Odpowiedz na ten temat

wesele w górach - gdzie? warto?

• gość 2017.02.07 [14:18]
    hotel bavaria super nasi znajomi mieli tam wesele,a my wybraliśmy Siuchajsko w Zakopanem usmiech.gif
  • gość 2017.02.20 [09:38]
    Ja miałam organizowane wesele w restauracjiwww.czarnaowca.com.pl w Nowym Targu. Najbardziej podobał mi się bardzo fajny specyficzny klimat i niezwykle urokliwa lokalizacja. Standard lokalu jak i obsługi także bardzo wysoki.
  • chilliwedding 2017.02.20 [13:49]
    Witaj,
    zapraszamy do zapoznania się z ofertą Chilli Event & Wedding - pomożemy, doradzimy, zorganizujemy dla Ciebie ślub i wesele.
    Odwiedź nas na http://www.chilliwedding.pl/
    Czekamy na kontakt usmiech.gif
    Pozdrawiamy
  • gość 2017.02.24 [18:29]
    Karolowy dwor w wisle
  • gość 2017.03.19 [20:43]
    My również pobraliśmy się w górach <3 A wraz z całą rodziną mieszkamy nad morzem...Wybraliśmy uroczą kapliczkę na Płazówce niedaleko Zakopanego. Dla zainteresowanych wszystko opisałam na swoim blogu "przed (górskim)ołtarzem": urlopaktywnie.blogspot.com
  • gość 2017.04.27 [00:22]
    Myślę, że w swoim miejscu zamieszkania także można znależć super miejsca na wesele, a jednak to spora oszczędność pieniędzy. W końcu zapewnienie dojazdu i noclegów dla gości to duży koszt. oczywiście zależy od możliwości. My jesteśmy ze Śląska i znaleźliśmy tutaj w Chorzowie świetną restaurację z kuchnią staropolską. Organizacja wesela przebiegała bardzo dobrze, personel kompetentny i sympatyczny. Woleliśmy zaprosić więcej gości a wynająć jakieś miejsce które nie będzie przesadnie drogie, ale swojskie i z pyszną kuchnią
  • gość 2017.05.18 [08:35]
    jak najbardziej Zakopane usmiech.gif
    uważam, że jest to piękna góralska miejscowość
    nasze wesele zostało zorganizowane w Restauracji Siuchajsko
    kapela góralska, swojskie jadło, do tego rodzinna, ciepła atmosfera
    to było wspaniałe przyjęcie
    polecamy usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...