Odpowiedz na ten temat

wesele Gdańsk - 2014 :D

• miłka_3 2013.03.26 [16:10]
    Witam kochanieńskie, słuchajcie jestem świeżo zaręczoną narzeczoną usmiech.gif Słyszałam, że wesele trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, dlatego już sie zastanawiam nad wyborem sali. Upatrzyłam juz sobie miejsce nazywa sie Czarna Perła (jest pod samym gdanskiem w przejazdowie) - bardzo mi sie podoba ta sala - galeria zdjec jest jak klikniecie po lewo na dole tutaj: http://www.czarna-perla.pl/wesela
    Powdzcie co sądzicie - podoba sie Wam? Nie widziałam jej jeszcze na żywo, więc chcemy tam pojechać, ale najpierw chciałam zasięgnąć opinii kogos z Was usmiech.gif pomóżcie prosze
  • gruszka_gruszka 2013.03.27 [22:25]
    no, rzeczywiście sala wygląda bardzo łądnie - zadko gdzie mozna spotkac takie gustowne miejsce - wiec zacheca - zawsze jeszcze pozostaje pytanie - ile to kosztuje, no i czy jedzenie dobre; ale jesli mialabym patrzec na sama sale, to bym sie decydowala; gratuluje! usmiech.gif
  • Gabi532 2013.06.17 [20:13]
    Też słyszałam o tym lokalu, że sala przystrojona na wesele wygląda slicznie. Byłam tam nawet raz, ale wiadomo byly zwykle dekoracje, wiec az takiego efektu nie bylo, ale bardzo fajny parkiet. Jedzonko ok, miła obsluga.
  • kingoflove 2013.06.27 [09:00]
    oj tak niestety jak się zaręczasz to niestety najwcześniej ślub się odbywa po roku, ale może i być nieco dłużej. Chociaż z drugiej strony może to i lepiej, bo wszystko można zrobić na spokojnie. No i też dużo zależy od tego, gdzie chcesz wesele robić, ale jeśli chodzi o ciekawe miejsca na wesele w Gdańsku moim zdaniem bardzo fajnie się prezentuje Dwór Oliwski.
  • Lusia:) 2013.07.15 [19:03]
    Witam, także planujemy z narzeczonym ślub wesele.
    Szukamy zespołu kamerzysty i fotografa okolice Trójmiasta sprawdzonych i oczywiście nie za drogich. Jeśli macie jakieś namiary bardzo proszę.
    A co do czarnej perły też się zastanawiamy oczko.gif
  • gość 2013.07.15 [19:06]
    Lusia ja moge polecic takowych,niecaly rok temu slobowalam.
    Jesli jestes zainteresowana to napisz na priv thalassa@tlen.pl
  • withou 2013.07.18 [10:27]
    tak masz rację trochę czasu trzeba poświęcić na planowanie wesela. Ale jak już sobie załatwisz salę i orkiestrę i fotografa to na pewno później będzie łatwiej. Sala faktycznie ładna, ale mnie się podoba ta, która jest tutaj http://dworoliwski.pl/hotel
  • gość 2013.07.22 [09:56]
    Mnóstwo pięknych obiektów z trójmiasta znajdziesz na GdzieWesele.pl
    Ja osobiście zachwyciłam się Villą Antonina: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Villa-A ntonina.html
    aczkolwiek jeśli to nie wasz styl, z pewnością znajdziecie także coś dla siebieusmiech.gif
  • Karolina90 2013.08.22 [15:25]
    Bardzo ładny lokal. Gdybyś chciała jeszcze się zastanowić i porównać z innymi możesz zerknąć na www.GdzieWesele.pl/Gdansk/
  • gość 2013.09.03 [15:29]
    Hej dziewczyny ja planuje swoje wesele mam już zarezerwowana sale w restauracji Kaszubskiej w Kosakowie oraz zespół i kamerzystę ale nie mam fotografa może macie jakieś ciekawe pomysły? Wesele mam 21czerwca 2014r.
  • gość 2013.09.03 [18:05]
    Ile planujesz wydac na fotografa?moge polecic z Gdańska...jeśli jesteś zainteresowana to zapodaj adres mailowy a napisze.....
  • Amelka z Tczewa 2013.09.12 [22:57]
    hej,
    również jestem przed tym ważnym dniem. Chciałam zapytać, co sądzicie o Animacji czasu dzieci na weselach? Słyszałam, że to fajna sprawa dla dzieciaków, no i dorosłych, a koszt też nieduży. Myślicie o dzieciach na waszych weselach?
  • gość 2013.09.17 [09:23]
    Witam przyszłe Panny Młode i nie tylko oczko.gif
    idąc na przeciw oczekiwaniom zapraszam na stronęwww.madebyem.com pozdrawiam, Emilia.
