Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele koperta

Polecane posty

Gość gość

Mam wesele w rodzinie_ kuzyna. Mowi sie ze trzeba dac Do koperty by sie zwrocilo. Idziemy z synem na wesele. Z tego co wiem za talerzyk placa 150 zl a od dziecka nic. Wesele bez poprawin.moje pytanie brzmi czy 300zl na prezent wypada dac i obraz metryczke ślubna jako prezent od synka bo to chrzesniak jego. Wiem ze długo na weselu nie bedziemy ze wzgledu na synka(nie mamy go z kim zpstawic). Kuzyn 2lata temu dal nam 300zl na prezent a byl naszym swiadkiem. Nie poszlibysmy wcale ale poprostu nie wypada. A szkoda mi dac wiecej niz 300 zl. Za 4-5 godzin zabawy.a nie jestesmy super bogaci by szastac kasa. Ale obawiam sie ze beda gadac ze malo dalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas teraz to 500 zł od pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że 300 w zupełności starczy. dajesz tyle na ile cie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle daje się minimum 400-500 od pary, ale jeśli nie możecie sobie pozwolić na więcej niż 300 - nic się nie stanie. Każdy daje tyle ile może, niepotrzebnie sobie wypominacie takie rzeczy w rodzinie. A ta metryczka to niezbyt fajny pomysł, poszukaj czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokladnie to samo jak opisałaś i tez rozważam dać 300 zl. Mysle ze to będzie dobra kwota jak na kilka godzin obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej że on był waszym świadkiem i nie wysilil i sie. 300zl ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma przecież znaczenia, czy idziesz na całą noc, czy na dwie godziny. Młodzi płacą za całość. W ogóle ani cena talerzyka, ani to, ile oni wcześniej dali wam, nie powinno miec znaczenia. Dajesz tyle, na ile cię stać, a nie wyliczasz, żeby przypadkiem nie przepłacić :O I lepiej w ogóle nie idź z takim nastawieniem, bo będziesz straszyć nabzdyczoną miną, bo MUSIAŁAŚ IŚĆ, BO INACZEJ NIE WYPADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×