Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka1990

Wesele Trzciel Rancho Colorado ?

Polecane posty

Gość anka1990

Hej dziewczyny, Czy któraś z was organizowała, brała pod uwagę organizację imprezy okolicznościowej, wesela w Rancho Colorado w Trzcielu ? Chcemy zorganizować tam wesele w 2016. Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale już rozglądamy się nieco wcześniej. Obiekt wygląda na bardzo zadbany. W Internecie jest sporo pozytywnych opinii, ale są to głównie portale z obiektami weselnymi. Mało opinii znalazłam na samych forach...wśród nich jest kilka, które są zastanawiające. Głównie chodzi mi tutaj o obsługę gości przez personel i jedzenie. Będę wdzięczna za informacje od osób, które mogą się wypowiedzieć na ten temat na bazie swoich doświadczeń, opinii znajomych. Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1990
Średnio chce mi się wierzyć w to, że pary wchodzą na portale weselne i dodają te opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara 76
Witam , Rancho Colorado wyglada na czyste . Z opini znajomych ktorzy skusili sie tam zrobic wesele czy inne imorezy tego typu moge tylko wywnioskowac jedno ,, SŁABO,, : pod wzgledem zaangazowania szefowej , jedzenie zadna rewelacja . Jest wiele ciekawszych moim zdaniem miejsc na rodzinne spotkanie . Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niedawno bawilismy sie tam jako goscie i co jak co, ale "slabo" nie przyszlo nam do glowy. Rewelacyjne miejsce na wesele i innne imprezy. Jesli to jest 'slabo' to niech pobawia sie w Miedzyrzeczu na Neonecie przy stacji paliw albo w lokalnej Tequili. W okolicach nie ma niczego rownie dobrego, a jesli jest to nie ma tylu pokoi hotelowych albo ogrodu. Zawsze trzeba pojsc na jakis kompromis, a tutaj jest wszystko w jednym meijscu. A co do jedzenia i obslugi, zaangazowania wlascicielki- naszym zdaniem bylo Super. Az trudno mi uwierzyc, ze mamy tak skrajne opinie, ale z drugiej strony trudno zadowoloc kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc słabo:9 Bardzo złe jedzenie. Niestety nawet rodzina młodych chodziła się skarżyć. Miejsce bardzo ładne ale ze względu na jedzenie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno bawilam sie tam na weselu i fajne miejsce. Pyszne jedzenie, super obsluga, ladne otoczenie, mozna przencoowac wiekszosc gosci. Duzo atrakcji dla rodzin z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję bawić się tam już dwukrotnie i w obu przypadkach nie znalazłem powodów do narzekań. Moim zdanie pełna "profeska", a serdeczność obsługi wspaniała :) Ja będę polecał szczerze :) Przy okazji grała fajna kapela "Werwa", potrafili porwać do tańca jak mało kto, i fajne zabawy, było naprawdę wesoło :) Poza tym cudowna okolica...chętnie bym tam jeszcze poskakał ale jak narazie nie szykuje się nic w rodzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_30
Miałem okazję bawić się na weselu zorganizowanym w Ranchu Colorado w dniu 03.10.2015. Jeżeli chodzi o wystrój i wygląd sali to było dobrze przygotowane. Cztery osoby do obsługi na wesele 80 osobowe osoby te się kompletnie nie wyrabiały (obsługa lub kuchnia). Co do jedzenia to dno dna tak nie dobrego jedzenia jeszcze na weselu nie jadłem. Poczynając od rosołu w który komuś pieprzniczka wpadła w całości (było słychać odgłosy odkasływania na sali). Podane zostało mięso (bardzo wątpliwej jakości i świeżości, zrazy którymi można okna wybijać) czas oczekiwania również pozostawiam bez komentarza. I tutaj jakby całe jedzenie się "kończyło". Podane zostały zdechłe wędliny na platerze oraz sałatki (z zwiędniętej kapusty pekińskiej ) obrzydliwie ociekająca sałatka grecka oraz inne obrzydliwe przysmaki w postaci faszerowanych pieczarek. Pieczarki które były faszerowane jakimś