Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Topino

wesele w górach - gdzie? warto?

Polecane posty

Gość Topino

Hej, Czy ktos z Was robił wesele w górach (mam na mysli Beskidy)? Jakie macie wspomnienia? Warto czy raczej nie? A moze mozecie polecic jakies fajne miejsce? Dzieki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miała w Szczyrku w hotelu było super i wiem ze dobry pomysł to wesele w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topino
a moze masz jakies namiary? Ciezko cos wybrac klikajac tylko po internecie, a na razie nie mam sie jak wybrac w góry. Bede wdzieczna za sugestie ! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpos5
Wesele w górach to świetna sprawa. Jeśli chcesz zorganizować wesele do 100 osób, polecam Zieloną Polanę- http://www.zielonapolana.com.pl/wesela.php Sala jest ładnie udekorowana, posiłki przepyszne, okolica prześliczna. Jako para młoda dostaniecie apartament oraz sesję zdjęciową na koniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli marzy ci się wesele w górach, skontaktuj się z ekspertem serwisu Gdziewesele.pl, który bezpłatnie znajdzie dla ciebie idealną salę weselną. Aby zasięgnąć porady napisz lub zadzwoń: info@gdziewesele.pl lub 793 11 791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się nad organizacją wesela w http://www.sielanka.ustron.pl/ czy któraś z Was miała do czynienia z tym miejscem? Wesele w górach, więc musi się udać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Też szukam miejsca na wesele w górach w odległości ok. 100km od Katowic/Mysłowic (np. Wisła, Ustroń, Zawoja, Mszana Dolna). Sala na ok 120-140 osób z noclegiem na miejscu lub niedaleko miejsca wesela. Możecie coś polecić? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, tylko jak dostarczyć gości w to miejsce i jak ich stamtąd odebrać? Jeśli pochodzisz z miejscowości odległej nawet o 50-100 kilometrów, to nie każdemu taki dojazd będzie się podobał, z drugiej strony autokar nie każdemu pasuje. Jedni chcą wyjść wcześniej, inni bawić się do rana, problem jest. Można z załatwieniem noclegów, no tak, ale wszystkim? Stać cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście sobie sami dojadą, a nocleg po weselu im zapewnimy. Chodzi o to żeby znaleźć fajne miejsce na tyle osób, bo zależy mi żeby rodziny z dziećmi oraz osoby starsze w każdej chwili mogły iść do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba będzie trudne. Na ile osób to wesele? Na 80? Chcesz wynająć cały hotel, to musi być spory hotel. A w tych sporych najczęściej cena pokoju wyższa, niż w agroturystyce, gdzie najczęściej miejsc noclegowych masz o wiele za mało. Znam fajne miejsce (agroturystyka) w Górkach Wielkich, obok Brennej (nie podam namiarów, żeby nie spalić, ale tak, prowadzone przez rodziców jednego z młodych aktorów z "Rancza"), tylko że oni mają 10 malutkich pokoików, takich na 1-2 osoby. Atmosfera super, jedzenie smaczne, stadnina obok (z możliwością zorganizowania np. wyjazdu wozem dla grupy), ale na klasyczne wesele niestety, ciut za małe chyba. No chyba, że takie na maks 30-40 osób was urządza. To znajdziesz sama, jak poszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele odbyło się w http://www.ucztawbeskidach.pl/ Goście byli zachwyceni przepysznym jedzeniem, aranżacją stołów i wystrojem sali. Obsługa spisała się świetnie. Mogę szczerze polecić restaurację "Uczta w Beskidach" w Ślemieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na weselu przyjaciółki w lokalu "Uczta w Beskidach". Ona mieszka w Żywcu, ale to niedaleko i postanowiła właśnie tam zorganizować swoje wesele. Zobacz ich ofertę na stronie http://www.ucztawbeskidach.pl/ To było najlepsze wesele na jakim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka46
Małe wesele miałam w karczmie BaHus. Centrum Ustronia, ogródek jest, dużo miejsca, jedzenie przepyszne, szczególnie golonka, amerykański stek, ogromny wybór sałatek. Pierwszy raz w cateringu widziałam tak duże porcje. Rodzina i goście bardzo zadowoleni. Skromnie można zrobić u nich porządną imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam swoje przyjęcie weselne (na 70 osób) w Beskidach a dokładnie w Ustroniu. Wybraliśmy Zajazd na Kępie www.zajazdnakepie.pl bo mają tam piękne wnętrza i ogólnie jest taka przytulna atmosfera. Goście byli zachwyceni jedzeniem a było nie tylko smaczne ale również podane w dużych porcjach. W ogóle tamte okolice to są tak cudowne krajobrazy że nawet jak ktoś nie będzie organizował w nich weselach o polecam pojechać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli góry to tylko karczma www.szymaszkowa.pl, jest rewelacyjna! sama nie mogłam sobie pozwolić na wesele tak oddalone od domu ale to zdecydowanie byłoby moje wymarzone miejsce, raz na jakiś czas musimy znaleźć chwilę żeby wyrwać się z mężem do nich do Zakopanego bo takiej kuchni próżno szukać gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaWojciechowska44
Jeśli Zakopane to z własnego doświadczenie polecam Kasprowy (http://www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane) miałam tam wesele w zeszłym roku i mogłabym mieć jeszcze jedno wesele tam. Pyszne jedzenie, super bufety stale uzupełniane, tort i ciasta i wiele innych deserów pieczonych i robionych na miejscu, przecudny widok na góry i opiekun wesela, który nad wszystkim czuwał, tak że para młoda mogła się bawić na własnym weselu. Super, super, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34Karina_xoxoxo
Jeśli Zakopane to z własnego doświadczenie polecam Kasprowy (http://www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane) miałam tam wesele w zeszłym roku i mogłabym mieć jeszcze jedno wesele tam. Pyszne jedzenie, super bufety stale uzupełniane, tort i ciasta i wiele innych deserów pieczonych i robionych na miejscu, przecudny widok na góry i opiekun wesela, który nad wszystkim czuwał, tak że para młoda mogła się bawić na własnym weselu. Super, super, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Sudetach, w hotelu Gorzelanny i muszę przyznać, że impreza pierwsza klasa. Cudowne widoki, sala udekorowana przepięknie, jedzenia pycha i baardzo duża, obsługa na poziomie. Super było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się wesele tutaj gorzelanny.pl. Zawsze marzyłąm o weselu w górach w urokliwym pensjonacie i udało mi się zrealizować :) Było super. Piękny hotel z cudnym widokiem, sala udekorowana przepięknie, dużo pysznego jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa! Byłam u przyjaciółki na weselu w górach i było fantastycznie. Z tego co wiem szukała obiektu na http://www.gdziewesele.pl/Zakopane/ i zdecydowała się na Willę Pod Skocznią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wesele w górach, to tylko Hotel Bawaria Wisła! Piękny lokal, doskonałe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwór Sieraków w Dobczycach.Dwór z 1847 roku dostosowany na potrzeby hotelu i restauracji. Znalezione na saleilokale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×