Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

Wesele i problem z zespołem

Polecane posty

Gość jeszcze nie mężatka

Zespól, który mieliśmy "zaklepany" na nasze wesele nawalił. Na szukanie nowego nie mamy dużo czasu-ślub już latem. Gdzie znaleść kogoś, kto nas nie wystawi znowu? Jak szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas dj wystawił, ale znalazłam zespół z polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki termin? bo nam w tym roku to młodzi wystawili do wiatru,wesela rozwiały się, wiec moze akurat bedzie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka999
Spróbuj tutaj http://www.billyband.pl/ nie wiem czy będą wolne terminy ale grają świetnie. U kuzynki była zabawa przednia i każdemu mogę polecić. Zazdroszczę wesela ja już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
ja polecam zespół Nonames coverband, no ale to wysoka półka chyba tani nie są, grają na żywo chyba 6 osób, byłam na sylwestrze z nimi. Czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, nie wspomniałaś w jakim regionie to wesele i jaki termin więc nie wiem czy pomogę ale mogę Ci zasugerować zespół (mają jeszcze coś wolnego) --> www.staccato.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie może poszukać przez agencje artystyczną Art-Margot (http://www.artmargot.pl/). Wydaje mi się, ze tam raczej nikt was juz nie wystawi, a w ybór zespołów jest naprawdę spory i na pewno znajdziecie taki,który będzie wam odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odpowiednio skonstruujecie umowę to Was nie wystawi;) albo weźcie kogoś z polecenia, o kim wiecie, że nie nawali;) ja na takiej podstawie wybierałam zespół na swoje wesele, był to: http://www.superzespol.pl/ , byłam na weselu na którym grali, od innej pary wiedziałam wcześniej, że są dobrzy, więc nie miałam problemu z wyborem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
W życiu wszystko zdarzyć się może.Jest coś takiego jak zdarzenie losowe,ale też można trafić na" rozpadającą się" kapelę i problem murowany.Często to para młoda rezygnuje z uroczystości ślubno weselnych,więc i tak bywa.W dobie internetowych portali weselnych,gdzie kapele wychwalają swe zalety,a mniej świadomie pokazują swoje wady, zawsze ktoś się znajdzie i przyjedzie nawet te set kilometrów,by obsłużyć weselną imprezę.Powodzenia i głowa do góry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj do zespołu Izba Przyjęć który jest bardzo polecany przez wiele osób może będą mieli wolny termin a zespół fajny www.izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wam powiem że w takich krytycznych chwilach warto zwrócić się czasm do profesjonalistów- jakiegoś ślubnego konsultanta czy agencji od organizacji wesel. Coraz to u nas popularniejsze zauwazyłam, ja brałam ślub rok temu ale tez korzytałam z takiej pomocy - byłam w ciązy i niby najpierw chciałam sama wszystko ogarnąć ale w rezultacie okazało się że nie dałam rady no i jeszcze stres mnie zjadał czy wszystko załatwiłam, ż czegoś nie da sie znaleźć itd. Ja akurat skorzystałam z pomocy agencji Agaya z Warszawy. Wprawdzie ślub miałam w Łodzi ale tam tez działają a firma z polecenia kolezanki więc miałam pewnosć że raczej nie zawioda bo sprawdzeni. Pomogli mi w kilku sprawach których sama nie ząłatwiłam albo nie umiałam załatwić - bo oni albo organizują całosć od a do z , albo można wynając konsultantke na kilka dni przed ślubem albo tak "wyrywkowo" jak ja że tylko do organizacji części , czego samemu sie nie udało. I wcale to nie jest jakies mega drogie, jak nam się wydaje. Jakbym nie sprawdziła tez bym myślala że mnie na coś takiego nie stać. A co wam jeszcze powiem- brak stresu.... bezcenny, jak ktoś się wam tym zajmuje szczególnie dla mni jak byłam w ciązy wyszło to tylko na korzyśc i zdrowi mojego dzieciątka. Może się komus przyda to wrzucam str http://agaya.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
5 osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) W imieniu zespołu - Kaja http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za taki zespol który gra na ''wyprowadzeniach'' to ja dziękuję :) jak i bezrobotnym pseudo konsultantom ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×