Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimma

wesele polsko wloskie

Polecane posty

Gość mimma

witam wszystkich.prosze was o pamoc i pare rad.wychodze za maz za wlocha i przyjece weselne bedzie w polsce 2011 z czescia gosci z zagranicy.macie jakies namiary na fajne zespoly muzyczne ewentualnie dj? z podkarpacia a dokladnie okolice tarnobrzega.prosze o jakiekolwiek rady i namiary z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tez wychodze za wlocha, wiec moze mozemy sie wymienic informacjami :-) Tez szukam zespolu/dj, ktory da rade rozbawic nie tylko polskich gosci, ale i tych z zagranicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na weselu polsko-wloskim. bardzo fajnie bylo :) no i oczywiscie gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llililil
Od kilkunastu lat jestem zona wlocha i moge Wam tylko wspolczuc dziewczyny.Kiedys to zrozumiecie.Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimma
chcialabym miec to juz za soba.....jak narazie mam mnustwo pytan i zadnych odpowiedzi na nie oraz bol glowy.na cwile obecna zaczynam moje przygotowania do tej przygoby weselnej nie sadzilam za jast az tyle spraw papierkowych do zalatwiania normalnie wszystkiego sie odechciewa.ale mysle ze jakos przez to przebrne.zamierzamy wziazc slub cywilny we wloszech podobno bedzie latwiej a koscielmy w polsce.jak wygladala wasza uroczystosc koscielna slyszalam ze jest potrzebny tlumacz podczas przysiegi czy to prawda? jak zorganizowac fajne przyjecie weselne aby zadowolic obie stronypolska i wloska moze jakis tlunacz? lub wodzirej dwujezyczny.jak wygladaly wasze oczepiny.na chwile obecna nic nie mam dopiero zaczynam zalatwiac.czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimma
chcialabym miec to juz za soba.....jak narazie mam mnustwo pytan i zadnych odpowiedzi na nie oraz bol glowy.na cwile obecna zaczynam moje przygotowania do tej przygoby weselnej nie sadzilam za jast az tyle spraw papierkowych do zalatwiania normalnie wszystkiego sie odechciewa.ale mysle ze jakos przez to przebrne.zamierzamy wziazc slub cywilny we wloszech podobno bedzie latwiej a koscielmy w polsce.jak wygladala wasza uroczystosc koscielna slyszalam ze jest potrzebny tlumacz podczas przysiegi czy to prawda? jak zorganizowac fajne przyjecie weselne aby zadowolic obie stronypolska i wloska moze jakis tlunacz? lub wodzirej dwujezyczny.jak wygladaly wasze oczepiny.na chwile obecna nic nie mam dopiero zaczynam zalatwiac.czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktos szuka zespolu na wesele polsko-wloskie to zapraszam na strone www.bueno.dl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djartur
Witam, Jestem DJ-em, wodzirejem z ponad 15-sto letnim stażem. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie abym mógł przedstawić zdjęcia i filmy z poprzednich wesel i innych imprez. Artur Lewandowski www.musicandlight.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia21
ja tez mam problem ze znalezieniem zespolu/wodzireja polsko-wloskiego. Ktos ma jakies doswiadczenia, moze kogos polecic? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paz krolowej
taaa ja mieszkam w miescie opanowanym przez wlochow ze wzgledu na "samochodowa stolice kraju" i niestety tez wam powiem bedziecie zalowac malzenstwa z wlochem Kolezanki niestety bardzo sie naciely ale nie dalo sie przegadac ze wlosi po slubie stukaja wszystko co sie rusza :( one byly madrzejsze Zreszta maz pracuje we Wloskiej firmie z Wlochami Jego szef ma zone i 2 kochanki jego koledzy Wlosi co czwartek chodza do klubu ze striptizem i wyrywaja panienki na numerek ale jak mowia zony badzo kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia21
Sorry, ale troche prymitywny komentarz...Po pierwsze jestesmy w temecie slubow i nikt tu chyba nie ma ochoty czytac Twoich opini na temat stereotypow, narodowosci. To za kogo wychodzimy to nasza sprawa i - ja przynajmniej - nie potrzebuje, zeby ktos mnie pouczal czy polemizowal na temat wiernosci mojego narzeczonego. Wiesz, nie mieszkam w Polsce (choc nota bene tez jestem z "samochodowej stolicy Polski"). Znam tez mase Polakow zyjacych za granica, ktorzy w Polsce maja zony, a tu, za granica, gdzie pracuja - z kazdej imprezy wychodza z inna kobieta. Czy to upowaznia mnie do twierdzenia, ze za Polakow to lepiej nie wychodzic bo sa niewierni? W kazdym kraju znajdziesz roznych mezczyzn i rozne kobiety. Na temat plotek o kochankach szefa meza mozesz podyskutowac z "psiapsiolkami" przy kawie a nie wypisywac takie glupoty na forum. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paz krolowej