  • gość 2013.10.30 [13:36]
    Ja polecam Zawiaty na Kaszubach! Piękne miejsce, sala z widokiem na jezioro, a przede wszystkim pyszne jedzenia!! Byłam w czerwcu u kuzynki - rewelacja
  • gość 2013.11.03 [17:09]
    Niestety Oliwski Dwor jest bardzo drogi - 300 od osoby+ ok 150 od osoby za open bar.+ jeszce dodatkowe koszty
    W Zawiatach srednio mi sie podoba ta sala , ale malo zdjeć jest. Napiszcie prosze, czy ktoś jeszcze gdzies byl na weselu w okolicach. Cos jeszcze polecacie ( lub odradzacie)?
  • mimciu260 2013.11.09 [21:29]
    "U Antosia" odbyło się nasze wesele w sierpniu 2013 roku. Ani przez sekundę nie pożałowaliśmy swojej decyzji. Gorąco polecamy! Przemili Właściciele, którzy uważnie słuchają sugestii swoich klientów. Starali się, aby wszystko było tak, jak wymarzyła sobie Młoda Para (oczywiście w granicach rozsądkuoczko.gif . Wielki ukłon dla Pań Kucharek i Kelnerek. Jedzenia było mnóstwo, przepyszne dania, stoły cały czas były pełne. Panie Kelnerki całe wesele dbały o czystą zastawę, zmiana talerzyków w zaskakującym tempie. Wszyscy uśmiechnięci, życzliwi, naprawdę przyjazna atmosfera. Sala pięknie ustrojona w modnym stylu, lecz największe wrażenie robi ogród, kwiaty, krzewy, drzewa, staw z fontanną, rybki... Można by bez końca zachwycać się przyrodą i spokojem, jaki tam panuje. Z dala od hałasu życia codziennego, samochodów, tłumu ludzi. Czyste pokoje z łazienkami, co ważne-czyste toalety. Z całą pewnością możemy polecić tę agroturystykę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie tę salę. To był strzał w dziesiątkę. Dziękujemy WŁAŚCICIELOM, Kucharkom, Kelnerkom! Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że jeszcze tam zawitamy bo wartousmiech.gif Monika i Jakub
  • gość 2013.11.30 [21:51]
    o ile propozycji, fajnie też sobie przejrzę oferty, żeby wiedzieć co i jak, tylko mam nadzieje, że nie trafię na jakiś bardzo oblegany termin.
  • gość 2013.12.02 [17:42]
    Polecam zespół Folk & Roll lub zespół Ogórki - są z Małopolski ale grają w całej PL
  • gość 2014.03.16 [23:01]
    Dwor Oliwski-wesele opinia
    Bylam na weselu w Dworze Oliwskim w lato 2013 jako gosc.
    Miejsce faktycznie ladne, i zapewne bardzo drogie ale...
    Obsluga tragiczna... Goscie zasiedli do stolow i musieli czekac 40 minut na przystawke.... Potem kolejne 1,5 godziny na glowne danie! Ktore bylo serwowane o 22! Na deser czekalismy tak dlogo ze w miedzyczasie odbyl sie pierwszy taniec i goscie zaczeli sie rozchodzic po sali...
    Nie jestem pewna czy to normalny zwyczaj w dworze oliwskim, ale na stolach do obiadu bylo odrobine wina, a potem wystawiono ciepla wodke.... Bez popitki, bez zakasek. Na stolach poprostu pojawila sie wodka... Zadnej wody, coli, sokow-nic. Goscie sie szybko spili, bo zeby zabic czas popijali czysta ciepla wodke.
    Wode mozna bylo dostac jesli przeszlo sie do innej sali i poprosilo sie kelnera- ktory nie wyszedl z zadna inicjatywa, ale obsluzyl cie jesli specyficznie spytalas o cos do picia. Np. Jesli poprosilas o wode- to dostalas 1 szklanke wody....ktora trzeba bylo samemu zaniesc sobie do stolika w innej sali...jesli twoj partner takze chcial wode, to musial osobno podejsc, i takze spytac o szklanke wody, a potem ja sobie zaniesc do stolu.wiec osoby starsze albo lekko juz spite byly na przegranej pozycji, i poprostu siedzialy bez niczego do picia. Taka klasa i podejscie do klienta....
    Biesiada weselna byla rozdzielona na 3 sale: w pierwszej byly stoliki przy ktorych jedlismy obiad, w drugiej sali -takiej przechoniej- okolo 23 wystawiono zakaski, a w trzeciej sali byly tance... Moim zdaniem takie ustawienie zepsulo zabawe bo w sali tanecznej bylo wystarczajaco miejsca na max 10 tanczacych osob, wiec reszta gosci siedziala 2 sale dalej, przy golych stolach...pijac ta ciepla wodke.
    Kawa i herbata byla na zamowienie...czyli gosc musial zlapac przechodzacego kelnera i poprosic o 1 kawe... Jesli ktos siedzacy obok poprosil takze o kawke ( korzystajac z okazji ze kelner sie w koncu pojawil) to juz jej nie dostal. Jak w jakims komunistycznym barze mlecznym.
