Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaPPM

Wesele w Hotel Dana Szczecin

Polecane posty

Gość MonikaPPM

Jestem w trakcie poszukiwań sali weselnej w Szczecinie lub okolicach. Znajoma wspomniała mi o tym Hotelu. Jest on zabytkowy co też mi się podoba ale nie miałam okazji być tam na czyimś przyjęciu weselnym. Może ktoś z Was był tam na jakimś przyjęciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaGość
Hej, nie byłam na weselu ani na innym przyjęciu w tym hotelu ale zdarzyło mi się zostać tam na noc. Hotel ma bardzo oryginalny styl, jednym się to podoba innym nie. Wielkim plusem jak dla mnie jest to, że jest tam na prawdę bardzo czysto a obsługa samego hotelu bardzo pomocna i miła. Ja byłam zadowolona z pobytu tam. Są tam sale konferencyjne więc śluby na pewno tez tam się odbywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_LO
Cześć, i co zdecydowałaś się? Ja spędziłam tam jedną noc. Hotel bardzo ekskluzywny, te kryształy szczególnie robią wrażenie. Ciekawa jestem sama ile jest od "talerzyka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
również zastanawiam się nad Hotelem Dana, widzę że opinie są dobre. Bardzo podoba mi się, że budynek jest zabytkowy to nadaje fajnego klimatu temu hotelowi. 100 pokoi to nie tak mało wbrew pozorom :) Poza tym przecież nie każdy będzie nocował tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie potrzebuję znaleźć samochód do ślubu w Szczecinie. Czy możecie polecić kogoś, kto ma do wynajęcia ciemny, klasyczny samochód. Nie interesują mnie limuzyny, ani sportowe auta. Chodzi o elegancki, ciemny samochód, który można wypożyczyć od osoby prywatnej lub od komercyjnej wypożyczalni na terenie Szczecina. Zostaliśmy wystawieni przez właściciela, który nam obiecał wynajęcie samochodu na ten dzień. Niestety teraz ciężko znaleźć coś na lipiec. Polecicie jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanamila, w Szczecinie działa wypożyczalnia Automaks. Z klasycznych aut z ciemnym lakierem mają Skodę Superb, Nissana Quasquai. Ale zauważyłam też Jeepa Renegade, wygodny, duży samochód. Myślę, że mógłby być ciekawym wyborem na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ela
Długo szukałam odpowiedniego domu weselnego w Szczecinie. Coś co by spełniało nasze oczekiwania i tak trafiłam na Szczecin http://www.europejska33.eu/. Bardzo faja sala weselna która spełniła wszelkie nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz eleganckiego miejsca to spokojnie mogę Ci polecić Salę Kryształową-Zajazd u Przemka. Urocze miejsce i bardzo dobra organizacja. Już dwa razy bawiliśmy się tam u znajomych na weselach. Za każdym razem był wysoki poziom. Jest również możliwość noclegu dla Ciebie i gości. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo dziewczyny! Jak już temat wesela to znacie jakiegos super dobrego i nie drogiego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×