kaia21 a jednak cos jest na rzeczy bo tak ostro zareagowalas oizatym nie wiem po co skoro jestes tak pewna wiernosci swojego wlocha a do tego temat nie Ty zalozylas Pozyjesz to zobaczysz moje kolezanki mowily tak samo jak Ty a teraz pozostawaly same z dziecmi bo wlosi mieli kochanki albo zmalezli nowa zone i nie wazne czy w PL czy we Wloszech A jedna z kochanek szefa mojego faceta to ja poznalam i nie ty bedziesz mi mowila o czym moge pisac a o czym nie zwlaszcza na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy tez
zdradzaja i to na potege!!! wiec juz tak na wlochow sie nie rzucajcie...a Twoj maz skoro tak wszystko wiec co robia wlosi moze tez robi to samo?? zazdroscicie im ze wlochow bede mialy za mezow??!! P.S. uprzedzajac ataki nie mam meza wlocha ani chlopaka wlocha, znam tylko paru b.dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia21
paz krolowej Masz racje - pisz o czym checesz. Tylko sie osmieszasz... A tak na marginesie - nie mieszkamy we Wloszech, narzeczony jest tylko w polowie Wlochem... A co do zdrad - zebys czasem ty sie nie przekonala ze polacy tez potrafia zdradzac... polacy tez - dzieki, choc...nie wiem czy warto dyskutowac na tym poziomie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi81
Witam wszystkich, prosze o pomoc , poszukjue pilnie orkiestry weselnej polsko- wloskiej????? Wesele odbedzie sie w woj.pomorskim. Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandiband
Zapraszam www.grandiband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warszawianka
hej!!!! może uda nam sie odświeżyć temat? tez szukam na lipiec tego roku zespołu/dj polsko-włoskiego. Dziewszyny które już miały wesela może coas doradzą? prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze Co za bzdury !!! Ja tez mam meza Wlocha i nigdy nie zamienilabym sie z zadna z kolezanek majacych Polakow !!!mimma na pewno bedziesz szczesliwa, tzn Jestes , wszystko zalezy od was a nie od stereotypow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigoparty
DJ Wodzirej na wesele - www.djslawek.pl tel. 603 168 747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, pisze tutaj bo potrzebuje drogie Panie waszej pomocy. Wychodze za maz za wlocha w 2016 roku i szczerze mowiac nie wiem jak zabrac sie do organizowania wesela, chcialabym dj-a takiego ktory rozbawilby wszystkich gosci polskich tak jak i zagranicznych, moze tez fotograf i kamerzysta co mowia tez po wlosku albo po angielsku? prosze o pomoc****are cennych rad, z gory dziekuj***ardzo i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justa2688 Ja wychodze za Wlocha 02/04/2016 ..... Tzn . Slub cywilny mielismy tutaj we wloszech a teraz organizujemy koscielny i wesele w Polsce . Ja jestem z Torunia. Zaczynamy nasza przygode ... Tez sie zastanawiam jak pogodzic dwie tradycje. :) mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Chciaz juz z samymi zaproszeniami jest troszke zamieszania ... :) Moze sie jakos na prive zgadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justyna ,napisz gg ,to pogadamy,ja mialam gosci z wloch w polsce na weselu,moge ci odpowiedziec na kilka pytan ktore cie interesuja 17441307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo... wesele międzynarodowe to spore wyzwanie... a myślałyście o pomocy wedding plannera? to spore ułatwienie. Dziewczyny z Wedding Creations zajmują się takimi imprezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będziecie poszukiwac sali na weselne multikulturowe polecam bazę na http://www.gdziewesele.pl/ tam macie najświeższe opinie o lokalach i mnóstwo pięknych obiektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello ;) Dziewczyny wejdźcie sobie na stronkę http://www.gdziewesele.pl/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwsiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsko wloska muzyka na wesele! lena.mo@libero.it Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Wychodzę za mąż za Włocha. Planujemy ślub 30.06.18. Szukam zespołu mieszanego polsko-włoskiego. Bardzo proszę o pomoc. Będę wdzięczna za podpowiedzi w innych tematach dotyczących ślubu i wesela. Proszę o wskazówki kogoś, kto ma to już za sobą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×