    Podsumowujac- miejsce jest ladne ale obsuga jak z podrzednego hotelu, gdzie kelner twoj pan, i jakakolwiek prosba wydaje sie byc niedogodnascia dla obslugi.
  • gość 2014.03.16 [23:07]
    jedzenie w Oliwskim , jak na te cene, tez nie zachwyca. Ladny wystroj w srodku i dookoła. Ale te 3 sale sa faktycznie niewygodne.
    Czy ktos ma namiar na dobrego DJ?
  • gość 2014.03.17 [08:19]
    Polecam Roberta Augustyniaka,grał na naszym weselu i była przednia zabawausmiech.gif
  • gość 2014.04.28 [03:32]
    A co sądzicie o pokazie fajerwerków http://www.pirofan.com.pl/ na weselu? Moim zdaniem to fajna sprawa
  • gość 2014.06.06 [09:52]
    Ja polecam fotobudkę! Zrobiła u nas furorę.
    Polecam bo są naprawdę dobrze zorganizowani,maja niskie ceny i sprzęt dobrej jakości.www.foto-mania.eu
  • gość 2014.06.09 [15:57]
    Bardzo fajnie jest w sali Bankietowej Eliza na ulicy Puckiej. Byłam tam pod koniec maja na weselu i moge powiedzieć, że lokal był pięknie udekorowany, a jedzenie bardzo smaczne. Koleżanka, która przyjęcie organizowała jest bardzo zadowolona.
    Tutaj macie linka do sali:
    http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Sala-B ankietowa-Eliza.html
  • Gość II 2014.06.23 [13:25]
    Cześć dziewczyny. Mam za 2 mce ślub, dokładnie Sierpień 2014. Szukałam z narzeczonym kameralnej sali, ponieważ nie mamy dużo gości (ok 50 osób max). Jeździliśmy po kilku knajpach, domach weselnych, hotelach- wszędzie sale były albo za duże, albo zbyt skromne, albo przypominały przystrojenie z lat 80-90. W końcu znaleźliśmy salę na Tr. św. Wojciecha - Zajazd Lipce. Budynek z zewnątrz jest okrutnie brzydki- przypomina stary hotel (stary budynek pomalowany zieloną, szpitalną farbą - pamięta jeszcze czasy komuny ). Jednak sala wewnątrz jest w restauracji tego hotelu. Jest duża, przestronna, zadbana. Jako jedna przypadła nam obojgu do gustu. Co prawda- nie robimy wesela z wielką pompą tj. puszczanie gołębi, limuzyny itp. Sami odkładamy na cały ślub więc liczymy się z każdym groszem. Jak na nasz budżet 140 zł/os koszt jest przyzwoity. Menu bardzo elastyczne . Właścicielka zdobyła nasze zaufanie pod względem organizacyjnym. Muszę przyznać, że ma kobieta głowę na karku. Zanim jednak się zdecydowaliśmy, pojechaliśmy tam spróbować jedzenia- było dużo i smacznie, a przecież o to chodzi. Więcej relacji opiszę PO usmiech.gif
  • gość 2014.06.23 [13:39]
  • aneczka2424 2014.08.07 [23:13]
    Witam planujemy wesele w przyszłym roku w czerwcu i też szukamy sali macie może coś na oku w gdańsku bądź w trójmieście? Oczywiście niedrogo:} Pozdrawiam
  • gość 2014.08.20 [21:03]
    omijajcie czarną perłę dużym łukiem ja miałem tam weselę i do momentu wesela było wszystko OK pózniej totalna porażka fakt lokal ma swój klimat ale obsługa i szefostwo totalna porażka !!! jak powiedział jeden z gości robią wszystkich po piracku !!!! zgarnąć kasę i szukać następnych naiwnych HASŁO PRZEWODNIE TEGO LOKALU !!!
  • olkakaalex 2014.09.01 [14:13]
    Jeśli szukasz fotografa to polecam http://rgfotograf.pl/ warto go ściągać aż do Gdańska usmiech.gif nie zapomniane wrażenia po obejrzeniu jego dzieł smiech.gif
  • gość 2014.09.04 [13:06]
    Witam, u mnie furorę zrobił tworczy.pl znaleziony na miejscu http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Gdansk/ genialne ujęcia, coś zupełnie innego, niż miały moje koleżanki.. faktycznie mogą pozazdrościć.
  • gość 2014.09.05 [09:07]
    czarna perła wygląda ładnie nie tylko na zdjęciach niestety szef i obsługa to jakiś dramat za te pieniądze można poszukać lepszej oferty Nasze wesele totalnie spieprzyli z resztą wystarczy poczytać opinie na trójmieście nie byliśmy jedyni !!!! jeżeli ktoś szuka fotografa polecam acfotografia.pl super firma

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...