.com.pl/ , impreza była bardzo widowiskowa.
  • gość 2015.11.06 [12:25]
    sporo osób robi bardzo ciekawe i oryginalne pokazy sztucznych ogni albo funduje sobie pokazy pirotechniczne czy inne efekty specjalne, ale nie każda firma pirotechniczna potrafi to zrobic profesjonalnie, najgorsza jest amatorszczyzna. Cick Pyro & Art robi to super, ekipa robi wielkie pokazy pirotechniczne na największych imprezach w Polsce.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...