mięsem, odór tego mięsa przyrównał bym do zepsutej mielonki tyrolskiej. Orkiestra zaczęła grać fanfary wielkie oczekiwanie na Tort i co i nic obsługa nie wyrobiła się na ustaloną godzinę, tort wjechał z 15 minutowym opóźnieniem. Podano jeszcze barszcz jakieś krokiety oraz szaszłyki które były tak małe oraz mięso było tak ściśnięte... Na różnych weselach byłem, ale tak głodny jeszcze z wesela nie wyjechałem. Dno kompletne tak brzydko podanego oraz obrzydliwego dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek 30-toś się gościu popisał..Zaprosili,ugościli a Ty oczywiście żadnego,dobrego słowa nie napisałeś.Jeszcze datę podałes.Młodym będzie bardzo przykro jak to przeczytają-a zaręczam,że pokażę im ten wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_30
Dobre słowo to mogę powiedzieć za wystrój oprawę, atmosferę, ale na pewno nie na ugoszczenie przez Rancho Colorado... I właśnie nie mam pretensji do młodych o to bo trudno jest coś określić po zdjęciach wizytacji itp. Ale jeżeli bym był właścicielem takiego ustrojstwa to by mi było wstyd ugościć takimi "przysmakami" kogokolwiek... Miejsce fajne ładne, czysto ładnie przystrojona sala, ale to wszystko co zrobił organizator. I powiem szczerze, że to nie jest tylko moja osobliwa opinia z tego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza82
Nie moge uwierzyc, ze to wesele na poczatku pazdziernika bylo az tak nieudane. Zastanawiam sie, czy to nie jest jakis zly PR konkurencji. Ja znam Rancho, bawilam sie tam 3 dni i co jak co , ale jedzenie bylo super. Jesli az tak wszystko bylo nieudane, nalezalo poinformowac mlodych i zlozyc skarge. Uwazam, choc nie wierze w to, ze jezeli jedzenie bylo niedobre, obsluga powolna- organizatorzy powinni dostac duzy upust. Ja bylam na weselu w Rancho, gdzie bawilo sie 90 osob i bylo raptem 3 kelnerow. Serwis bez problemu. Wszystko na czas, czysciutlo i z usmiechem na twarzy. A dzien wczesniej obslugiwali inna impreze. W kuchni ponoc pracowaly tylko dwie osoby. Kucharz i pomocnik. Swoja droga ktos kto obsmarowuje w internecie czyjes wesele, gdzie byl gosciem podajac dokladna date…troche nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne miejsce. Bawiliśmy się tam z mężem na weselu jako goście. Wesele było przez dwa dni. Świetna miejscówka a do tego bardzo dobre jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. Z tego co rozmawiałam z gośćmi to wszyscy byli zadowolenie. Czesto też wracamy do tej imprezy na spotkaniach i zawsze są to miłe wspomnienia. Ostatnio nawet padł pomysł by tam pojechać na weekend ciekawe czy wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na weselu i byliśmy pod dużym wrażeniem. Ładnie urządzona sala obsługa zwinna i zawsze uśmiechnięta. Jedzenie też nam bardzo smakowało. A do tego bardzo ładna okolica. Wybieram się tam na weekend rodzinką w wakacje mam nadzieję że też będze zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce godne polecenia. Byłam tam z mężem na weselu i bawiliśmy się super. Oczywiście atmosferę tworzą goście ale potrzebna jest tez oprawa a ta była na wysokim poziomie. Ośrodek bardzo ładny ładna sala do tego jedzenie bardzo smaczne obsługa bardzo miła. Generalnie wszystko na szkolną 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce naprawdę godne polecenia. Byłam tam na weselu i super się bawiliśmy. Pyszne jedzenie miła obsługa . Do tego ładna okolica i ładnie urządzony ośrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza na ranchu jest super. Sama organizowałam tam wesele i byłam jeszcze na dwóch innych. Zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. Do tego obsługa pierwsza klasa. Pani Ania zawsze jest na posterunku i wszystkiego dogląda. Jedzenie pyszne, ładna sala i wspaniała okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała tam wesele i było super. Sala ładna, jedzenie bardzo dobre a obsługa sympatyczna. Znaleźliśmy to miejsce na www.gdziewesele.pl i tez nie było zbyt wiele opinii ale zaryzykowaliśmy :) Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na ranchu już dwa razy raz na weselu a raz na imprezie firmowej. Zarówno na weselu jak i na imprezie wszystko było ok. Jedzenie maja pyszne i ładnie podane. Obsługa tez niczego sobie. Do tego bardzo ładny i klimatyczny ośrodek ze stadnina koni. Można zorganizować świetna imprezę rożnymi atrakcjami a nie tylko popijawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne miejsce. Niedawno byliśmy tam z narzeczonym na weselu i wszystko było ok. Własnie jesteśmy na etapie szukania miejsca na wesele i Rancho jest naszym faworytem. Jak zgramy termin to pewnie tam zorganizujemy nasza imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Rancho Colorado. I powiem szczerze strasznie nie chciało nam się iść na to wesele ale później stwierdziliśmy że to była jedna z najlepszych imprez na jakiej byliśmy. Bardzo fajna zabawa. Wszystko przygotowane perfekcyjne. Pyszne jedzenie, ładnie podawane, fajna muzyka , a do tego przepiękna okolica. Obsługa na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GasiaK
Rancho jest ok. Organizowałam tam imprezę firmową i było super. Bardzo konkretna właścicielka, ma pojęcie jak dobrze zorganizować taka imprezę, ma ciekawe pomysły i propozycję. Wszyscy dobrze się bawiliśmy. Koleżanka była tez w rancho colorado na weselu i tez była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na imprezie firmowej w ranchu i było super. Bardzo fajna miejscówka. ładna okolica i ładny pensjonat ze stadniną koni. jedzenie było pyszne pokoje przyjemne i obsługa fantastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele na ranchu to była impreza jakiej chyba nigdy nie zapomnę. Piękna okolica. fajnie urządzona sala do tego pyszna kuchnia i miła obsługa. Bardzo fajnie że można skorzystać również z noclegu. My tam bawiliśmy przez cały weekend i było fantastycznie. Aż się nie chciało jechać. Spokojnie można tam zorganizować imprezę. Ja już szukam pretekstu by tam pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rancho jest warte grzechu. Super pensjonat super obsługa i fajny klimat. Koleżanka organizowała tam wesele i było fantastycznie. O wszystko dba właścicielka i nie ma żadnej fuszery. Jedzenie bardzo smaczne i w dużych ilościach. Ładna sala taneczna no i obsługa super. Można spokojnie u nich robić imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł by zorganizować tam imprezę. Byłam tam na weselu i sama organizowałam tam niewielką imprezę firmową. Właścicielka bardzo sympatyczna i chętnie pomoże w organizacji. Do tego mają sporo atrakcji także się nie nudziliśmy. Okolica sprzyja zabawom na łonie natury. Mają bardzo smaczną kuchnie i obsługa tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię ten pensjonat. Ostatnio z koleżankami wybrałyśmy się tam na baski weekend super. Pokoje komfortowe, czyste i przestronne. Kuchnia smaczna i różnorodna. Miła obsługa i ładna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek88
Z polecenia znajomych wybralismy wlasnie colorado na przyjecie wesele - co prawda niewielkie ale zrobione w bardzo dobrym guście. Goscie zreszta tez wyjatkowi, bo poza rodzina na weselu bylo tez szefostwo i moje i męza. Na szczescie sala w rancho colorado jest bardzo wizytowym miejscem. Sam hotel zreszta tez - duze, ładne pokoje. Jedzenie na weselu - bardzo na plus. I pomimo ze wybralismy tradycyjna polska kuchnie to jednak ten delikatny TWIST szefa kuchni był widoczny w daniach. Wyraźny, a jednoczesnie delikatny smak i świeżość dan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×