Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Wesele Koszalin

Polecane posty

Szukasz interesującego miejsca na wesele w Koszalinie? wejdź na http://www.gdziewesele.pl/Koszalin/ Znajdziesz tam oferty domów weselnych, restauracji i hoteli, wraz z galerią zdjęć, danymi teleadresowymi oraz opiniami klientów, którzy najlepiej orientują się warto polecić dany lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiatm czy ktoś sie wypowie na temat organizacji wesela w barze Tramp w Mostowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy jest ktoś po weselu w ośrodku Pleśna Park ( w 2014 roku)? Wiem, że z początkiem roku pozmieniało się tam, dlatego też proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Motel czarny Tulipan ! Zdecydowanie nie docenione miejsce a wesela tam są przepiękne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie. Bawiłam się tam na dwóch weselach i było wyjątkowo. Jedno z nich było zorganizowane w ogrodzie - super sprawa. Obsługa cały czas w ruchu, żeby niczego nie zabrakło na stołach. Mam przemiłe doświadczenia i jak będę planowała swoje wesele, to w pierwszej kolejności pójdę tam się zapytać. Ceny nie są mi znane, więc nie pomogę, ale podobno można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka89
Na nasze wesele z mężem zamiast fotografa, zamówiliśmy budkę fotograficzną :))) Ubaw po pachy! Wszyscy byli zadowoleni :) A i wyszło nam taniej, niż gdybyśmy zatrudniali fotografa. O tutaj zamówiliśmy: http://foto-kabina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaah
My z Koszalina jechaliśmy do Panny Młodej do Wejherowa, a wesele było w Kęblowie w sali Casilla. Bardzo ładne miejsce w leśnym otoczeniu. Sala na 120 była duża, dobrze się tańczyło, swobodnie było przy stołach. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×